Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Signum


aga

Recommended Posts

Na épp erről beszélek,hogy tényleg jól néz ki és kényelmes, és ha kell megy is . És,hogy az 1.8 ennyit eszik ,na ezt nem gondoltam. Többre számítottam. de szuper.. Láttam egy bőröst ,hát az sem volt semmi. nagyon tettszett. Csak akkor az ára is még nagyon fent volt.

- Hideg motoros járás ,azt minden kocsi megérzi. Én ha Beülök a Monzába ,Be indítom,kimegyek ,kinyitom a kaput. Ha az asszony nem nyitja. :D .(lemerül a táv kapcsolója) vissza megyek és szép lassan kiállok. Mire kiérek a fő útra megyek kb 1 km tert és langy meleg. de csak akkor adok neki,ha üzem hőmérsékletet elérte, Addig vissza fogott vagyok. ^_^ És csak suhannak el és néznek át a suzukisok. :D 3 perc után meg én húzok el mellette, de nem nézek át.hogy milyen képet vesz fel az orcájuk. :P

_ szóval nyugodtan bele tehetem a kufferomat egy ilyen kocsiba. Nem fogom megbánni. ;)

Én tudok egy eladó, jó állapotú C Vectra Caravant. 2.0 Turbo benzines. itt van. Megbízható, gondos tulajtól. Ez én lennék ;)

Link to comment
Megosztás:

mekkora felnik vannak alatta? 18-as? Kicsit túl tömöttek nekem.

És mit eszik a kicsike. de az igazat. Gondolom megugrik rendesen,ha nincs tojás a lábad alatt. Amúgy tettszik és tényleg szép. A hitel átvállalás papírozzuk, vagy át is írjuk egyben. Hogy gondoltad??

Link to comment
Megosztás:

....Kár hogy hátul elvették az 5. helyet....

Várjáámáááááá.

Ezt ki írta ? "Nekem sajnos nagy, kicsit elkapkodtam a vásárlást, mert nagyon megtetszett és azonnal elhoztam. DE nem tudom kihasználni adottságait, ezért ha fájó szívvel is, de meg kell válnom tőle. "

Most meg hiányolod az ötödik ülést ? :D ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

És mit eszik a kicsike. de az igazat. Gondolom megugrik rendesen,ha nincs tojás a lábad alatt. Amúgy tettszik és tényleg szép. A hitel átvállalás papírozzuk, vagy át is írjuk egyben. Hogy gondoltad??

Nem foglalkoztam még vele részletesen, nem néztem utána, tegnap tettem fel ^_^ . Fogyasztás? Hát ahogy nyomod neki. Hosszabb úton 6,x liter akár 130-as tempónál is 7-8 közt. Átlagban sokat járok helyben, így most 9,5 körül van. Tényleg nem gáz a fogyi, azt hittem több kell neki. Ha nyomod akkor meg ... De ezt nem is kell mondanom gondolom neked :D Tehát én kijöttem alacsonyabb fogyival mint amit írnak a teszteken. Szépen hangzik, de így is van szerencsére :P

Link to comment
Megosztás:

Várjáámáááááá.

Ezt ki írta ? "Nekem sajnos nagy, kicsit elkapkodtam a vásárlást, mert nagyon megtetszett és azonnal elhoztam. DE nem tudom kihasználni adottságait, ezért ha fájó szívvel is, de meg kell válnom tőle. "

Most meg hiányolod az ötödik ülést ? ^_^ :P ;)

na. az 5. ülés at kell. de ekkora hajó nekem túl nagy, mint utólag rájöttem. astra is 5 személyes volt, mégsem akkora mint a vectra. ÉRTÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ??? :D

Link to comment
Megosztás:

Jó a nagy csomagtartó, de nekem az egész autó nagy. Garázsom nem ehhez lett méretezve anno, hanem az astrához. Semmi nem fér el nekem bent ha ott áll a veci. Az meg ugye kötelezően garázsban parkol, csak jó időben gurul ki. Féltem mint az astrát anno, ezért is luxus megtartani, ha nem használom. :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy a forma miatt Signum és nem C ?

C Vectrából, csak a GTS tetszett nekem, de mivel beszámitással cserélődött a dolog, ezért úgy voltam, hogy amelyikből jobban kijövök, és Signum-ból volt előbb megfelelő ajánlat!

Amúgy nekem tetszik a formája, és elég ritka is!

Link to comment
Megosztás:

mekkora felnik vannak alatta? 18-as? Kicsit túl tömöttek nekem.

18-as felnik, egyenlőre a képek kedvéért kerültek fel, mert a gumiméret nem megfelelő, kicsit ballonosabb a kelleténél!

Tervezek egy kis ültetést, terveim szerint akkor már jobban fog mutatni, bár nekem igy is tetszik!

Felnit meg próbáltam inkább kicsit elegánsabb kivitelben keresni, az összhatás miatt...

Link to comment
Megosztás:

felfigyeltem erre én is, jól áll neki a spoiler szett :D Kár hogy hátul elvették az 5. helyet.

Igen elég kényelmetlen ha valaki középre akar ülni ,cserébe viszont 4 személynek irtó kényelmes, hátsó ülések is állíthatóak előre hátra, és a támlák is dönthetőek!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.