Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Opel Kadett C


ruddee

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Van igen, csak nincs kedvem feltöltögetni, mert mindenhol csak ezek a fekete foltok látszódnak...

:P

Fényezve??? A mocitér az rögtön miután kikerül belőle az 1.2 (ha átkerül a műhelybe) a külseje majd a végén...

Belseje meg valamikor... :cry:

szólj ha kell segítség :(

Link to comment
Megosztás:

Szóval a jogászok akkor nem csak elsikálni, hanem fényezni is tudják a dolgokat? :P

:( :P :cry:

ez jó volt ... nem tudok én semmit csak tiszta jóindulatból felajánlottam segítségem :D de ha jól gondolom Antinak is ez lesz az első fényezése ;) ... vagyis mattulása

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. :D Mostanában erősen szemezek egy Kadett C-vel és meg szeretném kérdezni Tőletek, mi a véleményetek, illetve ismeri-e valaki közületek a kiszemeltet, vagyis őt .

Mivel úgy tűnik, egy autókereskedés hirdeti, gondoltam még mielőtt felkeresném a dílert, megkérdezem itt a fórumon, hátha tud valaki bővebb információval szolgálni a gépről :D

Már csak azért sem olyan egyszerű a helyzetem, mert az autó helyileg az ország másik végében található, így nem egyszerű a szemrevételezés :D

Előre is köszönöm a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.