Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Csak nem BX volt? Esetleg XM?

XM. Jó autó volt, csak tipikus magyar kórral. Ugye a megelőző 6-8 évében a karbantartás max az olaj-szíjcsere erejéig tartott. Pedig a hidraulika rendszere abszolút nem gondozásmentes. És amikor hozzám került, akkor már szinte menthetetlen volt. Orrán száján folyt az olaj, nem tartotta a nyomást, ráadásul a kasztniját is rágta az oxid. Aztán amikor kiszáradt a gázolaj kút, akkor nem lehetett tolerálni az ökörségeit.

Tervben van venni egyet, és helyrerakni... Csak hát az alkatrészek olyan drágák, hogy szinte csak a hidraulikus alkatrészek ára a millió ft körül lennének...

Link to comment
Megosztás:

XM. Jó autó volt, csak tipikus magyar kórral. Ugye a megelőző 6-8 évében a karbantartás max az olaj-szíjcsere erejéig tartott. Pedig a hidraulika rendszere abszolút nem gondozásmentes. És amikor hozzám került, akkor már szinte menthetetlen volt. Orrán száján folyt az olaj, nem tartotta a nyomást, ráadásul a kasztniját is rágta az oxid. Aztán amikor kiszáradt a gázolaj kút, akkor nem lehetett tolerálni az ökörségeit.

Tervben van venni egyet, és helyrerakni... Csak hát az alkatrészek olyan drágák, hogy szinte csak a hidraulikus alkatrészek ára a millió ft körül lennének...

Az egyik cimbimnek is volt XM, ő is akkor szabadult meg tőle, amikor előjöttek a hidraulikus gondok, különben jó autónak tartotta. Nekem is lennének autós terveim, de sajnos másra kell a pénz és a gyerekeim jövője fontosabb a saját kis önös érdekeimnél...

Link to comment
Megosztás:

Az egyik cimbimnek is volt XM, ő is akkor szabadult meg tőle, amikor előjöttek a hidraulikus gondok, különben jó autónak tartotta. Nekem is lennének autós terveim, de sajnos másra kell a pénz és a gyerekeim jövője fontosabb a saját kis önös érdekeimnél...

Jujj, most eszembe jutott, amikor 20km-ről mentem haza lowrider módban. Elszállt a nyomásszabályzó-szelep, és elment a hidraulikanyomás. Ohne szervó, ohne fék, ohne felfüggesztés. Annyira lent volt a hasa, hogy mire hazaértem, a középső kipufogó dobot kidörzsölte az aszfalt :lol: :lol: :D

Mókás volt. Jó hogy nem kellett hirtelen fékezzek, mert ugye csak a rögzítőfék (lábi kézfék, vagy kézi lábfék :D ) volt, de hát az meg eléggé molyfing.

Úgyhogy direkt kerültem, hogy ne legyen lejtő-emelkedő, mert akkor vége lett volna a storynak. Hát mit ne mondjak, jól megizzadtam, mire hazaértem ;)

Persze a hiba oka egy O-gyűrű pár volt, amit a soha le nem cserélt hidraulikaolaj megevett.

Én előtte cseréltem hidro olajat, de az csak olaj volt a tűzre, a friss olaj kihozta a feloldott dzsuvát, így állandóan eltömődött a visszatérő szűrő, ragacsos gumival... YUKK! :P

Jó kis autó volt. És a legjobb akkor volt, amikor eladtam! :D

Link to comment
Megosztás:

Miért nem azon megy az alapjárati levegő gázüzemben? A fojtószelep ugyanazt a funkciót látja el, mint benzinnél, alapjáratot is ugyan úgy állít. Egyedül az injektorok vannak lekapcsolva. Tudtommal.

Mással nem nagyon tudom magyarázni a dolgot, mint ezzel. Illetve lehet, hogy gázüzemhez kevesebb levegő kell, és az összeszívódott csövön is elegendőt kapott a normális alapjárathoz? Lehet.

Link to comment
Megosztás:

Mással nem nagyon tudom magyarázni a dolgot, mint ezzel. Illetve lehet, hogy gázüzemhez kevesebb levegő kell, és az összeszívódott csövön is elegendőt kapott a normális alapjárathoz? Lehet.

Miért kellene kevesebb levegő? Az igaz hogy nem ugyanannyi kell, mint a benzinhez, de lényeges különbség nincs köztük.

Az inkább hihető teória, hogy gázzal nem olyan meleg a motor. Alacsonyabb az égéshője, mint a benziné. És kevésbé puhul a gumi, így nem szívja össze annyira a csövet.

De ez se állja meg a helyét...

Egyáltalán biztos hogy az alapjárati levegőt kapja azon a csövön?

Link to comment
Megosztás:

Miért kellene kevesebb levegő? Az igaz hogy nem ugyanannyi kell, mint a benzinhez, de lényeges különbség nincs köztük.

Az inkább hihető teória, hogy gázzal nem olyan meleg a motor. Alacsonyabb az égéshője, mint a benziné. És kevésbé puhul a gumi, így nem szívja össze annyira a csövet.

De ez se állja meg a helyét...

Egyáltalán biztos hogy az alapjárati levegőt kapja azon a csövön?

Ne szívass már testvérem! A multiram meg a fojtószelepház közt levő gumidudából megy bele az alapjárati szelepbe. Ebből gondolom, hogy levegő közlekedik benne.

Link to comment
Megosztás:

Ne szívass már testvérem! A multiram meg a fojtószelepház közt levő gumidudából megy bele az alapjárati szelepbe. Ebből gondolom, hogy levegő közlekedik benne.

Igen,amúgy a benzinnyomás szabályzóra menő leágazás is ezen a gumicsövön van ami a vezetőoldali szelepfedélen fut hátra a benzinnyomásszabályzóhoz..mivel benzinnel nem ment nem lehet, hogy ez volt inkább a nyűgje? - bár fingom nincs mivan ha lehúzom, ez valami vákumcsőként szolgálhat, azaz ha eldugult akkor nincs vákum a benzinnyomásszabályzónál...

Link to comment
Megosztás:

Igen,amúgy a benzinnyomás szabályzóra menő leágazás is ezen a gumicsövön van ami a vezetőoldali szelepfedélen fut hátra a benzinnyomásszabályzóhoz..mivel benzinnel nem ment nem lehet, hogy ez volt inkább a nyűgje? - bár fingom nincs mivan ha lehúzom, ez valami vákumcsőként szolgálhat, azaz ha eldugult akkor nincs vákum a benzinnyomásszabályzónál...

Mielőtt lecseréltem volna, normális alapjáratnál hidegen összenyomtam a csövet és ugyanazokat a tüneteket produkálta, mint amit korábban leírtam. De persze az Omegánál soha semmi nem biztos. Ezt tutira megtanultam, miután átolvastam párszáz hozzászólást...

Link to comment
Megosztás:

Ne szívass már testvérem! A multiram meg a fojtószelepház közt levő gumidudából megy bele az alapjárati szelepbe. Ebből gondolom, hogy levegő közlekedik benne.

Na ezt a salgótarjáni megszólítást inkább hagyjuk! :D

Amúgy ha a homlokodra is van írva, hogy V6-ról beszélsz, innen azt nem látom :D

Így más a gyerek fekvése már.

De az azon átáramló levegő mennyisége akkor sem lehet ludas az alapjárat szempontjából, hiszen gázzal megy. Márpedig ahhoz is levegő kell, és arányaiban nem sokkal több/kevesebb mint benzinhez.

Szerintem Zoli tippje lesz a nyerő, inkább sanszos hogy a benzinnyomás-szabályzó makacsolja meg magát.

Bár ahogy írtad, sose lehet tudni! :lol:

De ez nem csak az Omegára jellemző, hanem minden olyan autóra, aminek a Wartburgénál bonyolultabb az elektromos-üzemanyag rendszer :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na ezt a salgótarjáni megszólítást inkább hagyjuk! :P

Amúgy ha a homlokodra is van írva, hogy V6-ról beszélsz, innen azt nem látom :D

Így más a gyerek fekvése már.

De az azon átáramló levegő mennyisége akkor sem lehet ludas az alapjárat szempontjából, hiszen gázzal megy. Márpedig ahhoz is levegő kell, és arányaiban nem sokkal több/kevesebb mint benzinhez.

Szerintem Zoli tippje lesz a nyerő, inkább sanszos hogy a benzinnyomás-szabályzó makacsolja meg magát.

Bár ahogy írtad, sose lehet tudni! :lol:

De ez nem csak az Omegára jellemző, hanem minden olyan autóra, aminek a Wartburgénál bonyolultabb az elektromos-üzemanyag rendszer :lol:

Az nem Salgótarján, hanem " Sálgótárjón" :D :D ;) Egyébként azt hittem, Te, mint öreg róka (nem paróka) megnézted a profilomat...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Kéne egy kis segítség. :lol:

A B omiban hol találom meg az ablaktörlő relét? Behekkeltem az F astrába egy potis indexkart, de kéne hozzá a relé is. Holnap megyek a bontóba, de a bontós srác nem tudja hol van benne a relé. Van két caravan is egymás mellett, és jó lenne tudni, hova nyuljak. :D

Előre is köszi. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Kéne egy kis segítség. :lol:

A B omiban hol találom meg az ablaktörlő relét? Behekkeltem az F astrába egy potis indexkart, de kéne hozzá a relé is. Holnap megyek a bontóba, de a bontós srác nem tudja hol van benne a relé. Van két caravan is egymás mellett, és jó lenne tudni, hova nyuljak. :D

Előre is köszi. :lol:

Kormányoszlop alatt a fedelet lenyitod,az alatt a biztitáblán egy kék szinű nagy relé.De a fedélen fel is van tüntetve.........

a hülyebontósmegmonnyonleeeeeeeee......... :D

Link to comment
Megosztás:

Kormányoszlop alatt a fedelet lenyitod,az alatt a biztitáblán egy kék szinű nagy relé.De a fedélen fel is van tüntetve.........

a hülyebontósmegmonnyonleeeeeeeee......... :lol:

Köszi. Szerintem már azzal tul sokat kértem tőle, hogy a poti kábelcsatijának a másik felét is adja ide. :lol:

Link to comment
Megosztás:

De az azon átáramló levegő mennyisége akkor sem lehet ludas az alapjárat szempontjából, hiszen gázzal megy. Márpedig ahhoz is levegő kell, és arányaiban nem sokkal több/kevesebb mint benzinhez.

Szerintem Zoli tippje lesz a nyerő, inkább sanszos hogy a benzinnyomás-szabályzó makacsolja meg magát.

Bár ahogy írtad, sose lehet tudni! :lol:

De ez nem csak az Omegára jellemző, hanem minden olyan autóra, aminek a Wartburgénál bonyolultabb az elektromos-üzemanyag rendszer :lol:

A benzinnyomás szabályzót szerintem a levegő mennyisége szabályozza a kis vákumcsövön keresztül. Ha nincs vaskos levegőáram, akkor annak nincs szívóhatása sem a vékony csövön. Szerintem így függhetnek össze a dolgok. De mondom, majd meglátom! És persze beszámolok!

Link to comment
Megosztás:

A benzinnyomás szabályzót szerintem a levegő mennyisége szabályozza a kis vákumcsövön keresztül. Ha nincs vaskos levegőáram, akkor annak nincs szívóhatása sem a vékony csövön. Szerintem így függhetnek össze a dolgok. De mondom, majd meglátom! És persze beszámolok!

Jaja, erre gondoltam én is.

Link to comment
Megosztás:

Mizu? Már azt hittem vettél újra Omegát...

Szia.

Még nem, de már tervbe van. Ha most ősszel nem is, tavasszal mindenképpen keresek egyet. Mindenképpen sedan lesz, és 2.5. Hogy TD vagy V6 az majd eldől, hogy melyikből találok elfogadhatót.

Jó ez az astra, anyagilag. De az Omega mégis más. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szia.

Még nem, de már tervbe van. Ha most ősszel nem is, tavasszal mindenképpen keresek egyet. Mindenképpen sedan lesz, és 2.5. Hogy TD vagy V6 az majd eldől, hogy melyikből találok elfogadhatót.

Jó ez az astra, anyagilag. De az Omega mégis más. :lol:

Add el nekem az astrádat :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.