Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kinek ajánlható ez a típus?


manta

Recommended Posts

Húha! Köszi a gyors és sok választ! 8)

Radyus Te arról a mantáról beszélsz aminek a képét beraktad? Mert ha igen akkor az ár érdekelne, hogy mennyire gondoltál? :shock:

Ugyanis ezen két kép alapján cool lenne. A belső meg nem gond, azt megoldom. Az a lényeg nekem, hogy motorikusan legyen jó állapotban. Ahhoz konyítok egyenlőre kevesebbet. :? Na de ami késik nem múlik...

Szóval ár?

De ha gondolod írhatsz mailt is: mblackknight@warrior.hu

Előre is köszi!

Most mégjobban pörgök! :) :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 200
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

fizesse az eladó az eredetvizsgát. Így legalább azon nem buksz.

Ezek nem j gépek. A jó állapotúak ennyiért mennek, az ennél olcsóbbat meg neked kell felújítanod majd. Csakhogy ne legyenek illúzióid... 8)

A manta könyvet meg szakkönyves boltba lehet ritkán megvenni. A manta könyv német nyelvű, de van magyarul manta-ascona szerelési könyv.

Jó gééépek ezek. És nekem csak a motor jósága a lényeg. Értem ezalatt, hogy ne kelljen telljes felújítást csinálni rajta. Minden mást elintézek, de a motor...az sok kis apró alkatrész... :)

Link to comment
Megosztás:

Meg kell hagyni az angoloknak elég furcsa izlésük van.Vagy csak én gondolom így, :roll:

Nem csak te. Én is. Ők kevés szép autót gyártottak

De ez egy másik topik...

Viszont szerintem még mindig a Vauxhall gyártotta a legszebbeket. (Oké, az Aston Martin is elmegy...)

Dec 6-án már említettem ezt a veterán opelek között.

Itt megtalálható.

Elküldve: 2004 Dec. 06, Hétf. 11:45

http://www.opelforum.hu/viewtopic.php?t=571

Van köztük egy pár szép Vauxhall is.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Tiszteletem minden Manta-fannak! Egyenlőre sajnos csak érdeklődés-szinten lennék kíváncsi eme tisztelendő gépjárművel kapcsolatos tapasztalatokra. Gondolok itt például fenntartási költségekre ( pl mindennapos használat esetén ) vagy esetleges javítási költségekre. Ezen kívül mennyire ajánlanátok egy fiatal, tapasztalatlan, garázs és szerelőeszköz-mentes, nem túl nagy vagyonú manta-rajongónak? A hasznaltauto.hu-n elég sok eladó példány van ( jelenleg még 150.000-ért is ),de ezek túl gyanúsak és ahogy azt már írtátok a többi fórumon : a jó állapotú Manták 500.000 körül vannak. Mi tehát a véleményetek ezekről a "csak önnek, csak most" ajánlatokról? Mennyiből lehet egy tűrhető Mantát összedobni indulásként? Hát "röviden" ennyi lenne ami most hirtelen eszembe jutott., de még visszatérek és tovább bombázok a kérdéseimmel.....(feltéve, hogy érkezik válasz...)

Előre is köszi: Zoli

Link to comment
Megosztás:

Szia! A feltett kérdéseidre a következő -szubjektív- válaszokat tudom adni:

A fenntartási költségei közül az üzemanyag a legmegterhelőbb. A 2 literes motorral országúton 8, elővárosban 11, belvárosban 14 litert fogyaszt. (Az injektoros esetleg 1-2 literrel kevesebbet.)

A használt és utángyártott alkatrész szinte ingyen van (a gyári már húzósabb), a szerelők sem dolgoznak túl drágán. Ha sikerül egy olyan példányt kifognod, amit nem buheráltak szét a sufnituning-mesterek, akkor nem is kell javíttatni, csak benzint bele és hadd mennyen! 8)

A neten hirdetett autókat nem ismerem, talán a többiek többet tudnak róluk! (Én még jó Mantát nem láttam a neten eladót. :) )

Talán Need for Speed fekete Mantája a kivétel, arról mindenki csak jókat mond! Annak rozsdamentes lemez az alja (ha jól tudom). Ez nagyon jól hangzik, mivel a Manta (meg az Opeleknek általában) egyik legnagyobb ellensége a rozsda.

Hát hirtelen ennyi, majd a többiek is írnak néhány okos tippet, tanácsot...

Link to comment
Megosztás:

Radyus, ha jól tudom, te is a neten hírdetted a mantádat 8) szóval magadról is nyilatkoztál :)

valóban a rohadás a legnagyobb ellenség, az összes többi javítható, pótolható. Az a tapasztalatom, hogy akkor jössz ki egy idő után a legolcsóbban, ha beszerzel egy-két cuccot tarcsiba, vagy egy komplett gépet bontásra. Lehet kapni 5kiló alatt is mantát, ami valamilyen szempontból megéri. A legtöbb ember azért kér ennyit a gépéért, mert nem akar akkorát bukni. Kinek mi éri meg... hallottam már embert, aki milla körül vett, meg olyat is, aki 40ért. Ezeknél a vasaknál már az érzelmi szál és az elvakultság szabja az árat, mind vevőnek, mind eladónak. Annak idején 5-6éve nem nagyon volt eladó manta a piacon, pedig nagyon vadásztam rá. Akkoriban 500ezret adtam volna a leglepukkantab szarért is :roll: ma már tudom, hogy az enyémet sem tudnám ennyiért ellőni, csak valami baleknak :oops: az első vasamon öt kilót buktam, a másodikra 2milla fölött költöttem, most összetörtem, de én spec a legolcsóbban akkor jövök már ki, ha újra építek egyet. Ezzel mindenki tisztában van, aki ebben utazik egy jó ideje.

A fogyasztást meg szerintem hagyjuk, mert ha nézegetjük ezeket az autós műsorokat meg ilyeneket, akkor még ma sem esznek sokkal kevesebbet a korszerűbb hasonló köbcentivel rendelkező gépek.

Ez nekem kicsit úgy hangzik, hogy vegyünk dízel autót, mert a gázolaj olcsóbb... viszont ha megnézed az új dízelek vételárát és kiszámolod, hogy mennyivel több, azt arányítod a benzin és gázolaj árkülönbségéhez, veszel egy átlag idő és km tartamot, akkor könynen kiszámolhatod, hogy semmivel sem olcsóbb.

Hogy kinek mi éri meg és mennyiért... nos, az realatív :roll: egy új bmw óránként 1500forintot veszít az értékéből, ha egy késöbbi eladást latolgatsz... 8) a manta más. azt nem azért veszi az ember, hogy eladja. Öregek ezek a gépek, ezt gondozásra és költséges hobbira veszik :)

egyszer valaki azt mondta nekem, hogy "csóró nép a mantás" hmm :roll: a kívülállók szemében valószínűleg tényleg. És néha mi is azt érezzük, hogy azok vagyunk. :roll: De szerintem a nagy igazság akkor is az, hogy mi vagyunk a leggazdagabbak, mert megenged(het)jük magunknak, hogy matázzunk. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a gyors és alapos válaszokat! Sajnos az autóvásárlás még kicsit odébb van ( akár 1-2 év,de legvalószínűbb valamikor jövőre...), de a kiszemelt áldozat biztosan a Manta marad. Addig is még minden valószínűség szerint előfordulok felétek és remélem, hogy minél hamarabb tudok csatlakozni a Manta fanokhoz a saját 4kerekűmmel.

A garázs lehet, hogy megoldódik addigra, mire autóvételre kerül a sor,de ezek szerint nem nagy baj, hogy egyenlőre nincs se szaktudásom, se eszközeim? Egyébként úgy tudom, hogy nem olyan iszonyú tétel a rozsdamentes padlólemez. Olcsóbb, mint félévente karosszérialakatoshoz cipelni.....

Az alapján, amit a többi topicban olvastam (mert végigolvastam őket... :) ) én is hosszú távra tervezném a Mantám birtoklását részben, mert sajnálnék megválni tőle, részben mert nem kívánok azok közé csatlakozni, akik megveszik, de túl sok meló vagy csak egyszerűen megunják és továbbadnak rajta.

Mellesleg részvétem Mantácska a kisautód miatt, nagyon szép kis verda volt. Láttam több találkozó képein már, sőt még el is mentettem néhány képet róla.

Be kell vallanom, szemeztem Need autójával, a neten, de valahogy nem szívesen válnék meg egy részletben (nem létező ) 800 ropimtól... :roll: pedig nagyon szép és nem rozsdásodik az alja....a motor meg.... :? na mind1. Szeretnék egyszer olyan autó tulajdonosa lenni, de az még sajnos messze van.

Még1szer köszönöm a válaszokat. Még jövök!!!!! :twisted:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

nekem az A manta jön be nagyon

van vkinek ilyen, mert szívesen megnézném :) :)

1szer tuti lesz egy ilyen autóm, ha lesz egy garázsom ahol én magam tudom majd fabrikálni 8)

P6140064.JPG

egyszerűen gyönyörű formája van (ebbe a kicsikébe pedig egy C20LET morog)

tényleg ez is hátsókerekes??

Link to comment
Megosztás:

Szívemből szólsz barátom, az A Manta nekem is nagyon bejön, ha tehetném szívesen szorítanék neki helyet a garázsban :wink: , tőlem akár még 1.6-os motorja is lehet, nem feltétel a C20LET. Évnyitón nem voltál? Mert akkor személyesen is szemrevételezhettél volna egyet, ezt itt ni:

Image_028_.jpg

Image_029_.jpg

Nemtom kié lehet, de Veterán Opel Klubos matrica van az első szélvédőn.

Gyönyörűszép.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is volt egy Mantám 2 évig!16 éves korában vettem. 82-es évjáratu GT/E fehér,két-körlámpás,körbespoylerezve,hátul nagy-szárny,elöl nagy-lökhárító,leültetve,lesötétítve,Recaro belsővel,15"alukerekekkel.Nagyon szerettem ezt a kocsit.Nagyon jó érzés volt mikor szembejött velem az úton egy másik Manta és majdnem kiestek a kocsiból úgy szoktunk integetni.A Manta egy életérzés!Amikor megvettem nagyon erős motorja volt,de sajnos 2 év alatt kitiportam a lelkét. (ezt elég csúnyán írtam,de ez van)"A hátsókerékmeghajtás lett a veszte." A mikor eladtam,még a barátaim is szomorúak voltak.Akkor már tudtam,hogy ha lesz pénzem, a Manta utódját egy Calibrát veszek.Most már megvan Ő is 2 éve,és nagyon vigyázok rá! Az a baj,hogy egy régi kocsira is majdnem ugyanolyan sok lóvé kell mint egy újabbra.

Link to comment
Megosztás:

Szívemből szólsz barátom, az A Manta nekem is nagyon bejön, ha tehetném szívesen szorítanék neki helyet a garázsban :wink: , tőlem akár még 1.6-os motorja is lehet, nem feltétel a C20LET. Évnyitón nem voltál? Mert akkor személyesen is szemrevételezhettél volna egyet, ezt itt ni:

http://www.kepfeltoltes.hu/050304/Image_028_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/050304/Image_029_.jpg

Nemtom kié lehet, de Veterán Opel Klubos matrica van az első szélvédőn.

Gyönyörűszép.

sajnos nem tudtam elmenni, mert családi progi volt, de ezt az autót szívesen megnézném közelebbről....

én nézegedtem A mantákat a neten, de sehol nem találtam....még a mobile.de-n is csak elvétve 1-2-t

ennyire nem lenne ilyen autó??? szívesen vennék egy ilyet és elbütykölnék rajta.....

na de figyelem a hirdetéseket és addig meg csorgatom a nyálamat

Link to comment
Megosztás:

Évnyitón nem voltál? Mert akkor személyesen is szemrevételezhettél volna egyet, ezt itt ni:

http://www.kepfeltoltes.hu/050304/Image_028_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/050304/Image_029_.jpg

Nemtom kié lehet, de Veterán Opel Klubos matrica van az első szélvédőn.

Gyönyörűszép.

Ezek szerint Gabi te is azok közé a rendbontók közé tartozol akik nem figyeltek Sanyi elnök -aki mellesleg jó munkásember- beszédére :) . Ő bemutatta a tulajt aki az MVOK elnöke.

felhivnám a figyelmet a háttéreben meghúzódő miami kék szélvészre is 8)

Link to comment
Megosztás:

Ezek szerint Gabi te is azok közé a rendbontók közé tartozol akik nem figyeltek Sanyi elnök -aki mellesleg jó munkásember- beszédére :) . Ő bemutatta a tulajt aki az MVOK elnöke.

Lehet süket is vaok, meg a hátsó sarokba ültem, oda nem hallatszott el tisztán a jómunkásember beszéde :)

felhivnám a figyelmet a háttéreben meghúzódő miami kék szélvészre is 8)

Igen, felfigyeltem arra is. Az vajon kié lehet? :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.