Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

... nekem pl C16NZ, és az is gyakoribb az Astrákban, de maga a blokk már D kadettben is volt. Gond nincs az autóval, annyira megbízható. És persze egyszerű mint a faék.

Ebben tévedsz. A D kadettben nem volt ez a blokk, a régebbi 1,6 motor blokkja megegyezik a C20NE blokkal, csak kisebb a furat. (Pl Tas C20NE blokkra rátette az 1.6-os Ascona hengerfejet karbival. Ment is a gép mint állat...) A C16NZ blok rövidebb is mint a régi 1,6-osok.

Link to comment
Megosztás:

Igaz, de a fenti mondatban pont azt mondom, hogy a D kadett 1,3 pl ua az a blokk mint a C16NZ. Azt én nem mondtam, hogy az 1,6-os D Kadett blokk ua mint a C16NZ. Mer hogy én a régifajta egyhatost nem is említettem....

(Ja, és a 16SV is ua)

A... C16NZ ...blokk már D kadettben is volt.
Ebben tévedsz. A D kadettben nem volt ez a blokk...
Csak ennek az elődje, az egyhármas!!!

:smt019 :smt019 :smt019 Akkor is jól mondtam!!!! (Akárcsak te Nagy Dark testvér, csak jól elbeszélünk egymás mellett. Lényeg hogy tudjuk miről beszélünk. Néha...)

Link to comment
Megosztás:

Stewe!

Jól rákattantál a témára... :wink:

Én még most is azt mondom, hogy ne hagyd befolyásolni magad, és azt vedd meg ami neked bejön, amit Te szeretnél....

Lehet hogy a GSI jobban megy, de neked nem feltétlenül jók a paraméterei...már ami a ráköltést és törődést igényli... :roll:

A Zsuzsinak meg majd szólok... :D cipó ügyben...

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Na megkérdeztem a Zsuzsit... :wink:

Azt mondta, süti van darabáron zsemle csak párban... :wink:

Ejjjjjj hát essék ösztönözni, hogy gyártson nekünk sütit !!!!!!! Persze azt könnyebb mondani, hogy ő csinálta, mint tényleg összehozni :D :P :D :D :D

Most cipó, vagy zsömle ? Holnapra mi lesz belőle ? Pogácsa, vagy sós teasüti ? :D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó estét-Jó estét!! Ez nem érvényes!! Ti húzzáztok a csajt és engem csesz le!! Mondhatom szép dolog :? :? Meséltem neki a buszmegállós viccet nem az volt a gáz , hanemhogy visszaolvasta a mai eszmefejtéseteket és azthiszem a déligyümi hasonlat nem jött be neki nagyon 8) A lényegre visszatérve szépen gyarapszik a Vectra alap úgyhogy már nrm is kell oilyan sokat várni a 3. A Vectrás klubbtagra!! (pár honap!! az már nemsok csak aztán meg ne bánjátok a talikon :D :P :D !!)

Link to comment
Megosztás:

....Jó estét-Jó estét!! Ez nem érvényes!! Ti húzzáztok a csajt és engem csesz le!! Mondhatom szép dolog :? :?....
Neeee mán.

Csak morcos volt kicsit nem ?

Egy olyan kedve lány nem hiszem, hogy igazán megharagudna olyan lökött srácokra, mint mi vagyunk :D :D :D Ugye nem ? :lol:

....Meséltem neki a buszmegállós viccet nem az volt a gáz , hanemhogy visszaolvasta a mai eszmefejtéseteket és azthiszem a déligyümi hasonlat nem jött be neki nagyon 8)....

A görögdinnye nem déli gyümi teeeeeeeeeeeeee :lol:

Sőt pont ellenkezőleg !

Mint elmondásotok lapján a jelen példa is mutatja, igazi Hungaricumnak számít !!!! :wink: :lol: 8)

És a süti ? Arról nem nyilatkozott ?

....A lényegre visszatérve szépen gyarapszik a Vectra alap úgyhogy már nrm is kell oilyan sokat várni a 3. A Vectrás klubbtagra!! (pár honap!! az már nemsok csak aztán meg ne bánjátok a talikon :D :P :D !!)....

Majd valahogy megpróbálunk megbírkózni a társaságoddal :lol:

Szombaton jössz ?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 1.8-as A vectrám és olyan dolgot észleltem benne, hogy a km óra 15-20 km/h-val többet mutat a valós értéknél. Az biztos, hogy álló helyzetben a skála alaphelyzete 20 km/h-án áll. Nem tudom lehet-e ezzel valamit kezdeni vagy nyugodjak bele a dologba...

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.