Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikus gondok


Jocek MV6

Recommended Posts

  • 1 month later...
Testvezeték a gyenge pont? Akkor azért lehet hogy a műszercsoport

idönként megbolondul és az összes mutató sorozatosan lecsapódik nullára? Egyébként tudja valaki hogy hol van a főtengely jeladó a 2,5-es autómatáknál? :?:

a főtengelynél :)))))))))

Link to comment
Megosztás:

Egyébként tudja valaki hogy hol van a főtengely jeladó a 2,5-es autómatáknál?

Véletlenül tudom mert ősszel lett cserélve. A motorblokk bal oldalán az olajszűrőtől hátrafelé és egy ezüst színű gégecsőbe bujtattot vezeték jön ki belőle.

Link to comment
Megosztás:

Kori! cserélnem kellene a főtg. jeladót, legalább is azt mondták egy márkaszervízben.

Remélem nem behúzás, mert az autó amúgy megy, csak hidegen nehezen indul meg kicsit sokat eszik. Neked is voltak ilyen tünetek (már persze a motorkontroll lámpa világításán kívül)? Én arra tippelek hogy innen veszi a komputer a gyújtás jelet és ezért van ez. Bár melegen meg tökéletes....Ezenkívül meg a kipörgésgátló is cserben hagyott, ami így télvíz idején elég kellemetlen. Van ennek valami tipikus oka?

Link to comment
Megosztás:

Nekem az volt a jelenség, hogy 4500 fölé nem pörgött. A gyújtás NEM innen veszi a jelet, hanem a vezérműtengelyen is van fordszám jeladó, és onnan. Véleményem szerint a rossz hideg indulás, meg nagy fogyasztás nem ettől van... Inkább a DIS/gyertyakábel vonalon nézelődnék.

Mellesleg ha valami véletlen folytán mégis az a jeladó a hunyó, annak sem árt utánnajárni, mitől ment tönkre. Korinak folyt egy fűtéscsöve, és onnan a hűtőfolyadék ráfolyt a jeladóra. Nekem kirohadt az egyik hengefejtömítés széle, és az egyik vízcsatorna szivárgott a külvilág felé, innen a hűtőfolyadék ráfolyt a jeladóra. Ahhoz hogy megtaláljuk a hiba okát, kellett 4 jeladó, meg 3 szerelőműhely...

Link to comment
Megosztás:

Nekem 3500-nál feljebb nem pörgött, és a TECH2 ki is írta hogy a jeladó szar.A hidegindítási probléma nálam is megvan,de csak nagy hidegben (mint most) benzinnel nincs alapjáratom, kedden viszem szervízbe, de remélem csak az egyik hőmérséklt jeladó szar. Amúgy gyertyakábel nemrég volt cserélve. De ha neked jönnek rá előbb a nehéz hidegindítás okára mindenféleképp írd meg.

Link to comment
Megosztás:

Dark. Miből jöttél rá hogy hengerfejes a kicsike, és mennyiben állt meg. Az az érzésem hogy nekem is lehet ilyen jellegű problémám, mert fogy a hűtővizem, a vízcsöveim meg sorban felmondták a szolgálatot, sőt legutóbb a hűtőn lévő jeladó alól kezdett a víz szivárogni.

Link to comment
Megosztás:

No, mesélek. Pénteken neki ugrottam. Az egy dolog, hogy egy huszasért olyan jeladót hoztak nekem aminek a csatija nem kompatibilis. Nem baj-mondom ha már itt tartok akkor leveszem a szelepfedeleket mert úgyis szivárog az olaj.

Nos hát nem szivárgott hanem szakadt, csak befelé. A sokk akor jött amikor kihúztam a gyertyakábeleket és egy cuppanással szembeköpött olajjal. A két vezértengely között olajtenger hullámzott, színültig ellepve a gyertyákat. Kitakarítottam, a szelepfedelet pedig egy csupor motortömítő pasztával odaragasztottam. Ma reggel volt az utóbbi idókben a leghidegebb (-10 fok) és érdekes módon pöccre indult.

Köszönhető ez az új akksi közreműködésének is.

Ja, ez a legjobb, ezt még nem is mondtam!

Egy héttel ezelőtt megtudtam valami nagyon fontosat: akksi nélkül ne reteszeld be a kpzárat! Ezt én még nem vágtam. Lényeg hogy szar volt az akksi, mondom kiveszem tölteni éjjszakára. Motorháztető kinyit, autó bezár, ráreteszel (biztos ami ziher). Akksi ki, mocitető lecsap. Másnap reggel megyek ki......milyen hülye autó ez hogy nem nyitja a kulcsa csak úgy?!! Séta. Na, mire rájöttem, hogy alul az önindító kábelére pluszt adva egy akksiról (meg testet a kasznira) nyitható, a legyek a saját levegőjükben döglöttek meg, a hermetikusan lezárt omiban.

Kalandos egy autó az biztos.

Mostmár csak a TC-vel kellene valamit csinálni....

Link to comment
Megosztás:

Mostmár csak a TC-vel kellene valamit csinálni....

Mi bajod a TC-vel? Nem működik? Néha világít az ellenőrző lámpa? Ebben az esetben - Omegaspec-et idézve - sajnos nem tudsz mit tenni. A TC ugyanis egy vezérlésen van az ABS-szel, ergo csak cserével orvosolható a baj. (Spec szerint...) Engem anno a Mester úr megnyugtatott, hogy ha néha nem megy, az nem feltétlenül rendellenes jelenség, csak türelmesnek kell lenni, és - láss csodát! - máskor működni fog. :wink:

Ezért szeretjük a B Omegát. :) (Állítólag a facelift-es széria már sokkal megbízhatóbb.)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.