Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ZAFIRA B


jfenyvesi

Recommended Posts

Rear_left_door_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Pólus Szín Huzal méret Opció Funkció
1 Piros 2.5   Pozitív akkumulátorfeszültség
2 Barna 0.5/2.5   Test
3 Szürke-Fehér 0.75 Open & Start Hátsó elektronikus modul Ajtó záró vezérlőelem
3 Szürke-Fehér 0.75 Open & Start Ajtó záró vezérlőelem
3 Szürke-Fehér 0.75 Open & Start Hátsó elektronikus modul Ajtó záró vezérlőelem
4 Fehér 0.75 Open & Start Ajtó nyitó vezérlőelem
4 Fehér 0.75 Open & Start Hátsó elektronikus modul Ajtó nyitó vezérlőelem
4 Fehér 0.75 Open & Start Hátsó elektronikus modul Ajtó nyitó vezérlőelem
5 Fekete-Zöld 0.75 Open & Start Hátsó elektronikus modul Összes ajtó reteszelő motor zárás vezérlőelem
5 Fekete-Zöld 0.75 Open & Start Összes ajtó reteszelő motor zárás vezérlőelem
5 Fekete-Zöld 0.75 Open & Start Hátsó elektronikus modul Összes ajtó reteszelő motor zárás vezérlőelem
6 Szürke 0.5 Open & Start Hátsó elektronikus modul Bal hátsó ajtó kissé nyitva kapcsolószignál
6 Szürke 0.5 Open & Start Bal hátsó ajtó kissé nyitva kapcsolószignál
6 Szürke 0.5 Open & Start Hátsó elektronikus modul Bal hátsó ajtó kissé nyitva kapcsolószignál
7 Viola-Barna 0.5   Bal hátsó elektromos ablakemelő master-kapcsoló lefelé jel
8 Viola-Zöld 0.5   Bal hátsó elektromos ablakemelő master-kapcsoló felfelé jel
9 Fehér-Kék 0.5   Elektromos ablakemelő master-kapcsoló reteszelő jel
10 Sárga-Barna 0.5   Bal hátsó ajtókilincs kapcsolószignál
11 Kék-Fehér 0.75 Open & Start Bal hátsó ajtó reteszelő/reteszelésfeloldó motor vezérlőelem
12 Fehér-Fekete 0.75 Open & Start Ajtózár reteszelésfeloldó motor alacsony referencia
13 Barna-Fekete 0.5   Elektromos ablakemelő komfort záró jel
15 Barna-Zöld 0.75   Bal hátsó hangszóró jel (-)
16 Zöld 0.75   Bal hátsó hangszóró (+)

 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Zafira 1,7 cdti 110 le tulajdonos vagyok.138000 km-rel vettem,most van benne 155000km.Tapasztalt-e valaki indulás után kb 2 km-rel ütemesen sercegő,nyüszögő,csiszolódó hangot amit kb 5 km megtétele után abbahagy.mindegy hogy mennyit melegítem indulás előtt,csak menet közben csinálja,ha megállok és üresben pörgetem semmi,ha elindulok megint elkezdi.ha elmúlik kimegy a világból. A másik gond az alapjárat ingadozás először adalékkal próbálkoztam,de nem segített.ezután jött a nagynyomású szelep csere 42.000 ft-ért. Ez megoldotta a problémát mintegy 3000 km-ig, azóta megint csinálja,pedig a prémium gázolajat kapja.ezen felül "huhog" a turbó. Azért vettem meg mert ugyanilyen motoros astrám volt,de a 101 le-s.Annak semmi ilyen gondja nem volt 196000-nél adtam el,de kár volt...ezt a 110 le-s változatot túlbonyolították szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

2014 szeptemberi 1.8 benzines B Zafirám van, amit 4 hónapja vettem. Jelenleg 44e km van az autóban. 

A napokban olajszint ellenőrzéskor azt vettem észre hogy a szintje a max. jelzés fölé ment.

Semmi hibajelzés, és a menetteljesítményen sem vettem észre változást.

Van valakinek tapasztalata mi okozhatja ezt?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Vettem egy B Zafirát z16xe1  elég hamar előjöttek a hibák illetve ki is olvastam.

a lista:   P0340=Vezérműtengely helyzet-jeladó funkció-rendellenesség

P0115=Hűtőkőzeg-hömérséklet-jeladó funkció-rendellenesség

És most  világít nekem a szevíz lámpa és az autó  le blokkól 3500 fodulaton

Köszi a segítségeteket!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! 

2006-os kulcsnélküli indítós Zafirám van. Tegnap reggel nem indult el, még a gyújtást sem rakta rá. Feltöltöttem az aksit, műszerrel nézve feszültség elegendő. Immobiliser lámpa villog, világít és indítózás helyett csak hátulról kattog valami relészerű. Próbáltam op-commal visszaállítani az immot, azt írta ki, hogy sikerült. De továbbra is csak a kattogás és az immobiliser lámpa. Tetézi a gondot, hogy a kormányzárat sem nyitja ki, így még vontatni sem tudom. Lehet, hogy a programozást rontottam el? Vagy az immonak van vége? Semmi előjele nem volt... Előre is nagyon szépen köszönöm, ha tudtok segíteni!

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 01. 19. at 18:03, vetrasuti írta:

Sziasztok! 

2006-os kulcsnélküli indítós Zafirám van. Tegnap reggel nem indult el, még a gyújtást sem rakta rá. Feltöltöttem az aksit, műszerrel nézve feszültség elegendő. Immobiliser lámpa villog, világít és indítózás helyett csak hátulról kattog valami relészerű. Próbáltam op-commal visszaállítani az immot, azt írta ki, hogy sikerült. De továbbra is csak a kattogás és az immobiliser lámpa. Tetézi a gondot, hogy a kormányzárat sem nyitja ki, így még vontatni sem tudom. Lehet, hogy a programozást rontottam el? Vagy az immonak van vége? Semmi előjele nem volt... Előre is nagyon szépen köszönöm, ha tudtok segíteni!

Az pedig akksi gond lesz szerintem! Próbálj kölcsön kérni egyet!

Link to comment
Megosztás:

10 hours ago, Somi said:

Az pedig akksi gond lesz szerintem! Próbálj kölcsön kérni egyet!

Miután feltöltöttem és nem ment, átraktam a másik kocsinkból. Azzal sem megy. Nem érzékeli, hogy az utastérben van a kulcs. Van hibakód is,biztonsági kód nem programozott, azt állítja. Már két szaki is volt megnézni, de nem jöttek rá mi lehet a baj, csak megállapították amit én is, nem indul...köszönöm,hogy próbáltál segíteni!

Link to comment
Megosztás:

1 hour ago, vetrasuti írta:

Miután feltöltöttem és nem ment, átraktam a másik kocsinkból. Azzal sem megy. Nem érzékeli, hogy az utastérben van a kulcs. Van hibakód is,biztonsági kód nem programozott, azt állítja. Már két szaki is volt megnézni, de nem jöttek rá mi lehet a baj, csak megállapították amit én is, nem indul...köszönöm,hogy próbáltál segíteni!

Akkor az immot kell újraprogramozni valószinűleg!

 

Link to comment
Megosztás:

5 hours ago, vetrasuti írta:

Próbáltam, bár ilyet még nem csináltam. Elméletileg vissza tudtam állítani, de semmi. Kulcs nem lehet rossz?

Kulcs is lehet rossz, de gondolom tartalék kulcsal is próbáltad már! Elem szokott lemerülni, de a nyákon is lehet forrasztási hiba a kulcsban!

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek! Tudja valaki , hol lehet megtalálni az 1.9Dt kijelzőn a rejtett adatoknál a hűtővíz hőmérsékletet ? Olyant találtam hogy LCD hőmérséklet , az felment 65-ig , de hűtővizet nem . Egyáltalán az adatokat , amiket kiír, hogy lehet értelmezni ? Nagyon érdekelne , kérem , akinek van infója , ne tartsa vissza .

Előre is köszönöm , karcsi

Link to comment
Megosztás:

22 hours ago, donkarlos írta:

Üdv Mindenkinek! Tudja valaki , hol lehet megtalálni az 1.9Dt kijelzőn a rejtett adatoknál a hűtővíz hőmérsékletet ? Olyant találtam hogy LCD hőmérséklet , az felment 65-ig , de hűtővizet nem . Egyáltalán az adatokat , amiket kiír, hogy lehet értelmezni ? Nagyon érdekelne , kérem , akinek van infója , ne tartsa vissza .

Előre is köszönöm , karcsi

A teszt módban a Coolant utáni érték a hűtővíz hőmérséklete. Ugyanezen a lapon (GID vagy CID esetén) lehet leolvasni az akku vagy töltő feszültséget. Az Astra H fórumban valahol leírták még pár adat jelentését, de szerintem ez a kettő a leginkább hasznos infó.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Harmadik hét után megoldódni látszik az indítási problémám. Három szerelő jött házhoz, végül a Gyulainál kötött ki az autó. Ők is a nagy-nagy Opeltől kértek végül segítséget, arra jutottak, hogy a cim modult kell kicserélni. Állítólag péntekre kész. Sajnos nem olcsó hiba...valamint szintén az Opel tanácsára kiszerelik belőle a még svájcban beleszerelt Parrot kihangosítót, mert állítólag a CAN hálózatra van rákötve és emiatt hibás a kommunikáció. Ha valakinek van még ilyen eszköz az autójában, nézesse meg szerintem, bár kicsit fura, hogy eddig miért működött. Nem állítják ugyan biztosan, de véleményük szerint ez is okozhatta a problémát. Hát nem tudom...mindegy, remélem jövőhétre lábraáll, mert dísztárgynak azért elég drága.

Módosítva : vetrasuti
Link to comment
Megosztás:

1 óra, vetrasuti írta:

Sziasztok!

Harmadik hét után megoldódni látszik az indítási problémám. Három szerelő jött házhoz, végül a Gyulainál kötött ki az autó. Ők is a nagy-nagy Opeltől kértek végül segítséget, arra jutottak, hogy a cim modult kell kicserélni. Állítólag péntekre kész. Sajnos nem olcsó hiba...valamint szintén az Opel tanácsára kiszerelik belőle a még svájcban beleszerelt Parrot kihangosítót, mert állítólag a CAN hálózatra van rákötve és emiatt hibás a kommunikáció. Ha valakinek van még ilyen eszköz az autójában, nézesse meg szerintem, bár kicsit fura, hogy eddig miért működött. Nem állítják ugyan biztosan, de véleményük szerint ez is okozhatta a problémát. Hát nem tudom...mindegy, remélem jövőhétre lábraáll, mert dísztárgynak azért elég drága.

A CIM modul okozhat hibát, mert az imo olvasó és a gyújtáskapcsoló is oda van bekötve.

Itt le van írva a CIM javítása. Megér egy próbát, mert bontottan sem olcsó a modul.

A forrasztási hiba zömében a duda vagy a multikormányt érinti, de indítási gondot is okozhat.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

olyan problémával fordulok hozzátok, hogy van egy B Zafirám, 2.2 direct, Z22YH, 2005/07 és pár napja az egyik kanyarba hip-hop elszállt a kormányszervóm. Miután hazaevickéltem, néhányszor beindítottam, a szervó egy fordulatig működött és leállt megint. :megnéztem a tartályt olaj van benne, nem is koszos. amikor beindítottam a kocsit és egy pár pillanatig működött, kormányzásnál ide-oda rángatózott a szivattyú és leállt. A probléma itt nem ér véget mert pár próbálkozás után különböző lámpák is kigyulladtak: ESP, guminyomás visszajelző, a villásautó meg a motordiagnosztika pedig fel fel villant, sőt a végén már a töltés jelző is villogott miközbe a fordulatszám mérő ingadozott 900 alatt. A szervó már indításnál se működik. Járt már esetleg valaki így vagy bármi ötlet?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok

Ilyen gondom van. Találkozott már vele valaki?  Nem egyedi eset az tuti, mert találtam pár videót róla. Addig el jutottam a net kutatásában, hogy a teljes első lap csere nem segít.  Tehát  valahol rossz a csatlakozás vagy a forrasztás elengedhetett. Ha már másnál is előfordult talán tudja valaki a hiba pontos forrását.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Kedves Fórumtársak,

Most vásároltunk egy 2006-os Zafira B 2.2 Direct Automata gépkocsit a családnak, Z22YH motorkóddal.

Hidegindításnál produkálja a dízel csörgő hangot, mikor N-ből D-be tesszük a váltót, indulás után szépen teszi a dolgát.

Továbbá egyszer indítás után lefulladt és attól kezdve gyújtásnál égve marad a Kulcsos-autó és a Motordiagnosztika visszajelző, amik beindítás után pár másodperccel elalszanak.

Visszaolvastam a fórumot ebben a témában és ha jól értettem, akkor a csörgő hang a vezérműlánc feszítő szett, a visszajelzők pedig vagy nagynyomású pumpa vagy nyomásszabályzó problémára utalnak.

2010-ben 88.000 km-nél volt javítva a komplett vezérlés, most 194.000 km van benne.

Azt még nem tudom, hogy a gyári Siemens vagy már cserélt Continental szivattyú van-e benne, továbbá azt sem hogy cserélték-e már garanciában a nyomásszabályzót, amit ha jól tudom akkor visszahívás keretében lehetett cseréltetni.

Szeretném Opel márkaszervizben rendbe tenni a kocsit, addig nem járnék vele hogy elkerüljem a nagyobb vezérlés problémát. Valaki tudna ajánlani megbízható és korrekt áron dolgozó márkaszervizt Budapesten vagy Budaörs környékén? (Esetleg olyat, ahol neki is javítottak hasonló hibákkal gépkocsit)

Ha esetleg irányárakat is tudtok küldeni, az remek lenne. (Itt a fórumon nyomásszabályzó pumpára 33.500 Ft, vezérműlánc feszítő-szett-re 37.000 Ft, nagynyomású pumpára 150.000 Ft körüli árakat találtam) Ha nem muszáj első körben a nagynyomású pumpát nem cserélném.

Budaörsön nemrégiben váltott a Fábián Peugeot-ról Opel-ra, így nem tudom, hogy mekkora tapasztalattal rendelkeznek ezen a téren. Esetleg szívesen veszek Opel Fábiánnal kapcsolatos tapasztalatokat is.

Előre is köszönöm a segítő tanácsokat!

Üdvözlettel

Link to comment
Megosztás:

14 órája, desmorigo írta:

Kedves Fórumtársak,

Most vásároltunk egy 2006-os Zafira B 2.2 Direct Automata gépkocsit a családnak, Z22YH motorkóddal.

Hidegindításnál produkálja a dízel csörgő hangot, mikor N-ből D-be tesszük a váltót, indulás után szépen teszi a dolgát.

Továbbá egyszer indítás után lefulladt és attól kezdve gyújtásnál égve marad a Kulcsos-autó és a Motordiagnosztika visszajelző, amik beindítás után pár másodperccel elalszanak.

Visszaolvastam a fórumot ebben a témában és ha jól értettem, akkor a csörgő hang a vezérműlánc feszítő szett, a visszajelzők pedig vagy nagynyomású pumpa vagy nyomásszabályzó problémára utalnak.

2010-ben 88.000 km-nél volt javítva a komplett vezérlés, most 194.000 km van benne.

Azt még nem tudom, hogy a gyári Siemens vagy már cserélt Continental szivattyú van-e benne, továbbá azt sem hogy cserélték-e már garanciában a nyomásszabályzót, amit ha jól tudom akkor visszahívás keretében lehetett cseréltetni.

Szeretném Opel márkaszervizben rendbe tenni a kocsit, addig nem járnék vele hogy elkerüljem a nagyobb vezérlés problémát. Valaki tudna ajánlani megbízható és korrekt áron dolgozó márkaszervizt Budapesten vagy Budaörs környékén? (Esetleg olyat, ahol neki is javítottak hasonló hibákkal gépkocsit)

Ha esetleg irányárakat is tudtok küldeni, az remek lenne. (Itt a fórumon nyomásszabályzó pumpára 33.500 Ft, vezérműlánc feszítő-szett-re 37.000 Ft, nagynyomású pumpára 150.000 Ft körüli árakat találtam) Ha nem muszáj első körben a nagynyomású pumpát nem cserélném.

Budaörsön nemrégiben váltott a Fábián Peugeot-ról Opel-ra, így nem tudom, hogy mekkora tapasztalattal rendelkeznek ezen a téren. Esetleg szívesen veszek Opel Fábiánnal kapcsolatos tapasztalatokat is.

Előre is köszönöm a segítő tanácsokat!

Üdvözlettel

Szia!

A "Kulcsos-autó és a Motordiagnosztika visszajelző" sok mindent jelenthet nem csak nagynyomású pumpa vagy nyomásszabályzó hibát. 

Először hibakódot kell olvasni (vagy műszerrel, vagy pedálteszttel /gáz+fék tövig benyomod, majd ráadod a gyújtást/) ekkor kiírja a tárolt hibakódokat. Utána a gugli segít a hibakód értelmezésében - vagy itt a fórum - 

Ha a motor beindítása után elalszik a két visszajelző, akkor nem áll fenn hiba. Ennek ellenére a régi /tárolt/ hibákat a pedálteszt, vagy műszer megmutatja.

 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

 

Szedett szét valaki Zafira B első lámpát? Mármint a lámpatestet és a front átlátszó műanyagot.

Szereztem angyal fényt és bele akartam tenni, de sajnos a melegítés hatására sem engedett a ragasztó. :(

Ez a lámpa valamilyen fekete ragasztóval van összerakva ami nem lágyul a hő hatására.

Várom a tanácsokat, ha tud valaki ilyennel szolgálni.

köszönöm!

 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.