Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

nekem ezt anno a rekin sikerült profibban megoldanom..... :)

tolattam be egy udvarra trélerrel és éreztem h megakad az autó,de azt hittem csak a tréler.na egy kis gáz(majd 2 tonna volt a tréler,tehát annyira nem volt kicsi az a gázadás) és megindult hátrafelé az autó,csakhogy a motor maradt az eredeti gps koordinátákon miközben az autó hátrébbment vagy 15 cm-t......nekem a váltó szakadt le a motorról.....persze a motor nálam is amortizált mindent.....hűtőt,stb.

meg a váltóról is leszakadtak a motorra fogó csavarok furatai.

:)

A gondom akkor kezdődött, mikor 2009-ben leültettem az autót. Rá két évre Pesten sikerült összetörnöm a bal katalizátor belsejét. Utána kapott egy utángyártottat. Tavaly azt is leamortizáltam Pécsen. Gondoltam, biztosra megyek és a cseredarab kap egy vastag lemezt az aljára. Kaptak is egy négy milis páncélt,aminek az elejét legömbölyítettem,hogy ne akadjon meg semmiben. A meglepetés akkor ért mikor be akartam tolatni a garázsba. A zártszelvény küszöbben felakadt a védőlemez. Előrébb mentemés gyorsan leállítottam, mert nagyon rossz hangja lett. A furcsaságok ott kezdődtek, mikor P-be raktam az autót: a P világított, de R-ben volt a váltó. A kipufogó vége eltűnt az autó alá. Motortérbe benézve is látszott, hogy 3-4 centit előrébb van a motor. Felbakoltam az Omegát és alámásztam. Hirtelen nem tudtam, sírjak vagy nevessek. Ahogy elakadt a katalizátor, előrenyomta a motort a váltóval, elszakítva a két motortartó és a váltótartó bakokat. A legszomorúbb az volt, mikor megláttam a klímakompresszort: folyott róla a jelzőfolyadék :( Most ott tartok, hogy helyére rángattam a motort a váltóval és kicseréltem a váltóbakot, de megkapta a 98-as Omega tartókonzolját ami nem L hanem U alakú és egy nagy ellensúly van rajta. Így már nem tud ennyire eltolódni a motor-váltó. A tanulság, hogy a lemez hátulját is le kellett volna gömbölyíteni, akkor talán felnyomja magát a küszöbre.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Köszi mindenkinek még1x a hűtős hozzámszólásokat.

A Hüllő Kft-nek meg a profi munkát!

Látom, vannak itt fentebb komolyabb problémák... :)

Az enyém mindössze most annyi, h a gyári alufelni kerékcsavar takaró fedelét trükkös csavar rögzíti; 3 körmös kulcs kéne hozzá - persze az autóban nem volt mikor megvettem. Ha nincs kedvem szerszámgyártani, van tippetek hol juthatnék ilyenhez? A csavar pontosan úgy néz ki, hogy a hengeres fejében 120°-onként egy palástot is érintő, hossztengellyel párhuzamos furat van, a közepében is egy uakkora átmérővel. Látszik, h már az előző tulajnak sem volt ilyen kulcsa, m csúnyán elkente a csavar fején a furatokat néhol a deklit sem kímélve...

Link to comment
Megosztás:

Ha nincs kedvem szerszámgyártani, van tippetek hol juthatnék ilyenhez? A csavar pontosan úgy néz ki, hogy a hengeres fejében 120°-onként egy palástot is érintő, hossztengellyel párhuzamos furat van, a közepében is egy uakkora átmérővel. Látszik, h már az előző tulajnak sem volt ilyen kulcsa, m csúnyán elkente a csavar fején a furatokat néhol a deklit sem kímélve...

Én pl. kaptam az autóhoz, de a 4-ból csak hármat visz. Amúgy pedig a gumisnál állandóan úgy járok, hogy mire kikotrom a kesztyűtartóból, már rég lent van az összes dekli ...

Zégerfogó powa! :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Én pl. kaptam az autóhoz, de a 4-ból csak hármat visz. Amúgy pedig a gumisnál állandóan úgy járok, hogy mire kikotrom a kesztyűtartóból, már rég lent van az összes dekli ...

Zégerfogó powa! :)

Köszi :)

Hát így szerencse, ha kaptál az autóval.

A seegerfogóra gondoltam én is, jobb híján az lesz erre (is) rendszeresítve :)

Link to comment
Megosztás:

Köszi :)

Hát így szerencse, ha kaptál az autóval.

A seegerfogóra gondoltam én is, jobb híján az lesz erre (is) rendszeresítve :)

Vmi 2000 pénzért vettem anno opelnél... Kemény 5 ajró az ebayen... a postaköltség lehet több :P

Amúgy nem 120 fokonként van... az egyszerű lenne...

Link to comment
Megosztás:

Köszi :)

Hát így szerencse, ha kaptál az autóval.

A seegerfogóra gondoltam én is, jobb híján az lesz erre (is) rendszeresítve :)

Sztem csergőnél is lehet kapni. De egyszer kiszenveded a csavarokat, majd mindegyik fejét megvágod vasfűrésszel, hogy egy nagy csavarhúzòval ki lehessen csavarni a későbbiekben.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulnák hozzátok(sajnos nem volt még időm előlrébb olvasnom,ezért elnézéseteket kérem),hogy van egy 1995-ös 2.5 td omegám és amikor vissza engedem a gázt a fodulat szám megy lefelé(úgy 1200 körül) el kezd rángatni az autó úgy 900 ford.ig utánna szépen esik vissza.Ezt csinálja álló helyben is ha nyomok neki egy gázt,esik vissza a ford. és be dadog és lemegy alapjáratra akkor meg szépen jár.Ha tudtok valami okosságot ezzel kapcsolatban nagyon meg köszönném!

Előlre is köszönöm a fáradozásaitokat!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulnák hozzátok(sajnos nem volt még időm előlrébb olvasnom,ezért elnézéseteket kérem),hogy van egy 1995-ös 2.5 td omegám és amikor vissza engedem a gázt a fodulat szám megy lefelé(úgy 1200 körül) el kezd rángatni az autó úgy 900 ford.ig utánna szépen esik vissza.Ezt csinálja álló helyben is ha nyomok neki egy gázt,esik vissza a ford. és be dadog és lemegy alapjáratra akkor meg szépen jár.Ha tudtok valami okosságot ezzel kapcsolatban nagyon meg köszönném!

Előlre is köszönöm a fáradozásaitokat!

Zsebben rengeteg százezer és irány az adagolós. Szerencsés esetben 100, gázosabban 300+...

Link to comment
Megosztás:

Zsebben rengeteg százezer és irány az adagolós. Szerencsés esetben 100, gázosabban 300+...

Köszi a gyors reagálást!

De nemrég lett kicserélve az egész belseje,és az előtt is csinálta ezt.De ha előlre tolom teljesen a fedelet akkor gyönyörűen jár,csak nincs benne semmi erő.

Link to comment
Megosztás:

Felújította, vagy kicserélte agy bontottra? Nem mindegy!!!

Elméletileg nem rég lett felújítva az amiből kicseréltük.Egy-két ezer kilómétert ment.Na de szerinted ezt a rángatást nem lehet meg szüntetni?Adagoló probléma lessz?Pedig más baja nincs ,mert tökéletesen indul hidegen-melegen(az óta mióta meg lett csinálva)Nagyon jól fogyaszt,nem füstöl!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A következőre kérnék valami ötletet/tanácsot:

Egy 2,5TD sedánom van,és elkezdett 'hülyéskedni'! ;-( A hiba a következő : 7-12l/100km között fogyaszt,szinte hangulattól függően,és ha nyomod,akkor meg kormol is,mint a zálllat,illetve néha 'bedadog' alapjáraton,de nagyon ritkán! ;-D

Már próbáltam az összes kutat-,normál-,és drágább gázolajat is,de semmi változás!

A csúcsok-,és az adagoló jók,kb 12-13e km van bennük! Már nem is tudom mennyi szerelő nézte-,vizslatta,de semmi sem lett jobb!

Valakinek valami ötlete?!

Ha lehet priviben,mert azt egyből látom-,vagy a mobilom is megtalálható vagyok!

Köszönöm előre is!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A következőre kérnék valami ötletet/tanácsot:

Egy 2,5TD sedánom van,és elkezdett 'hülyéskedni'! ;-( A hiba a következő : 7-12l/100km között fogyaszt,szinte hangulattól függően,és ha nyomod,akkor meg kormol is,mint a zálllat,illetve néha 'bedadog' alapjáraton,de nagyon ritkán! ;-D

Már próbáltam az összes kutat-,normál-,és drágább gázolajat is,de semmi változás!

A csúcsok-,és az adagoló jók,kb 12-13e km van bennük! Már nem is tudom mennyi szerelő nézte-,vizslatta,de semmi sem lett jobb!

Valakinek valami ötlete?!

Ha lehet priviben,mert azt egyből látom-,vagy a mobilom is megtalálható vagyok!

Köszönöm előre is!

Köszi, elég egy helyre beírni - aki akar és tud segíteni ott iss megtalálja... :)

Dízel az szokott kormolni - mondjuk ált porlasztóhiba vagy adagoló - de azt mondod, hogy jók - sztem meg AC pumpa... nincs elég üzanyomásod - vagy baromi retkes a szűrő.

Hja meg tankolj kerozint, az nem kormol annyira... cserébe hamar tönkremegy a porlasztócsúcs :) viszont szebben is megy, de csak ha kap motorolajat is, különben az adagoló kenés hiányában elmarad... :D

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Köszi, elég egy helyre beírni - aki akar és tud segíteni ott iss megtalálja... :)

Dízel az szokott kormolni - mondjuk ált porlasztóhiba vagy adagoló - de azt mondod, hogy jók - sztem meg AC pumpa... nincs elég üzanyomásod - vagy baromi retkes a szűrő.

Hja meg tankolj kerozint, az nem kormol annyira... cserébe hamar tönkremegy a porlasztócsúcs :) viszont szebben is megy, de csak ha kap motorolajat is, különben az adagoló kenés hiányában elmarad... :D

Gázolajszűrő, résolajcsövek, adagoló tömítések. Első körben ezeket nézném...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Köszi, elég egy helyre beírni - aki akar és tud segíteni ott iss megtalálja... :)

Dízel az szokott kormolni - mondjuk ált porlasztóhiba vagy adagoló - de azt mondod, hogy jók - sztem meg AC pumpa... nincs elég üzanyomásod - vagy baromi retkes a szűrő.

Hja meg tankolj kerozint, az nem kormol annyira... cserébe hamar tönkremegy a porlasztócsúcs :) viszont szebben is megy, de csak ha kap motorolajat is, különben az adagoló kenés hiányában elmarad... :D

Ezeken túl vagyok,ezekkel 'elvileg' nincs gond! ;-(((

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A következőre kérnék valami ötletet/tanácsot:

Egy 2,5TD sedánom van,és elkezdett 'hülyéskedni'! ;-( A hiba a következő : 7-12l/100km között fogyaszt,szinte hangulattól függően,és ha nyomod,akkor meg kormol is,mint a zálllat,illetve néha 'bedadog' alapjáraton,de nagyon ritkán! ;-D

Már próbáltam az összes kutat-,normál-,és drágább gázolajat is,de semmi változás!

A csúcsok-,és az adagoló jók,kb 12-13e km van bennük! Már nem is tudom mennyi szerelő nézte-,vizslatta,de semmi sem lett jobb!

Valakinek valami ötlete?!

Ha lehet priviben,mert azt egyből látom-,vagy a mobilom is megtalálható vagyok!

Köszönöm előre is!

Háát, szegény exemet meg mi lelte??!!

Módosítva : MalterKoma
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.