Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj avagy ki mit és miért ezt az olajat tölti bele?


uhuhu

Recommended Posts

Ezen ujfent vitatkoznék, hamár így összefutottunk :)

ha tovább olvasunk... szintetikus bázisú mororolaj

szintetikus és ásványi forrásokat egyaránt tartalmaz, szintetikus alapokon

de ettől még csak részszintetikus (nem félszintetikus, mer olyan nincs :wink: )

tudtommal egyáltalán nincs 10W40-es szintetikus olaj, max valami hardcore, extrém cucc

a lényeg: a dobozon a synthetic blend azt jelenti :arrow: résszintetikus, a fully synthetic meg azt, hogy szintetikus

Link to comment
Megosztás:

Na hogy én is beleszóljak az az olaj tuti nem szinti, csak az alapja (bázis).

A "szintetikus technológián alapuló" kifejezés pedig önmagát magyarázza olyan mint a málna "izű" szörp, málna nincs benne de aroma annál több. ( ez egy kicsit durva hasonlat, de a lényeg benne van )

Egyébként nem tudom miért favorizálják ezt a rowe vagy milyen olajat, én még nem sokat hallottam ezelőtt róla, valvoline-t, meg mobil-1-et annál inkább.

Nekem 10w-40-es opel oil van benne, ecotec mocival és az olaj jól néz ki, meg észrevehetően nem is fogyott. (kb: 3000km mentem vele)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem senki nem favorizálta, mivel majdnem mindenki számára ismeretlen csak annyi, hogy olcsó és nem tűnik rossznak...

De majd remélem a szakik jól kiderítik, hogy melyik a tuti és akkor majd mindenki örül, addig meg csak beszélünk arról ami most van...

Link to comment
Megosztás:

...tudtommal egyáltalán nincs 10W40-es szintetikus olaj, max valami hardcore, extrém cucc...

:idea: szintetikus=mesterségesen létrehozott, ha jól gondolkodom.

:shock: ennyire komoly dolog előállítani vastagabb olajat ásványi alapanyag nélkül :?:

Én sem láttam még fullsynth 10W-40 olajat.

Link to comment
Megosztás:

Kovacss!

El kell szomorítsalak, az ecotec motor nem arról kapta a nevét, hogy

kegyes az olajhoz. :D Mindig fogy belőle olaj, de okos vezetéssel, jó

állapotú motornál ezt mondjuk lehet 0,5L/10000km értéken tartani. :D

Hárman vannak testvérek:

1. Ásványi

2. Rész-szintetikus (félszinti)

3. Szintetikus (fullszinti)

Ezzel a vitát lezárom (még egyébként soha nem láttam 10W40-ből

mást, mint félszintit). :)

Szerintem is ez a tökéletes megfejtés. Egyébként a szerintem nem véletlen hogy a gyár a félszintit írja. Az Opel motoroknak főleg a régebbieknek, gyárilag van oil fogyasztása. Fekosz a te mocidnak is ,néz csak utánna! Egyébként az észerü vezetés és a bele való óil a megoldás. Én most gyári oilt nyomtam bele tök jó, 2500km van benne de én 7500km-nál le csorgatom . Ez is gyári adat. Van aki azt mondja fölösleges, szerintem nem ezen kell spórolni. 1.7td no isuzu

Link to comment
Megosztás:

Én most gyári oilt nyomtam bele tök jó, 2500km van benne de én 7500km-nál le csorgatom . Ez is gyári adat. Van aki azt mondja fölösleges, szerintem nem ezen kell spórolni.

Szerintem se. Benzinesnél is van aki 15e-t mond... szerintem 10. Bár van olyan haver is aki 5, mondván, hogy szinte csak rövid távra használja... mondjuk ez sajna sokszor áll az enyémre is, de a 10 azért szerintem így is elmegy.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is ez a tökéletes megfejtés. Egyébként a szerintem nem véletlen hogy a gyár a félszintit írja. Az Opel motoroknak főleg a régebbieknek, gyárilag van oil fogyasztása. Fekosz a te mocidnak is ,néz csak utánna! Egyébként az észerü vezetés és a bele való óil a megoldás. Én most gyári oilt nyomtam bele tök jó, 2500km van benne de én 7500km-nál le csorgatom . Ez is gyári adat. Van aki azt mondja fölösleges, szerintem nem ezen kell spórolni. 1.7td no isuzu

Link to comment
Megosztás:

Szerintem se. Benzinesnél is van aki 15e-t mond... szerintem 10. Bár van olyan haver is aki 5, mondván, hogy szinte csak rövid távra használja... mondjuk ez sajna sokszor áll az enyémre is, de a 10 azért szerintem így is elmegy.

Az oilcsere intervallum szerintem is benyásnál 10, dieselnél 7000-7500 km. Én a hét ezerhez fogom magam igazítani, akkor tuti nem csúszok ki a 7500-ból :D :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Szóval lezárod :?: :D

Miért?

Na jó, ez csak egy költői kérdés volt. Mindent összefolalva a 10W 40-es oil csak félszinti lehet. Akkor gyakorlatilag teljesen mindegy, hogy gyári Opel olajat teszek bele, vagy Mobil 1-et?

Persze költség teekintetébeen van köztük hozzávetőlegesen 3-5000 ft.

Egyébként nemrégiben egy barátom Mobil 1-et tett a kocsijába. Szerintem az az oil tisztább a gyárinál és az "illata" is más. Ezzel szemben viszont szerintem "vékonyabb" az ugyan olyan gyárinál.

Link to comment
Megosztás:

Attól még, hogy résszintik rengeteg különbség lehet köztük. Régen pl. a hidrotőkék szempontjából volt itt eszmecsere, a abban a gyári volt jónak tartva akkor. Én most perpill úgy állok, hogy legközelebb azt rakok bele. Mivel szerintem a motor jó állapotban van, s ugye mivel korábban szakszervízbe hordták, s ott nyilván mindig gyárit kapott, ami ezek szerint ugye nem ártott neki akkor csak nem lehet rossz.

Persze kíváncsian hallgatom, hogy ki mit mond majd róla, mert tán az is más lett most.

Link to comment
Megosztás:

Én Castrol 10W60 at hasznalok...

nekem eddig ez egész jo

az ára .. ki hol veszi

5l szoktam 14e ft ért venni

Haverjaim is ezt használják a sportmotorjaikhoz. Biztos nem lehet rossz. Személy szerint én feleslegesnek (túl drágának) tartom hétköznapi használatra.

Link to comment
Megosztás:

Attól még, hogy résszintik rengeteg különbség lehet köztük. Régen pl. a hidrotőkék szempontjából volt itt eszmecsere, a abban a gyári volt jónak tartva akkor. Én most perpill úgy állok, hogy legközelebb azt rakok bele. Mivel szerintem a motor jó állapotban van, s ugye mivel korábban szakszervízbe hordták, s ott nyilván mindig gyárit kapott, ami ezek szerint ugye nem ártott neki akkor csak nem lehet rossz.

Persze kíváncsian hallgatom, hogy ki mit mond majd róla, mert tán az is más lett most.

A sárga cimkésre gondolsz? Az a legujjabb Oil?

Nekem az van, már a harmadikat tötöttem bele egy csere generál előtt, majd 2 az után. Nekem bevált. Nincs rá panaszom, a színe megfelelő, a vizeem sem megy fel annyira,mint régebben.

..bár ezt nem tudom, hogy ennek köszönhető e.

Link to comment
Megosztás:

Mivel szerintem a motor jó állapotban van, s ugye mivel korábban szakszervízbe hordták, s ott nyilván mindig gyárit kapott, ami ezek szerint ugye nem ártott neki akkor csak nem lehet rossz.

Én nem volnék benne olyan biztos, hogy a szakszervizben mindig gyárit kapott.

Az enyém az előző tulajnál az érdi Opelnál volt 180e km -ig szervizelve és a szervizkönyv szerint Mol Carrier -rel etették. Meg is szerette nagyon, mivel a hengerfej felújításig 1l/1000 km volt a fogyasztása.

Link to comment
Megosztás:

Én nem volnék benne olyan biztos, hogy a szakszervizben mindig gyárit kapott.

Az enyém az előző tulajnál az érdi Opelnál volt 180e km -ig szervizelve és a szervizkönyv szerint Mol Carrier -rel etették. Meg is szerette nagyon, mivel a hengerfej felújításig 1l/1000 km volt a fogyasztása.

Kimentem megnézni a szervízkönyvet, de jól emlékeztem mert nincs benne, hogy milyen olajat kapott...

Link to comment
Megosztás:

10W40 és 10W40 között is hatalmas különbség lehet. És ezt nem is

mindig az ár tükrözi vissza. Sajnos nem igazán létezik "elméleti síkú"

jó összehasonlítás, hogy az ember leülne pár katalógus elé, és

kiválasztaná a számára tökéletes olajat... Én is ezért tesztelek most

különbözőféle olaj márkákat és típusokat. Tavaly még Én is Castrol

RS 10W60-al jártam, de két ok miatt váltanom kellett: 1. Iszonyatos

olajfogyasztása van a motornak, nagyon drága volt pótolni, 2. Amióta

magyarok "palackozzák", érezhetően megromlott a minősége.

Nyáron Opel 10W40-et tettem bele, de arról hamar kiderült hogy

alkalmatlan, nem jó a hőtűrése. Most az emlegetett Valvoline Durablend/

TopGard 10W40 van benne, ez úgy tűnik hogy megfelel az igényeimnek.

(Bár még tesztelés alatt van, majd meglátjuk)

Link to comment
Megosztás:

10W40 és 10W40 között is hatalmas különbség lehet. És ezt nem is

mindig az ár tükrözi vissza. Sajnos nem igazán létezik "elméleti síkú"

jó összehasonlítás, hogy az ember leülne pár katalógus elé, és

kiválasztaná a számára tökéletes olajat... Én is ezért tesztelek most

különbözőféle olaj márkákat és típusokat. Tavaly még Én is Castrol

RS 10W60-al jártam, de két ok miatt váltanom kellett: 1. Iszonyatos

olajfogyasztása van a motornak, nagyon drága volt pótolni, 2. Amióta

magyarok "palackozzák", érezhetően megromlott a minősége.

Nyáron Opel 10W40-et tettem bele, de arról hamar kiderült hogy

alkalmatlan, nem jó a hőtűrése. Most az emlegetett Valvoline Durablend/

TopGard 10W40 van benne, ez úgy tűnik hogy megfelel az igényeimnek.

(Bár még tesztelés alatt van, majd meglátjuk)

Nyáron Opel 10W40-et tettem bele, de arról hamar kiderült hogy

alkalmatlan, nem jó a hőtűrése.

Ez alatt mit értesz pontosan? Az én esetemben ez (diesel) gond lehet? Én is váltsak, vagy ez csak a benyásoknál fontos?

Link to comment
Megosztás:

Sajnos versenyre abszolút alkalmatlan, de az utcai használatban sem

túl jó, ugyanis elég volt egy kisebb dugó a városban ahhoz, hogy

alapjáraton elkezdjen megégni az olaj. Az 1.6 ecotec moci sajnos

híres a hőterheléséről, ezért most nem akarok lebeszélni róla senkit,

de az biztos hogy nem jó minőségű olaj most az Opel olaj, legalábbis

a hasonló árkategóriájú olajakkal összevetve...

Link to comment
Megosztás:

Sajnos versenyre abszolút alkalmatlan, de az utcai használatban sem

túl jó, ugyanis elég volt egy kisebb dugó a városban ahhoz, hogy

alapjáraton elkezdjen megégni az olaj. Az 1.6 ecotec moci sajnos

híres a hőterheléséről, ezért most nem akarok lebeszélni róla senkit,

de az biztos hogy nem jó minőségű olaj most az Opel olaj, legalábbis

a hasonló árkategóriájú olajakkal összevetve...

Kezdek megint elbizonytalanodni. mondom ezt azért, mert feketedik az olajam a kocsiban, és a km még csak 800 körül van. :) :? :x

Ezek szerint csak nem jó az olajam?

Ebbe be fogok csavarodni :?

Link to comment
Megosztás:

Kezdek megint elbizonytalanodni. mondom ezt azért, mert feketedik az olajam a kocsiban, és a km még csak 800 körül van. :) :? :x

Ezek szerint csak nem jó az olajam?

Ebbe be fogok csavarodni :?

dizel autóba minden olaj feketedik.

tele van korommal...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.