Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Futómű, gumik, felnik


opel77

Recommended Posts

Sziasztok!

Van 4db eladó gyári Omega felnim. 15"-os 7J ET33.

Van rajta 4 db Yokohama 195/65 R15-ös gumi.

Szép állapotban van nincs szétütve.

Komplett 52000-ért odaadom gumistól.

Tel: 30/858-7400

http://www.vatera.hu/opel_omega_gyari_aluf..._114246615.html

Szívem szerint elcserélném ráfizetéssel az én 15 ös felnieimmel... de most másra kell a zsé :rolleyes:

Ha pár hónap múlva épp nem leszek munkanélküli, és meglesz még akkor érdekel majd!

Link to comment
Megosztás:

IDÉZET(Omegatd @ 2009-01-02 - 22:39) *

Milyen 15-ösöket akarsz eladni és mennyiért?

Gyári 15", 6 küllős. most 30 ért van rá vevőm.. nem hibátlanok!

Hétfőig kiderül kell-e nekik.. Ha nem és érdekel utána akkor a Tiéd!

Omegatd, nem jelentkeztél ezért elkeltek.. de ha nagyon kell, esetleg visszaveszem őket... NOS?...

Link to comment
Megosztás:

Elsősorban peremest szeretnék. De láttam kérdeztél a Steinmetz felnit árulótól a Vaterán. Az ET23 nagyon szimpi, de nem tudom hogy fért el egy B Vecin. De a 8,5 széleset lehetett rendelni, nem volt különleges kivitel.

Egyébként ET25-ös az ST1, és nem írta, hogy B Vectra, szerintem inkább C lehetett. De elfér páldául G Astra alatt iss, mert amiről lecsúsztam, az azon volt.

Incontrol Kft. a Steinmetz magyarországi képviselete, van nekik raktáron 17x8,5 ET25 5x110 egy garnitúra. Az árát hagyjuk ;)

Kicsit benézte, maga a Steinmetz Omega volt limitált, maga a felni nem...

Még kicsit küzdök a sráccal, de persze a másikat meg el kellene adnom... B)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Hali

Azt szeretném megtudni, hogy a következő méretű felni jó-e Opel Omega B 2.0 8V-re?

Felni átmérő: 15"

Felni szélesség: 6"

Felni mélysége (ET szám): 49 mm

Lyukosztó (csavar db): 5 db

Osztókör: 110 mm

Középfurat, agyátmérő: 56 mm

Úgy tudom az omegára ET35-ös kell, az ET49-es nem jó rá?

Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Hali

Azt szeretném megtudni, hogy a következő méretű felni jó-e Opel Omega B 2.0 8V-re?

Felni átmérő: 15"

Felni szélesség: 6"

Felni mélysége (ET szám): 49 mm

Lyukosztó (csavar db): 5 db

Osztókör: 110 mm

Középfurat, agyátmérő: 56 mm

Úgy tudom az omegára ET35-ös kell, az ET49-es nem jó rá?

Előre is köszi!

Rosszul tudod, ET33 a gyári, de arra felmegy, csak beljebb lesz másfél centivel, ami kissé bután néz ki...

Link to comment
Megosztás:

Hali

Azt szeretném megtudni, hogy a következő méretű felni jó-e Opel Omega B 2.0 8V-re?

Felni átmérő: 15"

Felni szélesség: 6"

Felni mélysége (ET szám): 49 mm

Lyukosztó (csavar db): 5 db

Osztókör: 110 mm

Középfurat, agyátmérő: 56 mm

Úgy tudom az omegára ET35-ös kell, az ET49-es nem jó rá?

Előre is köszi!

első féknyeregben előfordulhat, hogy elakadsz.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Tegnap görgőzték a gyári 15-ös alufelnimet(intra). Mondták hogy elég masszív cucc, meg hogy a 195/65-ös gumi elég magas ahhoz, hogy ne legyen baja, mégis csúnyán sikerült megütnöm vhol. De az a baj, hogyha olyan masszív a felni, és nagy a gumi, legalább egy sindarabon kellett volna átmennem hogy nagyot kapjon. Én pedig még hasonlóra se emlékszem 3000 pénzért csinálták. De ez a nagyobb javítás kategóriába ment. Így jártam!

PSZ

Link to comment
Megosztás:

Tegnap görgőzték a gyári 15-ös alufelnimet(intra). Mondták hogy elég masszív cucc, meg hogy a 195/65-ös gumi elég magas ahhoz, hogy ne legyen baja, mégis csúnyán sikerült megütnöm vhol. De az a baj, hogyha olyan masszív a felni, és nagy a gumi, legalább egy sindarabon kellett volna átmennem hogy nagyot kapjon. Én pedig még hasonlóra se emlékszem 3000 pénzért csinálták. De ez a nagyobb javítás kategóriába ment. Így jártam!

PSZ

Hát szvsz téged megvezettek... hacsak nem érezted te is, hogy üt a felni (ami ugye lehet szál szakadt gumi is...) 3 éve van meg a 15 ös intrám, télen használom, nem kímélem, de hogy görgőzni kellett volna... még mikor használtan vettem, akkor se kellett.

Mondjuk én 205/65 tel használom, visszaszámolva a 235/45-17 ből ez jött ki...

Link to comment
Megosztás:

Hát szvsz téged megvezettek... hacsak nem érezted te is, hogy üt a felni (ami ugye lehet szál szakadt gumi is...) 3 éve van meg a 15 ös intrám, télen használom, nem kímélem, de hogy görgőzni kellett volna... még mikor használtan vettem, akkor se kellett.

Mondjuk én 205/65 tel használom, visszaszámolva a 235/45-17 ből ez jött ki...

A másik oldalon volt szálszakadt a gumi, azon ahol a felni volt sérülve ott nem. De emlékszem tisztán, hogy mikor feldobtam nyárra a kerekeket, akkor nem volt semmi baja. Biztos nagyon jó lett volna egy tizensok colos felni, peremes gumival, tuti nem 3000 pénz let volna:) Viszont a belsó perem volt elgörbülve, kívülről nem is lehetett látni, de jele volt szerintem, hogy néha elengedte ott a levegőt.

Link to comment
Megosztás:

A másik oldalon volt szálszakadt a gumi, azon ahol a felni volt sérülve ott nem. De emlékszem tisztán, hogy mikor feldobtam nyárra a kerekeket, akkor nem volt semmi baja. Biztos nagyon jó lett volna egy tizensok colos felni, peremes gumival, tuti nem 3000 pénz let volna:) Viszont a belsó perem volt elgörbülve, kívülről nem is lehetett látni, de jele volt szerintem, hogy néha elengedte ott a levegőt.

asszem félreértetted.. van 1 15" os Intra felnikészlet télire.. ami nekem nem hajlik... <_<

Meg van 17 es nyárira, ami már nem hajlik... ill a 9,5 essel nincs tapasztalatom, még nem tudott felkerülni a kocsira, csak a "régi" 7,5 esek... :lol: :lol:

A régi 17 esem (vmi gagyesz MAK vagy mi volt) na az hajlott havonta....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.