Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Csaba

Recommended Posts

Sziasztok!

Még új vagyok itt de röktön lenne egy kérésem ha tud valaki segíteni! Kaptam egy Laserline 974-es riasztot ami távirányitó hibás volt de azt sikerült meg javítnaom de most jó lenne hozzá esgy bekötési rajz ha valaki tudsegítni az e-mail címemre küldhetne egy razot vagy egy linket hogy hol találom előre is kössz!

email:gaborka86@freemail.hu

Itt nézz körül!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

A minap, hogy szerelő kezében járt a verda, hívott telefonon, hogy hogyan is kapcsol a riasztóm!

Ha távirányítóval van bezárva, akkor bekapcsolja a riasztót. Ha következőleg kulcsal nyitja ki akkor riaszt.

De ettől még állítólag indítható az autó. (Én még nem próbáltam) Tehát nincs bekötve indításgátló!

A riasztó leírásában azt írja, hogy relével lehet indításgátlást csinálni.

Korábban volt már arról szó, hogy ez dieselnél nem nagy szám, mert könnyen lehet hatástalanítani.

Mégis hova kell ezt Német turbónál bekötni?

(X17DTL)

Link to comment
Megosztás:

A minap, hogy szerelő kezében járt a verda, hívott telefonon, hogy hogyan is kapcsol a riasztóm!

Ha távirányítóval van bezárva, akkor bekapcsolja a riasztót. Ha következőleg kulcsal nyitja ki akkor riaszt.

De ettől még állítólag indítható az autó. (Én még nem próbáltam) Tehát nincs bekötve indításgátló!

A riasztó leírásában azt írja, hogy relével lehet indításgátlást csinálni.

Korábban volt már arról szó, hogy ez dieselnél nem nagy szám, mert könnyen lehet hatástalanítani.

Mégis hova kell ezt Német turbónál bekötni?

(X17DTL)

Dieselnél nem sok lehetőség van, gyújtás és ECU híján az adagoló mágnesszelepét tudod kiiktatni, de ezt egy darab vezetékkel az akkura kötve máris indítható az autó. Jobb megoldás egy rejtetten elhelyezett mágnesszelep valahol az üzemanyagcsövön.

Link to comment
Megosztás:

..aki ért a dízelhez,úgyis direktáramot ad neki és már ketyeg is a düzel.

A Kadetten egyszer megszivatott a sógor ezzel. Elvittem hozzá megmutatni az "új" autót, mentünk egy kört, elkezdett vmit kotorászni a középkonzol alatti rekeszben, erre leállt a a motor. :D Persze nem tudtam, hogy oda van rejtve a kapcsoló, úgyhogy eltoltuk hozzájuk a kocsit és ott adtam neki a direkt áramot. :D Másnap néztem utánna dolognak, ki is b@ct@m belőle a kapcsolót. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Udv mindenkinek!!!

Kezdenem azzal h udvozlok mindenkit, frissen regisztralt tag vagyok s fel csupan fel eve Opel BUSZKE tulajdonos. Nos lenne 1 problemam. A jarganyom egy 95 evjaratu F astra, 1,7 DTL. Oktoberben hoztuk a Hollandoktol. Apro hibai voltak de eszmeletlenul meg van kimelve. Az ide illo problemam az lenne h vacakol a k. zaram. Mikor hozzam kerul az auto nem ment egyalatalan. Szetkaptuk a bal elso ajtot s hat a csatlakozok szet voltak huzva ?!?...osszenyomtam hat megjavult. Ment ez jodarabig mig egyszer lemegyek az autohoz, kinyitom okes mikor akarom zarni semmi. Megint besz*rt. Aztan vagy 2 honap mulva megint helyrejott spontan. Utobbi alkalommal ugy sikerult meggyilkolni h Erdelyben a kemeny hidegek megviselnek mindent, lam befagyott a zaram...kis jegoldo spray-el leptem meg a zarat oszt a kozp. zar megint szabira ment. Azota nem tudok mit kezdeni vele.. Vakinek lenne vmi otlete mit kezzek vele?? Ragaszkodom hozza h ha csak lehet ez maradjon az automban. Elnezest a hosszu szovegert. Udv

Link to comment
Megosztás:

Udv mindenkinek!!!

Kezdenem azzal h udvozlok mindenkit, frissen regisztralt tag vagyok s fel csupan fel eve Opel BUSZKE tulajdonos. Nos lenne 1 problemam. A jarganyom egy 95 evjaratu F astra, 1,7 DTL. Oktoberben hoztuk a Hollandoktol. Apro hibai voltak de eszmeletlenul meg van kimelve. Az ide illo problemam az lenne h vacakol a k. zaram. Mikor hozzam kerul az auto nem ment egyalatalan. Szetkaptuk a bal elso ajtot s hat a csatlakozok szet voltak huzva ?!?...osszenyomtam hat megjavult. Ment ez jodarabig mig egyszer lemegyek az autohoz, kinyitom okes mikor akarom zarni semmi. Megint besz*rt. Aztan vagy 2 honap mulva megint helyrejott spontan. Utobbi alkalommal ugy sikerult meggyilkolni h Erdelyben a kemeny hidegek megviselnek mindent, lam befagyott a zaram...kis jegoldo spray-el leptem meg a zarat oszt a kozp. zar megint szabira ment. Azota nem tudok mit kezdeni vele.. Vakinek lenne vmi otlete mit kezzek vele?? Ragaszkodom hozza h ha csak lehet ez maradjon az automban. Elnezest a hosszu szovegert. Udv

Hi!

Sztem nézd át az ajtóknál a csatlakozásokat, az első ajtóknál az átvezető csatlakozó lehet kontakthibás, vagy nincs a helyén, esetleg valamelyik kábel lehet törött, vagy lekopott a burkolata és letestel. De az is elképzelhető, hogy csak a vezetőoldali ajtóban a zár mikrokapcsolója hülyéskedik, ami a motorban van.

Link to comment
Megosztás:

FPepe

koszonom valaszod. az a bizonyos mikrokapcsolo az javithato vagy motrostol csere? a vezetekekek meg hol kezzem ellenorizni, hol gyakoribbak a szakadasok??? udv

Ott szokott törni, ahol az ajtó nyílik, az átvezetőknél. Azt nem tudom, a motor javítható-e, ezt majd valaki tapasztaltabb megválaszolja.

Link to comment
Megosztás:

Ott szokott törni, ahol az ajtó nyílik, az átvezetőknél. Azt nem tudom, a motor javítható-e, ezt majd valaki tapasztaltabb megválaszolja.

sztem csak van vmi koze annak a zarhoz is h amint befujtam a jegoldo sprayt egybol meghalt...de nem tudom mit kezzek vele, nem ismerem meg annyira az autot...de koszonom a segitseget

Link to comment
Megosztás:

az is lehetséges akár, hogy a hidegben erőlködés adta meg neki a végső lökést ...

pont ez az h eroltetesrol szo sem volt..mert nem vagyok az a barbar fajta..a jegoldot is azert fujtam bele mert picit nehezebben mukodott...s ugyanolyan spontan alt le ahogy megindult. en csak vmi kontakt hibara gyanakszom a zar kornyeken.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudna valaki egy képet feltenni az 5 ajtós astra gyári motoros csomagtérzárjáról. Sajnos el nem tudom képzelni, hogy hogy néz ki a működési mechanizmusa. Előre is köszi!

Egy sima eletromotor (mint a többi ajtónál) van benne. De nem a zárhoz van kapcsolva, hanem egy reteszthez, ami a nyitógomb mögött van. Ha bezárod ezért nem tudod benyomni a gombot. 2 perc leszedni a borítást amennyiben van T25-ös torxod.

Link to comment
Megosztás:

Egy sima eletromotor (mint a többi ajtónál) van benne. De nem a zárhoz van kapcsolva, hanem egy reteszthez, ami a nyitógomb mögött van. Ha bezárod ezért nem tudod benyomni a gombot. 2 perc leszedni a borítást amennyiben van T25-ös torxod.

Tehát a motor végül is nem mozgatja a zárat, csak reteszeli, azaz kívülről olyan mintha nyitva lenne?

(Most akarok berakni egy ilyen motrot, csak nem tudom mit mozgatott gyárilag...)

Link to comment
Megosztás:

Tehát a motor végül is nem mozgatja a zárat, csak reteszeli, azaz kívülről olyan mintha nyitva lenne?

(Most akarok berakni egy ilyen motrot, csak nem tudom mit mozgatott gyárilag...)

Zárat nem mozgatja, hanem a gomb útját zárja le. Egyébként ha kulccsal zárod, akkor sem a zár záródik, hanem akkor is valamit a gomb környékén reteszel, de attól még a gomot be lehet nyomni azt hiszem.

Zár Talán segít valamit, de jobb lenne megnézned egyet élőben.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.