Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ZAFIRA B


jfenyvesi

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Üdvözlet a lista tagjainak!

Most léptem be, még nem ismerem a szokásokat, előre is elnézést, ha valamit nem jól csinálok.

Van egy Zafirám, 4 éves, most fog vizsgázni.

Fel kellene szerelni egy vonóhoroggal.

Mit javasoltok, hol csináltassam meg?

A vizsgát és a szerelést együtt is elvállaló szerviz lenne a jobb, vagy menjek szervizbe, majd vizsgáztassam az Autóklubban?

Mennyibe kerül egy ilyen kaland? Mi a reális ár?

Köszönettel

Link to comment
Megosztás:

Hát én ehhez csak annyit tudok hozzászólni, hogy 1. vizsgás vonóhoroggal KPM vizsga kell....vagy olyan hely ahova a KPM adott ki engedélyt...(asszem hatósági vizsgának hívják)

Amúgy én a gyári vonóhorogra esküszöm, csak az talán nem olcsó!

Nálunk érvényben van már az az unijós sz0bavány, hogy csak levehető horgot lehet feltenni, és csak a vontatásidejére lehet feltenni?? Az újonnan szerelt kocsikra vonatkozik természetesen! :roll: :roll:

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet a lista tagjainak!

Most léptem be, még nem ismerem a szokásokat, előre is elnézést, ha valamit nem jól csinálok.

Van egy Zafirám, 4 éves, most fog vizsgázni.

Fel kellene szerelni egy vonóhoroggal.

Mit javasoltok, hol csináltassam meg?

A vizsgát és a szerelést együtt is elvállaló szerviz lenne a jobb, vagy menjek szervizbe, majd vizsgáztassam az Autóklubban?

Mennyibe kerül egy ilyen kaland? Mi a reális ár?

Köszönettel

Üdv IStván!

Érdemes 1 helyen csináltatni, mert nem kell 2 napot elszabni vele.

sajnos ez nem olcso, mert nem a vonohorog drága hanem a felszerelés+bekötés+vizsgáztatás.

kb a márkaszervizben ennyibe kerül:

vonohorog: kb 24.000 Ft

felszerelés 25.000 Ft

bekötés 13.000 Ftz

plusz a müszaki ami kb 17.000 FT

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...
  • 11 months later...
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...

Sziasztok!

Már nem annyira új ez a Zafira...ahogy látom kezd elhalni is a topik! :D

Most vásárolt B Zafirámhoz keresek motorosan behajtható elektromos visszapillantó tükröt,de nem sok sikerrel..valakinek van valami ötlete,ami nem horror áru? <_<

images_4-120x120_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
Na ilyenem van, csak nem ótomata...

gratulálok hozzá!Szerintem szokni kell!(részecske szürő regenerálás...stb)Ez elött egy MB C 220 CDI,majd egy Seat Toledo 2.0 PDTI boldog tulajdonosa voltam....mindegyik automata,nekem valamiért az jött be...Ha nem lett volna fontos,hogy 7 személyes legyen a család egyik autója,maradt volna a Toledo, a jó kis DSG váltójával...A Zafira a 150 LE+SPORT kapcsoló sok,anélkül meg egy kicsit lomhának tűnik ....de összességében nem panaszkodhatok rá,országúton jó a fogyasztása,szép komótosan elballag...Ha valami technikai kérdésed van:Koco sportársat kérdezd,Ő nagy mágus...!:)Nekem nagyon sokat segített....

Pl:Amit az enyémen végig zongoráztam,magyar menű,navi magyarítás,(ezekhez van cím,telefonszám)a rejtett funkciók előcsalogatása..amerikai zárás,komfortzárás,centrálzárás automatikus visszaélesedése..ezeket Laci segítségével oldottuk meg..és még folyamatban van egy pár dolog..

Üdv a fedélzeten!B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.