Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Utastér,Belsőtér


tuzer

Recommended Posts

off

ha nálad lenne a carpass, akkor is vihetné a kocsit gyári kulccsal, csak előtte le kellett volna másolni

de szerintem kéne hozzá a forgalmi is

on

szerk: mc az önkéntes mod :)

ok

Ha szerintetek az a helye a car pass pótlásának akkor legyen:

6500ft

kell hozzá személyi forgalmi,bármelyik opel kereskedésben megmondják.

a mechanika szám alapján tudnak kulcsot csinálni.

van még kérdés???

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
Ugyan olyan az angol ülés is, csak magasságállítás nem lesz a bal oldali ülésnél.

De lesz jobb oldalt :lol: Amúgy visszatérve a témára hogy lehet az ülés patjád felemelni (előredönteni)? A támlát már sikerült(2 gombnyomás) de ehhez nem talállok semmi gombot. Talán nem is lehet ? 2001 1,7 DTI opel astra 3 ajtós

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
Sziasztok!

Ma vettem észre 1,5 éves astra G classicomon, hogy a fejtámláknak csak egy végállása van... (egy horony), ez is classic "sajátosság"? Nektek is ilyen? A nem classicokban is így van?

Köszönöm!

Nekem is ilyen. (2007/12) Miért a G-gen más?

Az tényleg LOL lenne ha a hornyokat is kisporolnáék.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma vettem észre 1,5 éves astra G classicomon, hogy a fejtámláknak csak egy végállása van... (egy horony), ez is classic "sajátosság"? Nektek is ilyen? A nem classicokban is így van?

Köszönöm!

Nekem nem classic, hanem 2003-as, és nekem is csak 1 állása van, a többit csúszkálja ide-oda. Le kell mérni, aztán fűrész, reszelő! :D

Persze akkor meg lenne gyengítve és esetleges ütközésnél......

Tehát szigetelőszalagot neki annyit, hogy megszoruljon ahol kell! :D

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. 3ajtós Astra G-m van. Mind2 első ülésben elromlott (elszakadt, kiakadt, nemtudom ) a bowden, a kis kallantyúval nem lehet előre húzni és dönteni őket, ami 3 ajtósnál elég para. Valami ötlet, hogy hol tudják ezt megcsinálni (Debrecenben lakok, de néha járok pesten is)? Új/bontott ülésre nem szeretnék költeni...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. 3ajtós Astra G-m van. Mind2 első ülésben elromlott (elszakadt, kiakadt, nemtudom ) a bowden, a kis kallantyúval nem lehet előre húzni és dönteni őket, ami 3 ajtósnál elég para. Valami ötlet, hogy hol tudják ezt megcsinálni (Debrecenben lakok, de néha járok pesten is)? Új/bontott ülésre nem szeretnék költeni...

Ha lebontod a takarólemezeket nem látsz be,hogy nem csak kiakadt-e a drót?Vagy alulról nem látszik valami?

Link to comment
Megosztás:

Egyik haver 3 ajtósában idővel mindkét ülés bovdenje elszakadt. Kárpitos bontotta szét az ülést és cserélték ki a szakadt bovdeneket. Azt nem tudom pontosan melyik részen szakadt, de valószínűleg,

ha nem akarsz ülést cserélni akkor fel kell nyitni a szereléshez.

az elobb szereltem szet :D hat en ugy latom h ezt cserelni kell mert ott szakadt el ahol a 2 szal be van dugva 1 kis valamibe :D lenyeg h nem igazan javithato:| am nem 1xeru szetszerelni tobszor is belem szalt az ideg :D , ha valaki esetleg tudja h hol szerezhetnek be ilyen bovdeneket varom valaszat, elore is koszonom

Udv. barobi28

Itt írtak róla!

Link to comment
Megosztás:

Szétszedtem az egyiket de nem igazán sikerült rájönni h mi lehet a baja. :D

Debrecenben a Galamb utcán van egy nagyon jó autókárpitos. A Posta mellett kis utcában, ha a zsibi felől mégy baloldalt lesz a Posta előtt közvetlenül. Ott szét tudják szedni és össze is tudják rakni, lehet megtudják csinálni is.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

Segítséget kérek, az ülésekről szeretném leszedni azt a műanyag rögzítő karikát, amibe a fejtámla szárai csúsznak bele. Az üléshuzatot kellene alá varázsolnom. Ugyanez okból a hátsó biztonsági öv vezetőjét is leszedném. Persze ha merném, eltörni egyiket sem akarom.

Köszi, ha valaki tud tanáccsal segíteni, tegye meg!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítséget kérek, az ülésekről szeretném leszedni azt a műanyag rögzítő karikát, amibe a fejtámla szárai csúsznak bele. Az üléshuzatot kellene alá varázsolnom. Ugyanez okból a hátsó biztonsági öv vezetőjét is leszedném. Persze ha merném, eltörni egyiket sem akarom.

Köszi, ha valaki tud tanáccsal segíteni, tegye meg!

Hátul én is aládugtam a huzatot.

Egy csavarhúzóval alányúlsz, és kipattintod.

Elől nem tudom. Gondolom az sem sokkal bonyolultabb.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

G astránál az első ülések kivételekor van valami trükk,vagy óvintézkedés,vagy csak simán csavarjam ki a csavarokat és vegyem ki az ülést (persze előtte a kábeleket le húzom az ülés aljáról)?Ezt csak azért kérdezem,mert F astránál mielőtt kicsavarta az ember a csavarokat be kellet helyezni egy lemezt (ha jól emlékszem valami elefánt alakút :) ) valami résbe, (az öv feszítő patron eldurranásának megakadályozása végett) és ezután lehetett kicsavarni a csavarokat.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

G astránál az első ülések kivételekor van valami trükk,vagy óvintézkedés,vagy csak simán csavarjam ki a csavarokat és vegyem ki az ülést (persze előtte a kábeleket le húzom az ülés aljáról)?Ezt csak azért kérdezem,mert F astránál mielőtt kicsavarta az ember a csavarokat be kellet helyezni egy lemezt (ha jól emlékszem valami elefánt alakút :) ) valami résbe, (az öv feszítő patron eldurranásának megakadályozása végett) és ezután lehetett kicsavarni a csavarokat.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Én már vettem ki, de nem csináltam semmit sem, még az akksit sem vettem ki, csak a kulcsot húztam ki, amúgy is ha nincs gyújtáson nem durranhat a lufi és az övfeszítő sem.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Sziasztok! Tudnátok segiteni nekem? G astra üllés fütés. jobb első ülésemen kiégette a fütőszál a kárpitot egy pici darabaon! Azóta nemmerem használni! valakinek valami ötlete? hogy ne égesse tovább vagy nehogy kigyuladjon a kocsi (amikor kiégette elég pánik volt mert menet közben nekiált füstlni :-) ) Köszi T.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.