Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Hello ha tudtok segitsetek van 2.2 omegám benzin a fütés kapcsolo gomb elszált szoval nem füt nem hüt mi lehet a gond ?

te, szerintem elszállt a fűtés kapcsoló gomb! ilyenkor nem fűt, nem hűt!

de az is lehet, hogy csak elszállt a fűtés kapcsoló gomb.

"Madotati patoddá... Taláddáé ű, nem máté!" :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy olyat kérdeznék a modiktól, remélem figyelnek, hogy nem lehetne-e azt csinálni, hogy amikor regisztrál valaki, küldjön 5 sornyi elbeszélést, tetszőleges tartalommal? Elbírálása csak annyi lenne, hogy a magyar nyelvtani szabályok szerint értelmezhető-e az iromány, és hogy tud-e használni az illető olyan nyelvtani piszkokat, mint a kisbetű-nagybetű, esetleg pont, vessző (hogy a bonyolultabb dolgokat, például kérdőjel, felkiáltójel, ne is említsem...) ?

Ha átmegy ezen a rettentő bonyolult teszten, akkor kaphatna acc-ot.

Általános iskola 3. osztályához ez már elvárás...

Hogy lássátok, nem csak követelőzök, felajánlom, hogy elbírálok jó sok remekművet! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy olyat kérdeznék a modiktól, remélem figyelnek, hogy nem lehetne-e azt csinálni, hogy amikor regisztrál valaki, küldjön 5 sornyi elbeszélést, tetszőleges tartalommal? Elbírálása csak annyi lenne, hogy a magyar nyelvtani szabályok szerint értelmezhető-e az iromány, és hogy tud-e használni az illető olyan nyelvtani piszkokat, mint a kisbetű-nagybetű, esetleg pont, vessző (hogy a bonyolultabb dolgokat, például kérdőjel, felkiáltójel, ne is említsem...) ?

Ha átmegy ezen a rettentő bonyolult teszten, akkor kaphatna acc-ot.

Általános iskola 3. osztályához ez már elvárás...

Hogy lássátok, nem csak követelőzök, felajánlom, hogy elbírálok jó sok remekművet! :lol:

Ugyan már, ez nem számít!!! Ide mindenki bejöhet, behányhat, személyeskedhet. De ha mi "öregek" beszélgetünk komolyabb dolgokról, akkor irgum-burgum van...

Link to comment
Megosztás:

Add el nekem az astrádat :lol:

ÁÁ.

Az nem eladó. :lol:

Ennyire gazdaságos autóm még nem volt. Épp most van nálam 4 éve, és beletettem 140 ezer km-t. Ezalatt a kopó alkatrészeken, és a kötelező cseréken kívül, csak két elsó teló, egy bontott generátor, egy kipuff dob, és egy motortartó bak csere volt. A fogyi pedig 5.5 liter.

Ez mindenképpen megmarad melós autónak, és mellé lesz majd egy Omega.

Link to comment
Megosztás:

Egy olyat kérdeznék a modiktól, remélem figyelnek, hogy nem lehetne-e azt csinálni, hogy amikor regisztrál valaki, küldjön 5 sornyi elbeszélést, tetszőleges tartalommal? Elbírálása csak annyi lenne, hogy a magyar nyelvtani szabályok szerint értelmezhető-e az iromány, és hogy tud-e használni az illető olyan nyelvtani piszkokat, mint a kisbetű-nagybetű, esetleg pont, vessző (hogy a bonyolultabb dolgokat, például kérdőjel, felkiáltójel, ne is említsem...) ?

Ha átmegy ezen a rettentő bonyolult teszten, akkor kaphatna acc-ot.

Általános iskola 3. osztályához ez már elvárás...

Hogy lássátok, nem csak követelőzök, felajánlom, hogy elbírálok jó sok remekművet! :lol:

Amíg nem vagy klubtag addig sajnos javaslataid sem lehetnek....

Link to comment
Megosztás:

Amíg nem vagy klubtag addig sajnos javaslataid sem lehetnek....

Hehe, rutinos vagyok, nem javasoltam, kérdeztem! :lol:

Esetleg megfűzök valaki klubtagot, hogy javasolja helyettem :lol:

Amúgy gondolkoztam már rajta... Nincs valami tiszteletbeli klubtagság? :D

Sok hasznát nem venném, mert ritka az, amikor én hazajutok, nameg még ritkább, hogy pl alkatrészt vegyek kedvezménnyel...

De akkor legalább nem szólnák meg a ház elejét :D ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Amíg nem vagy klubtag addig sajnos javaslataid sem lehetnek....

tudom sokakat kiakasztana, de azt csinálnám mint a GSI topikkal.. csak klubtagoknak... Erről ugye már vitáztunk itt is, másik forumban is.. ez lenne a legtisztább.. skynak lenne rossz, mert be kéne invesztálnia vagy 150 svéd koronát a dologba :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hehe, rutinos vagyok, nem javasoltam, kérdeztem! :lol:

Esetleg megfűzök valaki klubtagot, hogy javasolja helyettem :lol:

Amúgy gondolkoztam már rajta... Nincs valami tiszteletbeli klubtagság? :D

Sok hasznát nem venném, mert ritka az, amikor én hazajutok, nameg még ritkább, hogy pl alkatrészt vegyek kedvezménnyel...

De akkor legalább nem szólnák meg a ház elejét ;) :P :D

Van bemutatkozó topic, de csak a klubtagok látják, így Te sem meg az új emberek sem....

Helyesírási hibákat a moderátorok nem javítják- vagy csak önszorgalomból. Megalázó lehet annak aki elköveti ezeket a hibákat véletlenül. Nem itt látom a helyét a népnevelésnek, pedig tudom hasznos lenne.

Itt én is lazábban veszem az írást, mint az életben. Nem kezdek mindig nagybetüvel, elhagyom az írásjeleket...nem szándékosan csak úgy jön ki. Emelett tudom magamról hogy tudok helyesen írni és tudom az is hogy itt milyen hibáim vannak...na persze nem ezek szoktak lenni a legnagyobb hibák általában :D

Régebben volt erről egy kis elmélkedés, hogy miként is kéne működnie a dolognak, de nem jutottunk semmire :D

Link to comment
Megosztás:

tudom sokakat kiakasztana, de azt csinálnám mint a GSI topikkal.. csak klubtagoknak... Erről ugye már vitáztunk itt is, másik forumban is.. ez lenne a legtisztább.. skynak lenne rossz, mert be kéne invesztálnia vagy 150 svéd koronát a dologba :lol:

Az is jó megoldás de mi jobbat szeretnénk. Már tárgyalunk a fórum fejlesztőivel...(akik az alap motort fejlesztették) aztán lesz itt nemulass....

amúgy meg Sky elmehet a sunyiba...veri itt a nyálát hogy neki omegája van meg hogy milyen jó Svédországban élni aztán nincs évi 5000Ft-ja...pedig nem is Forintban kapja a fizetését. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Az is jó megoldás de mi jobbat szeretnénk. Már tárgyalunk a fórum fejlesztőivel...(akik az alap motort fejlesztették) aztán lesz itt nemulass....

amúgy meg Sky elmehet a sunyiba...veri itt a nyálát hogy neki omegája van meg hogy milyen jó Svédországban élni aztán nincs évi 5000Ft-ja...pedig nem is Forintban kapja a fizetését. :P :D

Csakazért se írok Mackósajtnak ;)

Most utaltam a tagdíjat.. vmi 2500 píz, ugye ha jól emlékszem, mert az "öreg" tagok kapnak nyugdíjkedvezményt.. ugye? :lol: :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Van bemutatkozó topic, de csak a klubtagok látják, így Te sem meg az új emberek sem....

Helyesírási hibákat a moderátorok nem javítják- vagy csak önszorgalomból. Megalázó lehet annak aki elköveti ezeket a hibákat véletlenül. Nem itt látom a helyét a népnevelésnek, pedig tudom hasznos lenne.

Itt én is lazábban veszem az írást, mint az életben. Nem kezdek mindig nagybetüvel, elhagyom az írásjeleket...nem szándékosan csak úgy jön ki. Emelett tudom magamról hogy tudok helyesen írni és tudom az is hogy itt milyen hibáim vannak...na persze nem ezek szoktak lenni a legnagyobb hibák általában :lol:

Régebben volt erről egy kis elmélkedés, hogy miként is kéne működnie a dolognak, de nem jutottunk semmire :lol:

Ha már a moderátoroknál tartunk kérdeznék valamit. Nemrég egy kolléga beírta, hogy egy másik kollégának mi a polgári foglalkozása, a modik másnapra kitörölték a szakma nevét. Tilos ilyesmit beírni?

Link to comment
Megosztás:

Hoppá. Nekem is aktuális lesz már. :D :D ;) :P :D :lol: :lol:

így kéne :D

én is jeleztem a dolgot... de vmiért az opelklubbos emailcímem jelszavát nem akarja elfogadni a levelező, szal oda hiába írtatok :D...

duplán?? a 2500-at?.. Neem, jövőre ezt is felezem... :D

Link to comment
Megosztás:

Hehe, rutinos vagyok, nem javasoltam, kérdeztem! :lol:

Esetleg megfűzök valaki klubtagot, hogy javasolja helyettem :lol:

Amúgy gondolkoztam már rajta... Nincs valami tiszteletbeli klubtagság? :D

Sok hasznát nem venném, mert ritka az, amikor én hazajutok, nameg még ritkább, hogy pl alkatrészt vegyek kedvezménnyel...

De akkor legalább nem szólnák meg a ház elejét :D ;) :P

Régen volt, bár az az 5 ropi nem tesz tönkre senkit. Legalábbis nekem ez a véleményem és klubtag vagyok az elejétől és nem szívesen áldoznám be a 12-es számú kártyát. Sok jó arcot ismertem meg a talikon, de sajnos mostanában ők is hozzám hasonlóan passzív tagok lettek...

tudom sokakat kiakasztana, de azt csinálnám mint a GSI topikkal.. csak klubtagoknak... Erről ugye már vitáztunk itt is, másik forumban is.. ez lenne a legtisztább.. skynak lenne rossz, mert be kéne invesztálnia vagy 150 svéd koronát a dologba :D

Jogos, de az a fegyver kétélű...

Ha már a moderátoroknál tartunk kérdeznék valamit. Nemrég egy kolléga beírta, hogy egy másik kollégának mi a polgári foglalkozása, a modik másnapra kitörölték a szakma nevét. Tilos ilyesmit beírni?

Bűncselekmény...

Link to comment
Megosztás:

Van bemutatkozó topic, de csak a klubtagok látják, így Te sem meg az új emberek sem....

Helyesírási hibákat a moderátorok nem javítják- vagy csak önszorgalomból. Megalázó lehet annak aki elköveti ezeket a hibákat véletlenül. Nem itt látom a helyét a népnevelésnek, pedig tudom hasznos lenne.

Itt én is lazábban veszem az írást, mint az életben. Nem kezdek mindig nagybetüvel, elhagyom az írásjeleket...nem szándékosan csak úgy jön ki. Emelett tudom magamról hogy tudok helyesen írni és tudom az is hogy itt milyen hibáim vannak...na persze nem ezek szoktak lenni a legnagyobb hibák általában :D

Régebben volt erről egy kis elmélkedés, hogy miként is kéne működnie a dolognak, de nem jutottunk semmire :lol:

a hejjesirássi híba az igy nézz kí

De ha valaki értelmetlenül 40-50 szótagot egymás után biggyeszt, az nem nyelvtani hiba.

Megalázó hogy kijavítják? Akkor az iskola során megaláztak mindenkit? Szerintem nem.

Eleinte nem értettem egyet Tédé nézetével, azonban ez változott. Valaki beesik, "lö böff, segítsé mán hé' ". Nem elég hogy köszönni se tud, még arra se futja, hogy legalább exkuzálja magát, hogy 'elolvastam a topikot, de nem találtam,' , avagy 'nincs időm, mert szül az asszony, viszik a házat, etc', behány 25szót egy kommentbe, és várja a sültgalambot.

Nem vagyok túl régi darab, de nekem még azt tanították, hogy ha bemész valahova, legalább köszönj, mielőtt pofánvered azt aki ott ül! :lol:

Lehet ezt direktben is csinálni, de azt úgy hívják, hogy szolgáltatás, aminek ára van, és fizetni szokás érte.

Az is jó megoldás de mi jobbat szeretnénk. Már tárgyalunk a fórum fejlesztőivel...(akik az alap motort fejlesztették) aztán lesz itt nemulass....

amúgy meg Sky elmehet a sunyiba...veri itt a nyálát hogy neki omegája van meg hogy milyen jó Svédországban élni aztán nincs évi 5000Ft-ja...pedig nem is Forintban kapja a fizetését. :D :D

Ezt már kifejtettem, hogy nem az 5000ft-ról van szó, hanem hogy minek?

Évente kb 15-20 napot töltök el otthon, általában azt sem az Omegával (mivel az itt kint állomásozik).

Alkatrészt nem otthon vásárolok, autót nem otthon mosatok. Sajnos talira se jutok el, ritka hogy fedi az időpont egymást. Nameg azt a 15-20 napot elég nehéz így is beosztani, hogy pihenés is legyen kicsi, de a családot/ismerősöket is lássam.

Ha meg annyira taliról van szó, akkor veszek némi rénszarvas sonkát, meg mézest, és behajtom TD-n a beígért bográcsos marhapörköltet! ;)

Tehát azért fizetni 5000ft-ot, hogy lehessenek javaslataim, lássam a bemutatkozó részt, meg ott legyen az embléma a nevem alatt, szerintem sok.

tudom sokakat kiakasztana, de azt csinálnám mint a GSI topikkal.. csak klubtagoknak... Erről ugye már vitáztunk itt is, másik forumban is.. ez lenne a legtisztább.. skynak lenne rossz, mert be kéne invesztálnia vagy 150 svéd koronát a dologba :P

Azért nagyon nem venném zokon a dolgot, befizetném az összeget, azt cső.

Legalább akkor már 'kapnék valamit a pénzemért'. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.