Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Futómű, gumik, felnik


opel77

Recommended Posts

Ha már felniről van szó... Tudtok dél-dunántúlon (esetleg Baranya...) olyan szakit, aki könnyűfém felni javítással foglalkozik? Olcsón és jól. Gyorsaság nem szempont, de azért még jó lenne ha nyár előtt elkészülne. ;)

Nem kell görgőzni meg ilyesmi (legalábbis remélem), csak festeni, meg előtte aládolgozni (esetleg felhegeszteni a peremet, ha nagyon le van nyúzva).

Szeretném rendberakatni, meg eltűntetni a nyomokat, amit a szakbarbár gumiszerelő csinált azzal, hogy ráverte a lemezfelni súlyokat az alufelni peremére :) :D ;) .

Ha megtudom ki volt, én is ráverem a nemesebbik szervére a súlyokat :P

Veszprém megyében van egy jó cimborám, aki foglakozik ilyesmivel...

Link to comment
Megosztás:

Ja, és ha már az izléseket kritizáljuk, hadd szóljon. Szóval, ha valaki ,valahol lát - emberi áron - eladót az alábbi 2 féle felniből, azonnal értesítsen!

Hehehe.... Azt ugyan említettem, hogy a Seni felni van az A Omegámon.. De, hogy a ma megtekintett és 99,9% ban megvételre esélyes 3,8as Rekordon az alsó felni legyen.. na az a nem semmi :) Ráadásul 5... ;) :D

Kösz TD ;)

Link to comment
Megosztás:

Hehehe.... Azt ugyan említettem, hogy a Seni felni van az A Omegámon.. De, hogy a ma megtekintett és 99,9% ban megvételre esélyes 3,8as Rekordon az alsó felni legyen.. na az a nem semmi :) Ráadásul 5... ;) :D

Kösz TD ;)

A Seni felni nekem is volt, csak nem ment fel a dízelre. Viszont masszív, strapabíró cucc, a Kadettre nagyon jó lesz, ráadásul, szélesít is...

Link to comment
Megosztás:

A Seni felni nekem is volt, csak nem ment fel a dízelre. Viszont masszív, strapabíró cucc, a Kadettre nagyon jó lesz, ráadásul, szélesít is...

Merhogy? Hja kisfékesen volt...

Strapabíró az tuti.. bár egy kerületi fickónak sikerült elrepesztenie egyet... a maradék hármat meg eladta nem tom kinek.. :) nekem meg kellett volna.. mindegy..

Link to comment
Megosztás:

Mekkora a gyári gyalu? Nem mintha megvenném, csak ha érdekel vkit azért kéne tudni milyen gyári, mekkora miagymás :)

sziasztok.

látom mindenkinek bejön a nagy kerék:)nekem 8,5X18 as van az autómon,sokkal stabilabb lett mióta ez van rajta:)

a gyári alu eladó ha valakinek kell szóljon.

Link to comment
Megosztás:

<br />ET39-es és előre nem ment fel...<br />
<br /><br /><br />

Erre irtam, hogy "Hja, mert kisfekesen volt" Seni 286 osara ertettem, mert 296 oshoz tenyleg nem jo.

De lehet, hogy nem csak Et miatt. Az A Omegan levo, azonos Et szamu kf felni nem volt jo B re, a felni belso kialakitasa miatt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.