Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Dehogy kötekvés, bár ha értenél az autókhoz ismernéd az Impreza 6.6sec-es gyorsulását 100-ra, az alap 6.5sec-es Fiat Coupé ellenében, ami inkább 6 alatt van amióta megpiszkálták, szóval látni kéne, mert nem lenyomja, hanem elveri mint a szart, az Imprezzákat. Persze nem a 2003 Wrx Sti 280 lóerösre gondolok, mert azzal nincs tele az utca, hanem a fekvőlámpásra. Ezek a gyári adatok, tehát az Imprezza a 4kerékhajtásának köszönhetően gyorsul ennyit, ha elsőkerekes lenne, mint egy GSi nem menne 7 alá a büdös életben, amig a Coupé ugy 6.5s gyárilag, hogy kb. 70km/h ig kapar...

Mielőtt belemennénk egy "elméleti síkú" vitába, kérd meg az ismerősödet, hogy jöjjön már ki a Ringre vagy illegálisra, én is szólok néhány kedves Imprezás haveromnak, hogy lenne itt egy dolog amiben dűlőre kéne jutni. Mert ugye az elmélet, és a gyakorlat két különböző dolog... :wink:

Agressor

Subaruklub tiszteletbeli tag

Link to comment
Megosztás:

Behalok...ledes kipufogó vég! apáááám...ez kell a népnek! :)

http://www.optx.hu/ledexhausttip2.jpg ettöl lökhajtásos lesz a verda! :mrgreen:

Egy ilyesmi pedálba viszont beneveznék, bár amit a bombasztikba láttam, az szebb.

http://www.optx.hu/elpedals2.jpg

amugy nem vok odáig az agyon neonozott kocsikért...izléssel viszont azért jol nézhet ki...

viszont árakat csak én nem látok ezen az optx.hu n?

Szia Laci4 !

Az árak : ]http://www.optx.hu/shop.htm

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Oksa ma megprószálok képet felcsempészni....bár azért ez majdnem egy mission impossible....Zsömi meg a kutyánk Magyar vizsla nagyon baba :) majd ma nyomok képeket róla is...és hogy maradjunk a tuningnál is kicsit szerintem böven megéri azt a kb 5 rongyot egy ien dupla neon...viszont a világitós vég meg pedál már azért kinn van piacon egy jo ideje és pl azok nekem nem tetszenek...ellenben egy világitós válto fej....:lol: Jah Agressor azért nem rossz a kép amit benyomtál gondolom este üt mint az állat....szal durva lehet...nah asszem ennyi Majd még gyüvök a képekkel...

Köszi Lacee !

Nagyon korrekt képeketek pakoltál fel :D

Esetleg van még ugyanezen "témakörből" ? :wink:

Link to comment
Megosztás:

DE. Kedves Renzso ki kell, hogy ábrándítsalak, ugyan is nálam nem hiszem, hogy egy embernél több, jobban ismerné az autok technikai adatait, nagyon lelkes laikus vagyok :) Tehát lefújtam a port és elővettem 95-98ig (az emlitett tipus fénykora) katalógust. 1.) "Alle Autos" a hivatalos Holland éves megjelenésű autókatalógus (többet adok rá, mint egy magyarra) : Subaru Impreza GT 211LE 4WD - 6.6sec valamint 2.) 1998 "Autókatalógus" az egyetlen és igazi éves megj. magyar: 220 oldal: Subaru Impreza turbo: 211LE 6.6sec 100-ra. Innentől kezdve nem tudom miről beszélünk, ugyanis a 218lovas eleve a KEREKLÁMPÁS, WRX-ben van, ami az utóbbi évek egy kitűnő darabja, na ő gyursul 6.2-t. Én pedig DIREKT fekvőlámpást mondtam. Ennyi erővel a 265 lovas is odaverné... Bocsi, azt hittem vágod a Subarukat. De azért ugye nem neheztelsz rám?

Készitsek digitális fotot a katalógus számadatairól? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nos az, hogy némelyik jóval 300 lóerő fölé van húzva, az nem hiszem, hogy nagyon a témához kapcsolódna. Némelyik Coupéban meg nitro van, szóval maradjunk a gyakorlatnál. Nem emlékszem, hogy emelt turbo nyomású, vagy chippes Subarut emlegettem volna, se nem arra, hogy a 2003-mas csúcsmodell Imprezzáról lett volna szó. :)

Az említett típus több ízben alul maradt, egy hófehér és egy kék-sárgacsillagok a szemem láttára tavaly ősszel a StreetRacing nevű formáció valami Helkopter úttól nem messze levő bohóckodásán. Bőven sok is volt akkor a gyakorlatból az Imprezzásoknak szerintem. A Draggers nevű formáció jeles tagja egy ezüst Coupé, gyakorta kint van, persze nem télen, de ő a repülő hangú, na őt kell megkeresni :lol:

Link to comment
Megosztás:

DE. Kedves Renzso ki kell, hogy ábrándítsalak, ugyan is nálam nem hiszem, hogy egy embernél több, jobban ismerné az autok technikai adatait, nagyon lelkes laikus vagyok :) Tehát lefújtam a port és elővettem 95-98ig (az emlitett tipus fénykora) katalógust. 1.) "Alle Autos" a hivatalos Holland éves megjelenésű autókatalógus (többet adok rá, mint egy magyarra) : Subaru Impreza GT 211LE 4WD - 6.6sec valamint 2.) 1998 "Autókatalógus" az egyetlen és igazi éves megj. magyar: 220 oldal: Subaru Impreza turbo: 211LE 6.6sec 100-ra. Innentől kezdve nem tudom miről beszélünk, ugyanis a 218lovas eleve a KEREKLÁMPÁS, WRX-ben van, ami az utóbbi évek egy kitűnő darabja, na ő gyursul 6.2-t. Én pedig DIREKT fekvőlámpást mondtam. Ennyi erővel a 265 lovas is odaverné... Bocsi, azt hittem vágod a Subarukat. De azért ugye nem neheztelsz rám?

Készitsek digitális fotot a katalógus számadatairól? :lol:

Barátom!

Nos te elöszőr annyit írtál, hogy veri az Imprezákat...aztán finomítottál és hát a fekvő lámpásat Gt-tket......aztán hozakodsz elő, hogy 95-98-ig...

Van ennek értelme????

98-2000-ig is gyártottak fekvő lámpás Imprezát 218 mégegyszer kettőszáztizennyolc LE-vel. 6,2-es gyorsulással :!: :!:

abban neked igazad van, hogy a facelift elött 211 Le volt és azok tényleg 6,6-ot gyorsultak.

Mivel az Imprezákat és minden négykerekűt kívül belül ismersz akkor biztosan hallottál 22B sti-ről, Electra One Concept-ről, P1-rő, wrx sti-III-ról stb.. ezek mind fekvőlámpásak igaz nem a 211 le kivitelből.

Részemről a subaruzás az F astra tuning topicban véget ért. Bocs a sok OFF-ért!

ui. Egyetrértek Agressorral. Lássuk őket a ringen, vagy valahol máshol!

Link to comment
Megosztás:

Tudjátok mit sajnálok, hogy nincs itthon Nissan Skyline na az elpiccsázza a Subarut a Suprát az NSX-et Tarabantot a Kispolákot az Opelt.........

gondolod :?:

és ez :?:

amúgy már én is levakartam a matrickát, mert már az a rika, egyedi autó, amelyiken nincs 6 sr, dds, vagy illegal matrica :roll:

Link to comment
Megosztás:

Nos az, hogy némelyik jóval 300 lóerő fölé van húzva, az nem hiszem, hogy nagyon a témához kapcsolódna. Némelyik Coupéban meg nitro van, szóval maradjunk a gyakorlatnál. Nem emlékszem, hogy emelt turbo nyomású, vagy chippes Subarut emlegettem volna, se nem arra, hogy a 2003-mas csúcsmodell Imprezzáról lett volna szó. :)

Az említett típus több ízben alul maradt, egy hófehér és egy kék-sárgacsillagok a szemem láttára tavaly ősszel a StreetRacing nevű formáció valami Helkopter úttól nem messze levő bohóckodásán. Bőven sok is volt akkor a gyakorlatból az Imprezzásoknak szerintem. A Draggers nevű formáció jeles tagja egy ezüst Coupé, gyakorta kint van, persze nem télen, de ő a repülő hangú, na őt kell megkeresni :lol:

Érdekes kis vitába kerültél itt Agressorral.... Pffff majd ha már jobb idő lesz és nem tudja csúszós utra fogni a Draggers jeles tagja hogy miért nem jön ellenem akkor szivesen kiállok ellene, sőt adok is neki előnyt, és felőlem nitróval is jöhet... kedves Visor, nem akarlak megsérteni sem kiábrándítani a Fiat kupéből, de szerintem ha valaki is jól tud kezelni egy Imprezát (EGY Z-vel VAN IRVA)akkor az a fiat esélytelen nem hogy a 1999-2000 ellen de még a -1998ig ellen is. De mint mondtam sok a duma vigyük ki az utcára.

üdv

Hun

Link to comment
Megosztás:

Na egy szakértő végre! Jé pont, mint a kis képen olyan Imprezzzzákat csapot széjjel tavaly, a gyár is tud valamit, kékhez arany kerék :)

Tavasszal találkozunk a ringen. Remélem beszerez egy dargster kereket előre és akkor már a 4WD sem jelent sok előnyt. Persze megvaditott rizsrakéták ellen kevés az ő (mért) 400Nm-e. Bevallom szerintem az olasz autó egy rakás szar. Az olaszok 79 ota nem csináltak egy normális váltót. Vicc. Ha nem láttam volna az eseményeket, nem védem. A japán sem becsülöm többre, nem véletlen vagyok Opeles. Ennél csak egy autót szeretek jobban, ár/érték arányban viszont Opel az első. Amit meg is veszek jövőre, :lol: Egy tetves 530d-re összejön a málna és akkor megszabadultok tőlem, átmegyek a BMWsekhez, őket idegesíteni :D

Csinos kis link, lehet mégsem dieselt veszek?

http://www.mobile.de/SIDRjfbYW8tukXSobLxK0...1405866&top=18&

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.