Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

kori

Recommended Posts

Hát ha a 13-án irt monológra ondolsz abból nem sok gyakorlati részt tudok meg csak hogy nézni kell a szintet ami nem egyszerű...ennyit udok...de hogy hol engedjem le meg hol töltsem fel meg meddig ez nem tiszta ..bocs ha valamit nem jól láttam és valahol régebben leirtad részletesen

Link to comment
Megosztás:

Nem haragszom. Ennek a topiknak a második oldalán (az ez az oldal) az első hozzászólásomban volt egy link. Biztosan elkerülte a figyelmedet. Kicsit cinikusan hangzott a "monológ" kifejezésed. Bár az említett linkben lévő írásom is "monológ" de majd máskor csak pár szót írunk. Ilyeneket hogy "Vidd szervízbe", "vegyél könyvet 13 ezerért te is" stb.

Link = utalás egy másik honlapra. "Hivatkozás"-nak is szokták hívni. Általában rá kell klikkelni, és már meg is jelenik az adott oldal.

De ha nem találod, (asszem a 12-13. hozzászólás azon az oldalon, bár ez nem 100%, de vhol ott van...) szívesen beírom ide is.

Ha már itt tartunk.... "sziasztok, lenne egy problémám, szeretném ha segítene valaki". Ismerős? Mert ez lemaradt. Engem ilyesmire, hogy köszönés, bemutatkozás stb. anyukám megtanított. Nem tudom neked ez miért nem megy, de udvariatlan volt. Utána pedig a segítő szándékot "lemonológozod". Gondolom megoldódik a gondod, és soha többé nem nézel erre. Erre Uhuhu qrwa pipa szokott lenni. Szóval kérdezz meg mást én azt javaslom.

Link to comment
Megosztás:

Dextron III-as olaj kell a B Omikba! Leengedni csak ott tudod oldalt. Ha teljesen le akarod cserélni, sztem vmilyen szívószerki kell, vagy leszeded az olajteknőt és akkor cserélsz tömítést is. Feltöltés:Feltöltöd az olajteknő oldalán lévő csavarnál, majd beindítod az autót és addig töltöd, mig a lyuk alja alatt kb 1cm-re lesz az olajszint. Majd mész egy kört míg bemelegszik rendesen az autó és leellenőrzöd a szintet.

Link to comment
Megosztás:

Kedves Greg megtudnád mondani hol lehet venni azt a könyvet 13.000-ért , inkább megveszem csak ne zaklassalak Téged ..Meg hátha tudok valakinek segiteni aki olyan újonc mint én ..Egyébként úgy rémlik hogy egy általános köszönést megengedtem az elején mikor ide beléptem...de úgy láttam hogy akik folyamatosan benne vannak a csevegésben nem köszöngetnek minden egyes hozzászólásnál.....köszönöm az eddigi segitségedet...

Link to comment
Megosztás:

Kedves lombika, azt hiszem a Nagykőrösi úton a marótinál lehet venni, de én tényleg angolt használok, mert az csak 20 font volt, de Angliában vettem.

A köszönésről annyit, hogy ha egy hozzászólásod alatt a profil-ban megnézed a "Lombika hozzászólásainak keresése" hivatkozást, ott látszik, hogy semmi ilyesmivel nem indítottál. Asszem... de ez teljesen lényegtelen.

Én még faxoltam is segítséget adott témával kapcsolatban újoncoknak, és remélem hamarosan növekedhet a klubunk rendszeres látogatóinak száma egy újabb omegással, de sajnos a gyakorlat az, hogy általában csak a probléma megszűnéséig tart a kapcsolat. Én is újoncként kezdtem, és sok segítséget kaptam mástól, ezért segítek neked és bárkinak szívesen, de szeretem ha legalább a szándékot értékelik. És ebben nem is volt hiba, mielőtt félreértenél...

Szóval bármi kell, csak szólj.

Link to comment
Megosztás:

Hello Greg ...! kösz ,hogy válaszoltál,és megértettél azt hiszem a gond ezzel a köszönés dologgal abból adódhatott hogy egy másik forumon már beszéltünk talán a 4ever-en ezt Te is jelezted hogy a gondommal kapcsolatban már irtál ...De mivel" újonc " vagyok már annyi oldalt végignéztem ,hogyazt se tudom hol jártam,,bár már sok név ismerős látom kik azok akik ebben a témában nagyon benne vannak...,minden elismerésem nekik és neked is ,hogy foglalkoztok az ujoncokkal , bár csak én is segithetnék valakinek mert akkor már talán én is jobban látnám az egész omegákkal kapcsolatos probléma kört...ezelött egy 100-as Audim volt 1987 -es TD CD ...nagyon meg voltam vele elégedve csak hát eljárt felette az idő, azt már becsukott szemmel javitottam, szeretnék az omegával is ilyen szintre jutni bár ez már egy-két fokkal komolyabb föleg ez a sok elktronika,de ha már azzal kell bogarászni gondolom régen rossz...na ennyit a múltról...Lenne még két kérdésem hirtelen ..tudsz-e abban segiteni ,hogy létezik-e valaki aki vágja az automata váltó javitását ,és nagyon nem vág meg..milyen tipus az enyém a motor a 6 hengeres BMW ..,a másik bár már lehet hogy kérdeztem valahol és már valaki ajánlott is egy lámpa boltot ,de nekem külön fényszoró üveg vagy müanyag "búra " kéne mert a gyári igen csúnyán lemattult....köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Én egy T-Cut nevű polírral fölpolíroztam az enyémet, ami már-már sárga volt. Ezt én szintén Angliában vettem, de láttam már a Tecsóban is itthon. Biztos van más hasonló durva anyag is. Csak átmeneti megoldás volt, és ismét kezd mattulni, bár be kell vallanom elég hanyagul próbáltam polírozni anno, még egyszer meg fogom próbálni, és jelentek. Valamivel mindenképp jobb lett. A lényege, hogy a T-Cut a festék felületét enyhén oldja, ezért csak régi fényezésre javasolt. A dörzsöléstől kicsit mattul, majd egy száraz újradörzsi után olyan a fényezés mint az új. Tényleg hihetetlen. Én ezt használtam próbaképpen, hátha a műanyagon is políroz, és szerintem használt. Persze ezt dupla vagy semmi alapon tettem, mert nekem a fényszóróim fordítva asszimmetrikusak, tehát mindenképp kell majd cserélni, ha "magyarosítom" a kicsikét. Cserélni előbb-utóbb tehát muszáj lesz, és akkor egy projektoros lámpa lesz benne. Xenon nem érdekel...

Automata váltóhoz sokkal többet nem tudok fűzni, még nekem nem kellett szerencsére semmilyen szaki segítsége. Csak annyit tudok megosztani, ami a könyvben van (illetve egy része már a fejemben is... :roll: ) Vannak itt sokkal okosabbak...

Link to comment
Megosztás:

lombika!

Kérdezd meg a Csergő kft-t (www.csergoe.hu) vagy a Garancia Lámpaboltot (Üllői út sokszáz, a tudakozó szerintem tudja).

Tudomásom szerint a fém fül ellenére az "üveg" ragasztva van, és nem cserélhető. Ha meg igen, az megint hasonlóan sz@r műanyagból van, és x idő után kimattul, meg a ha matt a műanyag, akkor a foncsor is ki lehet mattulva.

Én is hasonló cipőben jártam, de végül kicseréltem mindkét lámpatestet projektorosra (NEM Xenon). Ránézésre olyan mint xenon, csak hagyományos izzó van benne. "DEPO" gyártmányút vettem ~21 000 Ft/DB áron. A Garancia Lámpaboltban éppen nem volt, ezért ajánlottak egy másikat, és végülis ott vettem meg. Ennek nem tudom sem a nevét, sem a pontos címét, max annyit, hogy a Pólus Centeről elindulsz az M3 felé, és a bal oldalon lesz, kb félúton.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.