Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérés a moderátorokhoz


uhuhu

Recommended Posts

Addamksy javaslata tök okés.

Nekem szélessávom van, ettől függetlenül zavar a sok kép, főleg ismételve, a hozzászólások pedig, 5-6-idézet egyben szintén feleslegesek lásd: astra f/általános műszaki problémák topic utolsó két oldala

Vannak topicok amelyek kifejezetten képekre vannak kihegyezve, ott elfogadom ha 15 képet is berak valaki, másutt elég a 2-3 is.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 322
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Redline ez nem szélessáv kérdése... egy URL ugyanúgy megmutatja a képet. A fórum élvezhetőségét viszont rontja. Pl, ha CHELLON nézzem is kurvára idegesítő PL uhuhu Opel Trixxx -es képei....

Szóval egy fórumon ekkora képek használata felesleges. Számomra egy link és egy max 300x200-as 80k-ás kép is elég informatív.

SZóval sajnálom, hogy így sikerül fórumozni:)) Ha többségnek a képbeszúrás és nem linkelés fonots... legyen, majd ritkában olvasom:)))

Link to comment
Megosztás:

Hogy érhető legyen :

http://forum.opelklub.hu/viewtopic.php?t=7...er=asc&start=90

Dark-nak teljesen igaza van, elnéztem a kép méretét.

Pont ezért bocsánatot kérek Ákostól, mert valóban nem volt 2 Mb-os az általa feltöltött kép.

Píííííísta!

Az Unatkozomban nem neked szólt a csúnya hozzászólásom.

Hanem a Fórum Admin Úrnak, aki ahelyett hogy azt mondta volna viccesen:

bazzeg most az egyszer igazad volt" helyette még majdnem lebaszott, hogy örüljek hogy nem lett átszerkesztve.

remélem nincsharag.......

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Laczika nevü forumozó kartárs a weboldalát egy csomó rossz helyen hirdeti.

Törölni kéne, és berakni az opeles weboldalak közé.......

Köszi az infót Ákos :)

De máskor megtennéd, hogy ha hasonló helyzet adódik, akkor "86-os Kadett télen befagyó autó" helyett mondjuk a "Kadett E" topicban osztod meg vele, a szekció alapításra vonatkozó ötletedet ? :wink:

ui: a weboldala már az elöző "spamhullám" idején bekerül az ajánlóba :wink:

Link to comment
Megosztás:

Reggel csörög a telcsim, nézem ismeretlen, felveszem, beleszól:

Szia Vincze Sanyi vagyok, nézek okosan akkor mi van, kérdi mi a poblémám a fórumban.

Nagy nehezen leesett kivel beszélek és miről :oops: , bocsi, de nem voltam képben.

Szóval arra gondoltam, hogy a társalgó-chat/jókívánságok- topicokat össze lehetne vonni. Utólag is elnézést kérek, hogy nem voltam egyértelmű, és hogy nem a megfelelő topicban írtam.

Link to comment
Megosztás:

Én voltam a figyelmetlen, nem vettem észre, hogy már létezik ilyen topik.

Utólag is köszi az infó..

Moderátorok összefogják vonni....

Telcsin meg még jobban belekeveredtünk a dolgokba... :roll:

Igenis Főnök!

A feladat teljesítve! :) :) :D

Viszont a klubinformációk/KLUBTAGOK KIEMELT topicot csak zárolni tudtam, mert csak Admin törölhet itt... :wink:

Üdv..: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Én voltam a figyelmetlen, nem vettem észre, hogy már létezik ilyen topik.
Emberek vagyunk.

Telcsin meg még jobban belekeveredtünk a dolgokba... :roll
Hát igen egy jó darabig nem is voltam képben, közben meg egy rossz ajtót próbáltam bezárni, amit két kézzel lehet csak csinálni, és persze telefonáltam is, szóval káosz volt a fejemben rendesen. :)

De megoldódott a probléma

Link to comment
Megosztás:

eszgyee a Rekord-Senator topicba írt alkatrész keresési hozzászólását át kellene helyezni, a Keresek/Senator "topicba.

Kedves, Harcban Edződött Vitéz Uram !

Légy oly kedves legközelebb inkább írd meg neki, hogy hol lenne jó helyen az alkatrész iránti érdeklődése jóóóóóóóóóóóó ? :wink:

Kösziiiii :wink:

ui: de akár most is megtehedet :)

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.