Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

G Astra tuning


FABRO

Recommended Posts

Dudu!

A lámpát a Painttel varázsoltam rá, az csak terv, sajna k*rva drága.

Visor

A szemöldök nem takar el fényt mert csak a lámpa tetjén van ahol amúgy is ezüst színű takarólemez van belülről. Autó-sunban vettem kb 3500ft volt, a fújás baráti áron 2eft.

Rakok fel képeket ma is.

Link to comment
Megosztás:

SPORTDOBOK

Nekem www.mongoose.hu van ezt egy cordobán láttam ás elhatároztam hogy nekem ilyen kell. Ha csak hátsódobot veszünk nem érdemes a nagy márkák között válogatni mert teljesítményben nincs nagy külömbség csak árban.

mongoose, phoenix stb. 20-30eft+szerelés kb5eft.

míg remus, bosi stb. 45-50től +szerelés

Ha igazán szép hangot várunk minimum 1.4-es moci kell 40-50e km-rel.

ugyanis annak már elfogatható a motorhangja.

Az 1.2-eshez a nagyobb cégek nem is gyártanak dobokat, valyon miért?

így nekünk marad az olcsó dob. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Fabro most vagy félre értetted amit írtam, vagy én nem értem tréfát. Nekem pont ez a szin van az autómon, így látom a külömbséget. Mégegyszer mondom, GYÖNYÖRÜ az autód. Szivessen nézem a képeket.

AGA

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Fabro én régi tipusu ember vagyok. Nehezen változtatok dolgokon. Úgy szeretem az autómat ahogy megcsinálták. Csendesnek, semmi plussz dísz. De azért szivessen nézegetem, ahogy szépitgetitek az autókat. Lehet, hogy kedvet kapok hozzá. Nagyon tetszenek az ötletek, majd meglátjuk.

Sziasztok.

AGA

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Cserebogarak párzása?

Na jó a következő autóm ami a következő 2 éves terv része az egy G-Astra OPC Turbó ha nem lessz elég píz akkor csak a sima OPC!

Ugyanis arra a következtetésre jutottam (túl vagyok 2 autó teljes szétszerelés javítás fényezés alakítás majd összerakáson!), hogy Magyarországra autót építeni olyat amit mindennap használsz és nem csak bemutatózol szóval építeni nem szabad (meghúzzák, neked mennek, "jó" minőségű utak, "alcsony" padkák, ja és nem beszélve a trehány fényező mesterekről stb...).Ezért döntöttem az OPC Turbó mellett egyrészt mert Opel másrészt alapból erős harmadrészt a turbós lökhárítóját nem kell leszerélni mert azt nagyon eltalálták!

A tuning annál max egy kisebb ültetés lessz plussz némi motor tuning!

CSAK AZ A BAJ, HOGY 4 MILLA!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.