Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Meg lenne szerkesztve, aztán lecsúszna a topikok legaljára (mivel nem lenne benne friss poszt), és a feledés homályába merülne.

Minimum elvárás lenne, hogy kérdezés előtt töltse le mindenki legalább a Haynes féle repair-manualt, és miután átnézte, utána kérdezzen.

Szoktam kérdezni én is, nem vagyok kétlábon járó könyvtár (bár szerencsére sokmindent megjegyzek).

De eddig akárhány autóm volt, mindnél úgy kezdtem, hogy beszereztem (értsd megvettem, vagy letöltöttem) a dokumentációt.

Átnéztem, és kérdezni akkor kérdeztem (élőben, kollégáktól, avagy online fórumokon), ha valamit nem találtam, avagy nem volt érthető.

Vagy feltöltöm az Autodata-t valahova.De mivel angol nyelvű,úgyis rákérdeznének,mi micsoda :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vagy feltöltöm az Autodata-t valahova.De mivel angol nyelvű,úgyis rákérdeznének,mi micsoda :lol:

Mellékeled a linket is, a translate.google.com-hoz :D

De akkor meg hogy mit hogy kell használni...

Szal nem egyszerű :lol:

Amúgy ha valaki végiglapozza a Haynes manual-t, akkor az itt feltett leggyakoribb kérdéseire mind-mind megtalálja a választ. És ez egyetlen könyv, nem túl sok oldallal, viszont annál több képpel.

De hát nem akarásnak... :D ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Mert külföldön süttette a valagát ;) :P

Na, csak nem kibírta az utat a vasa? :D :D :lol: :lol:

Omegatd - nyugiiiiii :D

Én a csendes szemlélődést választottam :D - meg amúgy se értek hozzá...

Mi az a hájnsz menyuál? Az vmi váltótípus? gondolom manuális... ugye? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ez most nem igazán vágom. Lehetne nem rébuszokban?

1 vagy több ember elkezd valamit építeni, ha szimpatikus ez valakinek / valakiknek, akkor csatlakoznak hozzájuk

jobb estben növekszik a közösség és akkor jönnek újak, akiknek akik már régen ott vannak, azok segítenek, de ők is megtudhatnak olyan dolgokat, amit addig nem tudtak

aztán vannak olyanok, akik rég itt vannak, néha kicsit máshova vágynak, más fontosabb nekik, de később visszajönnek

vannak akik rég itt vannak és remélhetőleg itt is maradnak

és : akkor jönnek újak

van 1 plusz kategória : magányos farkasok, de ebben sincs kivetnivaló szerintem

:lol:

ui : valószínűleg ha egy helyen lennénk mind, akkor elég jól el tudnánk beszélgetni

Link to comment
Megosztás:

Mi az a hájnsz menyuál? Az vmi váltótípus? gondolom manuális... ugye? :D :D

Nem hájnsz, HÉLYNSZ! .P

Amúgy igen.

Elektromosan kapcsolt, 7+2 sebességes, felezős, triplakuplungos, retarderes, rekuperációs örvényfékkel szerelt váltó.

Csak nagyon kevés Omegába rakták, főleg a széntüzeléses, nagynyomású gőzgéppel szerelt kivitelbe! :D

Ja, és nem kell benne olajat cserélni! :D :D :D :D

:lol: :lol: :D :D ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Inkább moderáltam magam!

Egyébként hogy kérdésedre válaszoljak TE vagy az idióta tapló aki beanyázott, igen.

Ha nem tudsz értelmesen hozzászólni, akár annyit, hogy itt meg itt keresd, akkor mi a f*sznak büfögsz?

Ja igen, te már itt vagy a kezdet kezdete óta. Bocsánat!

Nézd már végig a hozzászólásaidat baszki. 10-ből 9 szer csak dühöngsz, hogy ezt minek meg azt minek kérdezte. Ha ennyire szar neked, akkor nyiss magadnak egy fórumot, csak olyat engedj be, akit jónak találsz rá. Illetve javasolnám felvételi követelmény összeállítását a fórumra való bekerüléshez. Akkor legalább ki lehet szűrni az ilyen hülyéket, mint amilyen én vagyok.

:lol: Ja ja. Meg amilyen én is vagyok. Meg fika is vagyok, bocs. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom kinek nagyobb az önérzete.

Mit rugózol? Ha baromságot kérdeztem szerinted, akkor ne válaszolj rá. Ha nem idevaló, akkor meg a moderátorok meg eltakarítják.

Lehet hogy szakmailag ott vagy a szeren (ezt nem is vitatom), de hogy emberileg egy iszonyat nagy paréj vagy, az nem vita.

Ez a hozzászólásod meg különösen tetszik:

"Aztán az is zavar, hogy mindenféle frissen regelt fikanick bejön, behány, beugat és őt védi a moderátor, nem engem a minden féle képpen idézőjel nélkül ÖREGET!"

Talán normálisan kellene válaszolni hozzászólni.

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Most komolyan... NEM UNJÁTOK MÉG?

Tédé, te vagy az öregebb, okos enged elvén már régen ráhagyhattad volna. Újdonsült barátunknak volt ki válaszoljon, nem kellett neked reagálni rá.

Fapad, te meg csak locsolod az olajat a tűzre minden egyes alkalommal, mikor Tédé beír... Elég rég itt vagyok, sokszor láttam, hogy Tédé leosztja az embereket (sőt, én is megkaptam), de te vagy az, aki a legjobban felül neki, illetve majdnem, hogy élvezed mikor ismételten beszólhatsz neki...

Link to comment
Megosztás:

Meg egy szintje kene, hogy legyen a forumnak es nem lenne ilyen gond sem. Omega B-n belul egy GYIK, ahova csak jogosult rokak irnak vagy pakoljak at a mashol kivesezett dolgok tanulsagait.

A masik pedig a most meglevo osszes.

Kvazi le kene masolni az omegaowners.com-ot. Ott van egy harmadik is, ahol barki kerdezhet barmilyen hulyeseget uj topicot nyitva. Ha valaki aznap eppen Tamas bratyokent ebredt akkor segithet, ha nem akkor nem idegesitik az ujoncok hulyesegei.

:lol: az omegaowners nagyon jó minta lenne :lol: a kezdő omegásoknak a modik válaszolnak, ha ezredszer feltett kérdés van akkor nyomnak egy linket. Na meg az az udvarias légkör se semmi. Volna mit ellesni. :D

Link to comment
Megosztás:

Most komolyan... NEM UNJÁTOK MÉG?

Tédé, te vagy az öregebb, okos enged elvén már régen ráhagyhattad volna. Újdonsült barátunknak volt ki válaszoljon, nem kellett neked reagálni rá.

Fapad, te meg csak locsolod az olajat a tűzre minden egyes alkalommal, mikor Tédé beír... Elég rég itt vagyok, sokszor láttam, hogy Tédé leosztja az embereket (sőt, én is megkaptam), de te vagy az, aki a legjobban felül neki, illetve majdnem, hogy élvezed mikor ismételten beszólhatsz neki...

Hm. nem vettem észre magam. Talán mert td megbántott párszor, de ezentúl ügyelek a dologra. Köszönöm Crime!

Link to comment
Megosztás:

Nem hájnsz, HÉLYNSZ! .P

Amúgy igen.

Elektromosan kapcsolt, 7+2 sebességes, felezős, triplakuplungos, retarderes, rekuperációs örvényfékkel szerelt váltó.

Csak nagyon kevés Omegába rakták, főleg a széntüzeléses, nagynyomású gőzgéppel szerelt kivitelbe! :D

Ja, és nem kell benne olajat cserélni! :D :D :D :D

:lol: :lol: :D :D ;) :P

Azt kilehet villogtatni, hogy az enyémben milyen van?

Ja és milyen szén kell bele?

Vízből milyet rakjak bele, jó a sima vagy desztillált víz kell?

Link to comment
Megosztás:

:lol: az omegaowners nagyon jó minta lenne :lol: a kezdő omegásoknak a modik válaszolnak, ha ezredszer feltett kérdés van akkor nyomnak egy linket. Na meg az az udvarias légkör se semmi. Volna mit ellesni. :D

Azért ott is látni hogy elzavarják az anyjába a láma usereket, elég gyakran...

Meg gondolom itt van x moderátor, ott meg minimum sok-sok x moderátor :D

Link to comment
Megosztás:

Azt kilehet villogtatni, hogy az enyémben milyen van?

Ja és milyen szén kell bele?

Vízből milyet rakjak bele, jó a sima vagy desztillált víz kell?

Csakis a komlói fekete jó bele. A többi porzik, amitől a légfék eldugulhat.

Kivillogtatni nem szabad, azt tiltják a szent pogány hagyományok, ellenben a dél-román határ mentén van egy javasasszony, aki macskafarokkal, meg csirkecsontokkal jósol, ő megmondja! :lol:

Víz gyanánt meg csak szenteltvíz jó bele, abból is csak az ilyen: http://youtu.be/orAmO5jNY1c?t=57m20s

:D

Kecseg jútyúb, nem jó a link. Mindegy, 57:20-tól :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most komolyan... NEM UNJÁTOK MÉG?

Tédé, te vagy az öregebb, okos enged elvén már régen ráhagyhattad volna. Újdonsült barátunknak volt ki válaszoljon, nem kellett neked reagálni rá.

Fapad, te meg csak locsolod az olajat a tűzre minden egyes alkalommal, mikor Tédé beír... Elég rég itt vagyok, sokszor láttam, hogy Tédé leosztja az embereket (sőt, én is megkaptam), de te vagy az, aki a legjobban felül neki, illetve majdnem, hogy élvezed mikor ismételten beszólhatsz neki...

Jah, mindketten otthon röhögnek a monitor előtt.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Melyik gombot kell megnyomni a távirányítón, hogy bezárja az ajtókat?

Melyik oldalon kell beszállni az autóba, hogy közvetlenül a vezetőülésbe ülhessek?

Hogyan kell letekerni a szelepsapkákat?

Hol van a fékpedál?

Szerintetek, ha esőben autózom, érdemes üzemeltetni az ablaktörlő-lapátokat?

Mit tegyek, ha koszos az autóm, és ez nem tetszik nekem?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Ja, x20xev-ről van szó...

Link to comment
Megosztás:

Sztem Td a felvételiztető. Aki bírja idegekkel, az maradhat. Azonban aki régóta fórumozik, belátja, hogy néha igaza van Td-nek. Nagyon idegesítő, amikor a kedves fórumozó 2 oldalt nem tud visszaolvasni, csak kérdez. Ha pedig megvan a megoldás a gondjára, akkor se híre se hamva. Persze kinek nem inge ne vegye magára.

Link to comment
Megosztás:

Sztem Td a felvételiztető. Aki bírja idegekkel, az maradhat. Azonban aki régóta fórumozik, belátja, hogy néha igaza van Td-nek. Nagyon idegesítő, amikor a kedves fórumozó 2 oldalt nem tud visszaolvasni, csak kérdez. Ha pedig megvan a megoldás a gondjára, akkor se híre se hamva. Persze kinek nem inge ne vegye magára.

Ezzel majdnem ekvivalens ha letiltjuk a regisztracio menupontot :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem TDnek legtöbbször igaza van, főleg az ilyen 1000x feltett kérdések esetén de a stílusával már engem is felhúzott (tudom, hogy senkit nem érdekel, csak leírom:)). A "közéleti" dolgokkal kapcsolatban meg szerintem is lehet véleményt nyilvánítani, én nem vállalnám, hogy eldöntsem, hogy belefér vagy nem, erre vannak a modik, ha kimoderálnak akko kimoderálnak, ezt elfogadtam, amikor regeltem.

Pl. az, hogy utálom az M.sz.p. -t, de a Fideszt se szeretem, ez is egy vélemény, de ezzel nem csináltam reklámot egyiknek sem (még ha igaz akkor sem) :lol:

Amúgy keresek X25TD-hez motorvezérlőt, tudom adok-veszek, anyámat...:lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.