Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ZAFIRA B


jfenyvesi

Recommended Posts

Opelnàl a p242 az részecskeszűrő hibakód. A pontos hibakód p0242f2

Sziasztok!

Köszönöm az információkat mindenkinek!!!

Én annyira nem tartok a dologtól és nem tervezem eladni az autót. A kimosásról hallottam már mint lehetőség. Lehet, hogy majd meglesz valamikor. Ami zavar a dologgal kapcsolatban, hogy nem tudom hogyan kéne használnom az autót, hogy a legkevesebb gondom legyen a rendszerrel.

Az rendben, hogy menni kell vele néha tartósabbat, de mennyi időnként? Mi az a tartósabb? 50-100-150-200-500km?

A másik pedig az, hogy az autó 6 sebességes tehát az utazósebességnél a legmagasabb fokozatban már annyira nem magas a fordulat.

A leglényegesebb dolog pedig az, hogy mindenki azt írja, hogy a tisztítás közben nem szabad leállítani. Ha nem tudom, hogy mikor tisztít akkor nem is tudom, hogy mikor ne állítsam le. :D

Link to comment
Megosztás:

Szia Kisszeló!Az izzitásjelző még nekem sem jelzett pedig 47 ezer van benne,de a fogyasztáson és a hütőventillátor müködésén könnyü észrevenni a regenerálást.Üdv:Bajszipapa.

Szia Bajszipapa.

Köszönöm az információt. Majd igyekszem figyelni a dolgot.

Érdeklődnék még tőled, hogy a korábban írt felpörgő hangra lett-e valami megoldásod?

Üdv:

Kisszeló

Link to comment
Megosztás:

Szia Bajszipapa.

Köszönöm az információt. Majd igyekszem figyelni a dolgot.

Érdeklődnék még tőled, hogy a korábban írt felpörgő hangra lett-e valami megoldásod?

Üdv:

Kisszeló

Szia!

Nekem december óta van meg a Zafira B és mint kiderült 400.000 km van benne :( 123581 km-el vettem a kilométer óra szerint!

Nekem a részecske szűrő 7-800 km-en ként tisztítja magát. Ez függ a használattól pl. ha sokat mész városba hamarabb eltömődik és sűrűbben tisztítja magát!

A rendszer sajna nem jelzi mikor csinálja de a fogyasztás a pillanatnyi 2-3 szorosa a szokásosnak ebből egyszerre kiderül!!

Ilyenkor 2-3000-es, de inkább a 3000-hez közelebbi fordulaton kell tartani a motort folyamatosan amíg vissza nem áll a pillanatnyi fogyasztás a megszokott szintre.

Minél többször lett megszakítva a regenerációs folyamat annál nagyobb az esély a teljes eltömődésre. Az izzítás jelző ha már kigyullad akkor már nagyon el van tömődve és akkor tényleg végig kell csinálni, mert utána csak szerviz tud tisztítani ha még lehet!

Amúgy ez a részecske szűrő dolog teljes szívatás mert amikor kiégeti a kormot amit felfogott majdnem jobban szennyez!

Módosítva : Laci01
Link to comment
Megosztás:

A részecskeszűrőhöz két megjegyzés:

- nem szükséges magas fordulaton tartani a tisztítás közben, a terhelés jobban befolyásolja, pl.: 110-zel hátszélben kevésbé hatékony, mint 130-cal szélcsendben, de mindkét esetben megcsinálja, ahogyan városi lassú menetben, dugóban is, csak néha mozduljon meg a sor. Természetesen nem kell kitaposni a belét. Véleményem szerint nem szükséges a vezetési stíluson változtatni a tisztítás alatt.

- a korábban említett komfort modul több hasznos infót is ki tud írni a központi kijelzőre, ezek között van a szűrő telítettsége, a regenerálás folyamata, hűtővíz hőmérséklete, stb. (feltétel: GID vagy CID).

Link to comment
Megosztás:

Mennyiert lehet hozzajutni?

es mikorra lenne meg?

Ez egy külön elektronikai egység, amit az autó OBD csatlakozójára kell tenni. GID vagy CID kijelző kell hozzá, azon jeleníti meg az információkat, az autó gyári kezelőszerveivel (kormánytávirányító, rádió gombjai) lehet kezelni.

Link to comment
Megosztás:

Szia!A felpörgő hang nem alapjárati,hanem mindentől független!(fordulat,hőmérséklet,sebesség).Nekem ujkorától van,az opelesek sem tudják!De állitják,hogy nem üzemveszélyes.(ha nem tudják az okát,honnan tudják,hogy nem üzemveszélyes???)cseréltek generátort,hosszbordásszijat,vezérmüszijat,meg feszitöt.Aztán még mindig szól. Üdv:Bajszipapa.

Link to comment
Megosztás:

:-)

Jövő februárban kiderül.

:-)

Bocs, hogy beleírok, de most beszéltem egy ismerősömmel aki sok autóból szedte már ki a részecske szűrőt és azt mondta:" nem gond hiszen nem tudják kimérni " és ezzel egyet kell értenem hiszen a kibocsájtott kormot fogja fel és később egyben "köpi" ki regeneráláskor! Tehát igazából semmi köze az emissziós értékhez! Tehát ha jó a motor mindegy van-e részecske szűrő vagy nincs, ha pedig rossz akkor is mindegy attól nem lesz jobb érték!

Persze sokan keverik a katalizátor szerepével!

Amúgy nekem is javasolta mivel az enyémben is cseréltek már részecske szűrőt 280000 km-nél, Ő azt mondta azonnal ki venné belőle és ki üttetné a computerből is, hogy ne keresse mert csak gond, ezzel megint egyet kell értenem! Csomó felesleges gázolaj pazarlás a regenerálás! És cseppet sem környezet barátabb mint részecske szűrővel!

Módosítva : Laci01
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Használta már valaki a Pro-Tec cég DPF Super Clean adalékát? Ha igen mi a tapasztalata?

Köszi

Kisszeló

Arra gondolsz amelyiket a gázolajhoz kell önteni? Ha igen én már használtam, de nem volt baj a dpf-fel, csak gondoltam kipróbálom. Használat előtt is 30%-ra és utána is 30%-ra tisztította ki regeneráció után az autó a szűrőt. Akkor van értelme a szernek ha kezd eldugulni, vagy már el van dugulva a dpf. Lecsökkenti a korom égéshőjét 400 fokra.
Link to comment
Megosztás:

Arra gondolsz amelyiket a gázolajhoz kell önteni? Ha igen én már használtam, de nem volt baj a dpf-fel, csak gondoltam kipróbálom. Használat előtt is 30%-ra és utána is 30%-ra tisztította ki regeneráció után az autó a szűrőt. Akkor van értelme a szernek ha kezd eldugulni, vagy már el van dugulva a dpf. Lecsökkenti a korom égéshőjét 400 fokra.

Szia!

Igen. Arra gondolok. Nekem megint kiírta a hibakódot, hogy teleget a szűrő. Következő lehetőségként próbálnám ki.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Használta már valaki a Pro-Tec cég DPF Super Clean adalékát? Ha igen mi a tapasztalata?

Köszi

Kisszeló

Szia!

Én az Autochem-et ajánlanám.

Már próbáltam és bátran ajánlom.

Raktam már benzinesbe és dizelbe is.

Érezhető a változás és nem csak addig tart amíg benne van!

Tankolás előtt kell beleönteni és nem szabad rögtön elhasználni az üzemanyagot.

Az az igazi, ha kb. egy hónap alatt fogy ki. Akkor van ideje dogozni a tisztító adaléknak.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Használta már valaki a Pro-Tec cég DPF Super Clean adalékát? Ha igen mi a tapasztalata?

Köszi

Kisszeló

Szia!

Én az Autochem-et ajánlanám.

Már próbáltam és bátran ajánlom.

Raktam már benzinesbe és dizelbe is.

Érezhető a változás és nem csak addig tart amíg benne van!

Tankolás előtt kell beleönteni és nem szabad rögtön elhasználni az üzemanyagot.

Az az igazi, ha kb. egy hónap alatt fogy ki. Akkor van ideje dogozni a tisztító adaléknak.

Nem kifejezetten a DFT-hez van, de azon is segít.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.