Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Opel Kadett A tól C ig


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 296
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

mégsem C20NE ? vagy vársz még vele ?

Idén marad ez a felállás, majd télre lesz szétszedve kicsit.

De pont ma éjjel néztem a karbihoz felújító szettet, a régi gyertyák full kormosak voltak, ráadásúl ha a szivató ki van húzva teljesen, álló motornál is dől be a benzin, amig a nyomás le nem megy. A motorhoz tömítéskészletet is néztem, együtt a kettő 25pénz, lehet hogy ezt még bevállalom, a nyugodt autózás reményében.

Az is lehet hogy csak jövőre lesz szétszedve, mert az új kábelekkel gyertyákkal úgy müködik mint egy óramű:rolleyes:

A nitrospalack csak vicc, azért van az autóban egyenlőre mert nem mertem hazavinni, ez már a harmadik szett.

Van egy NOS, egy BG magyar cucc, meg ez az új Coldfusion.

Link to comment
Megosztás:

Idén marad ez a felállás, majd télre lesz szétszedve kicsit.

De pont ma éjjel néztem a karbihoz felújító szettet, a régi gyertyák full kormosak voltak, ráadásúl ha a szivató ki van húzva teljesen, álló motornál is dől be a benzin, amig a nyomás le nem megy. A motorhoz tömítéskészletet is néztem, együtt a kettő 25pénz, lehet hogy ezt még bevállalom, a nyugodt autózás reményében.

Az is lehet hogy csak jövőre lesz szétszedve, mert az új kábelekkel gyertyákkal úgy müködik mint egy óramű:rolleyes:

egyszer majd megsasolnám ha felétek járok, nem tudok várni BW-ig ;)

Link to comment
Megosztás:

CSak így gyorsban...röviden...nekem is jónak tűnt...aztán amikor átnéztük...hát pffff...jajjj...áuuu...

Szóval nekem ami bibis volt...két sárvédő elöl, kettő hátul...ajtók alja...taposók, küszöbök...A oszlop alja nem volt meg...nem is értettük mi tartja az ajtókat...

Szal kompletten az egész... ;) :rolleyes:

Ami biztosan látszik az a bal ajtó sarka, a csomagtér, és az első lökös alatti lemez.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Gratulálok!! :lol:

Köszi!!! Jó érzés volt a végére érni.

Gyulának(Blitz) és Ákosnak(uhuhu) nagy köszönet a segítségekért!!

Ha nem klubboznánk ez eléggé megeröltető próbálkozás lett volna, biztosan nem zavarom le másfél hét alatt.

Remélem az eredetvizsgával sem fognak szívózni, mert csak a szegecselt gyári plakettet találták a kaszniban, de legalább a motorszám stimmel.

Eredetvizsgás arc azt mondja jó az autó, de amíg nem került a nevemre addig nem hiszek senkinek.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 years later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.