Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Futómű, gumik, felnik


opel77

Recommended Posts

Szerintem arra akart kilyukadni, hogy nem ez a legjobb felni, ami a "gépállathoz" készült. Szerintem...

De ízlésről ne nyissunk vitát...

Sejtettem... ;)

így van... a legjobb ami a gépállathoz készült az az enyémen van :) :D

A többi... az is szép ;)

Link to comment
Megosztás:

Az ET49, de ez Omega felni és ET39. Amúgy Omegára ET33-39 az ajánlott...

Td, kösz... Eddig mindenki tudta, hogy Omega felni... a kartárs ezért jött ide érdeklődni, lévén neki Zafirája van :)

Pucalaca meg gondolom hasznosnak véli, hogy tudja, hogy 10 mm az eltérés ET ügyileg, és majd kialakítja a véleményét, mennyire használható majd a felni.

(Puca, ha visszanézel van ET kalkulátor, szal ha gondolod nézd meg merre hány óra)

Link to comment
Megosztás:

Td, kösz... Eddig mindenki tudta, hogy Omega felni... a kartárs ezért jött ide érdeklődni, lévén neki Zafirája van :)

Pucalaca meg gondolom hasznosnak véli, hogy tudja, hogy 10 mm az eltérés ET ügyileg, és majd kialakítja a véleményét, mennyire használható majd a felni.

(Puca, ha visszanézel van ET kalkulátor, szal ha gondolod nézd meg merre hány óra)

Már bocs, de akkor valaki(k) nem tud(nak) olvasni. Ugyanis nekem az jött le, hogy Omegáról van szó, igaziból nem is vágtam le, hogyan jött ide a Zafira, meg ez felesleges 50 hozzászólás, ami termelődött...

Link to comment
Megosztás:

Már bocs, de akkor valaki(k) nem tud(nak) olvasni. Ugyanis nekem az jött le, hogy Omegáról van szó, igaziból nem is vágtam le, hogyan jött ide a Zafira, meg ez felesleges 50 hozzászólás, ami termelődött...

Bocs igazad van, vmiért Zafirára asszociáltam, lévén nekem természetes volt, hogy Omegára Omega felni jó.

És asszem a fórum meg azé van, hogy gyártsuk a hozzászólásokat :)

Link to comment
Megosztás:

Igen, ez nekem iss nagyon tetszik, és szaré-hugyé lehet kapni, múltkor 35e-ért találtam. Télre veszek egy ilyen garnitúrát...

Tessék

Utólagos engedelmeddel néhány nyilvános képet az autódról beraktam egy másik fórumba.

Hát ez tök jó. Mindenkinek más jön be. Van néhány ami tetszik. Nekem az első 2 helyen az ST1 és a Twinspoke áll, a harmadik pedig ez:

Omega_b-024.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hát ez tök jó. Mindenkinek más jön be. Van néhány ami tetszik. Nekem az első 2 helyen az ST1 és a Twinspoke áll, a harmadik pedig ez:

Hát az első kettő az OK, de a 3. helyezettet, hát azt nem tudom megérteni. Vagy csak nagyon rossz a fénykép. De hát télleg, nem tetszhet mindenkinek ugyanaz.

ST1 18-asba nagyon ütős, néha van az ebay-en iss. Lesz ilyenem...

33554_1269200721.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hát az első kettő az OK, de a 3. helyezettet, hát azt nem tudom megérteni. Vagy csak nagyon rossz a fénykép. De hát télleg, nem tetszhet mindenkinek ugyanaz.

ST1 18-asba nagyon ütős, néha van az ebay-en iss. Lesz ilyenem...

http://img.carstyling.hu/usercars/00/03/35..._1269200721.jpg

Ilyen faceliftes Catera, vagy felni. Ha felni, akkor stipistopi a 17-es...

Link to comment
Megosztás:

Ha már felniről van szó... Tudtok dél-dunántúlon (esetleg Baranya...) olyan szakit, aki könnyűfém felni javítással foglalkozik? Olcsón és jól. Gyorsaság nem szempont, de azért még jó lenne ha nyár előtt elkészülne. ;)

Nem kell görgőzni meg ilyesmi (legalábbis remélem), csak festeni, meg előtte aládolgozni (esetleg felhegeszteni a peremet, ha nagyon le van nyúzva).

Szeretném rendberakatni, meg eltűntetni a nyomokat, amit a szakbarbár gumiszerelő csinált azzal, hogy ráverte a lemezfelni súlyokat az alufelni peremére :) :D ;) .

Ha megtudom ki volt, én is ráverem a nemesebbik szervére a súlyokat :P

Link to comment
Megosztás:

<br />18&quot; felni. &quot;Sajna&quot; már eldöntöttem. Múltkor valami 500 euró körül ment el az ebayen. De itthon nem lehet kapni, majd kintról kell hozni. Már régóta rág a bogár...<br />
<br /><br /><br />

En mar regota kintrol hozom a felniket. legutobbi volt a leghuzosabb, mert a gy. torok lusta volt elvinni a legkozelebbi Dpd be. Amugy ok jo aron szallitottak nemetbol Mo ra a cuccot, akkor 28ezerbe volt aminek majd a 2/3at a cimre kiszallas es aru felvetele tette ki. igaz ez kb egy eve volt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.