Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

G Astra menetteljesítmények


telo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ehe,ehe...

A Coupe Turbomnál nincs is jobb... Honda ide , rizsevő többi márka oda, eddig 2x maradtam le, de azok durva ellenfelek voltak . Persze én vagyok a birka, mit akarok egy Subaru Sti - től ??? Na de nemsokára, beleugrik a chip és aztán lesz nemulass :snipe:

Link to comment
Megosztás:

bazzzz nekem majdnem 160 at megy harmadikba....

hossu váltó rulzzzzzzzzzzzz. :shock:

Én ötösben mentem 125-öt! Szemben jövő buszos villantott. A tükörből láttam a külső sávból kiálló "tacepaós" suzukit. Egy fiat brava-s próbált menteni azzal, hogy elé ment, de szerintem késő volt. Mit kell írni majd a lapra, hogy ne legyen bünti?

Link to comment
Megosztás:

azt, hogy te szolgáltatnál adatot, de nem teheted, mert magadra, illetve a közeli hozzátartozódra nem vagy köteles terhelő vallomást tenni. és te a jogoddal élsz.

azaz szolgáltadsz adatot, hogy egy közeli hozzátartozód volt.

egy két ismerősömnek ez bejött már....

Link to comment
Megosztás:

azt, hogy te szolgáltatnál adatot, de nem teheted, mert magadra, illetve a közeli hozzátartozódra nem vagy köteles terhelő vallomást tenni. és te a jogoddal élsz.

azaz szolgáltadsz adatot, hogy egy közeli hozzátartozód volt.

egy két ismerősömnek ez bejött már....

Köszönöm. Én még csak hírből halottam, hogy a feljelentést így meg lehet úszni. 21 év után ez lenne az első bünti. Hozzátartozik, hogy szeretek gyorsan vezetni, de ésszel. Ha nincs senki mehet amíg az út és az autó stabil. Itt csak a négysávra váltás után túl akartam lenni pár teherautón. Ez a szar közülük állt ki. Bosszant, mert lefelé egy bőgő kipufogóval ellátott GOLF-nak nem volt elég a 120. Már pedig a 6-os?!?!

Lehet egyedül vagyok ezzel, de városban betartom és amikor sűrű a lecso kívűl akkor is visszaveszem magam. Nem vagyok szent, mert az 1300-as SAMARA-val is 130 felett jártam amikor úgy éreztem mehet, de akkor senkit nem láttam előttem és szemben sem.

Link to comment
Megosztás:

Vissza az eredeti topikhoz!

Azt vettem észre, hogy ha eleve gyors kihúzatással indulok, "nagyon" jól megy. Az idézőjel SZVSZ indokolt. Viszont amikor mondjuk 70-ről 4-ben lágy gyorsítással indulsz, de közben 90 körül kellene az erő hiába nyomod bentebb nem úgy megy, mint amikor harmadikból váltasz 90-nél vagy 4-ben ez volt az utazó és szintén nyomod neki. Én sokat járok a 6-oson és bizony erős autó kell a rengeteg teherautó miatt. Előzésnél 90 alatt visszateszem 3-asba így keményen gyorsít, az előzés végén v. közben 4-es 140-ig szokott felmenni. A "sportos" vezetést jól reagálja, de ha lágy gyorsításból akarsz erre térni nem megy és nem. Miért?

Link to comment
Megosztás:

Az az igazság, hogyha látszol a képen és beazonosítható vagy, akkor hiába mondod, hogy hozzátartozód vezette.

Azért egy próbát megér. Hajrá!!

de ez ugy szól hogy magadra, vagy közeli hozzátartozódra....

asztán fénykép alapján mondja már azt valaki, hogy én vagyok az vagy egy testvére, rokonom.....

Link to comment
Megosztás:

ha jól tudom, erre már nem jó hivatkozni, mert ha nincs meg az elkövető, akkor kitiltják az autót a forgalomból, akár egy évre is. Inkább fogd olyanra, aki nem vezet sokat és nem hiányzik neki a jogsija. De azért ezt tényleg járd alaposan körül.

Link to comment
Megosztás:

ha jól tudom, erre már nem jó hivatkozni, mert ha nincs meg az elkövető, akkor kitiltják az autót a forgalomból, akár egy évre is. Inkább fogd olyanra, aki nem vezet sokat és nem hiányzik neki a jogsija. De azért ezt tényleg járd alaposan körül.

én ugy tudom, hogy jogilag csak akkor vonhatják ki az autót a forgalomból, ha nem szolgáltatsz adatot.

de te szolgáltatsz. azt hogy nem mondhatod meg, mert rokon vezette... :?

Link to comment
Megosztás:

én ugy tudom, hogy jogilag csak akkor vonhatják ki az autót a forgalomból, ha nem szolgáltatsz adatot.

de te szolgáltatsz. azt hogy nem mondhatod meg, mert rokon vezette... :?

igazatok van, ezt a témát jól át kell rágni egy hozzáértővel, mert a két rossz közül a kisebb rosszat kell választani.....

Link to comment
Megosztás:

M9-es. Ez egy 20 km-es szakasz. Autóút gyakorlatilag forgalom nélkül. Mi itt próbáljuk ki, mit tud a verda. 6-os út majdnem Szekszárd. Megtalálod. Magyarország leggyorsabb hídja. Az engedélyezett 100.

Én is oda motoroztam le, hogy kipróbáljam milyen a 245. :oops:

Link to comment
Megosztás:

ha jól tudom, erre már nem jó hivatkozni, mert ha nincs meg az elkövető, akkor kitiltják az autót a forgalomból, akár egy évre is. Inkább fogd olyanra, aki nem vezet sokat és nem hiányzik neki a jogsija. De azért ezt tényleg járd alaposan körül.

Azt tudom, hogy egy üveg zárjegy nélküli pálinkáért akár le is foglalhatják az autót. :shock: Lehet inkább bevállalom a pontokat és a pénzbüntit, ha egyáltalán sikerült nekik. Olvastam, hogy a bemérések kb. 20 %-a jó, mert ha egy másik jármű is van a képben, már nem bizonyító. Családtagra akkor se kenném, ha elveszik a jogsit. Engem csak az bánt, hogy ilyen szar utak vannak és ha négysávosra bővül akkor tudod leginkább kockázat nélkül letudni a kamionokat. Nem itt kellene mérni, ha nem mikor a bőgő GOLF minden indok nélkül száguld.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.