Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Aha, márkahű maradok. Classic II lesz az új verda. Az eladás mellett több ok is volt, többek között az egyik legfontosabb, hogy most még elég jó árat tudtam kapni az 1.2 astrámért, ez a sok akció ígyis eléggé betett neki. Másik meg, hogy sikerült összeszedni annyi zsetont, hogy kiegészítsem egy újra. Ez utóbbi nélkül nem vágtam volna bele. Hát ez a rövid stori,amúgy teljesen megvoltam vele elégedve, ment mint a golyó :).

Milyen idős az autód, amit most eladsz? Milyen motorral/felszereltséggel lesz az új verda?

Link to comment
Megosztás:

Na jó, nem is úgy gondoltam a dolgot, hanem az 1.2 -es motorhoz képest. Sokan gyengének gondolják, pedig egyáltalán nem az. Persze közel sem a legerősebb, de szerintem elég sokat kihoztak belőle. Meg voltam vele elégedve. Kérdésedre válaszolva: nem ültem még GSI-ben. Biztos egy élmény lehet.:)

Az 1.2-es moci valóban nem egy idegbolond, de ellensúlyozza a futómű.

Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

A mostani 2000. dec.-i volt. Az új egy 1.4-es, lesz benne minden, kivéve a rádiót, digit klímát, riasztót, meg a hátsó el. ablakokat.

Neked milyen géped van?

Nekem 1.4-es, manuális klíma, első el. ablak+tükrök, gyári riasztó, CAR300, távir. kp zár, állítható mag. vezetőülés, állítható kormány, "start ezüst" szín. Gyakorlatilag a Viva-ból kiindulva lett rárakva az el. csomag és a légkondis csomag (vagy mittudomén minek hívták, már nem pontosan emlékszem), plusz a többi. Kb 400-al kevesebből jött ki annó, mint az NJoy, viszont pár dolog nincs benne, ami abban benne van.

Link to comment
Megosztás:

Az új egy 1.4-es, lesz benne minden, kivéve a rádiót, digit klímát, riasztót, meg a hátsó el. ablakokat.

Neked milyen géped van?

Szerintem ez jó vásár lesz! Bár nemtom hogy mennyivel lenne drágább az 1.6os moci, lehet hogy érdemes lenne kicsit gyújtögetni arra. Fogyasztásban nincs sok különbség.

A GSi-set pedig nem rosszból írtam, ne haragudj! :oops: Csak tetszett hogy megy mind a golyó. :D :lol: De lásd az aláírásomat, az enyém sem megy sokkal jobban! :)

Link to comment
Megosztás:

Kb. egy 100-sal lehet drágább az 1.6-os motor, de akkor már a kötelezőben ugrik az ember egy kategóriát és akkor már ott vagyok, hogy inkább hajlanék egy nagyobb motorra (mondjuk 1.8), ha már annyit fizet az ember a biztosítónak, viszont nincs annyi zsetonom hogy egy ilyen kocsit megfizessek + fenntartsam. Így az 1.4-es mellett döntöttem, kötelezőben is maradok a régiben, de legalább 90 paripa lesz a 75-ből. Elég az. Szerintem :)

Semmi gond a gsi miatt, nem haragudtam meg. De tényleg jól ment :D

Link to comment
Megosztás:

Kb. egy 100-sal lehet drágább az 1.6-os motor, de akkor már a kötelezőben ugrik az ember egy kategóriát és akkor már ott vagyok, hogy inkább hajlanék egy nagyobb motorra (mondjuk 1.8), ha már annyit fizet az ember a biztosítónak, viszont nincs annyi zsetonom hogy egy ilyen kocsit megfizessek + fenntartsam. Így az 1.4-es mellett döntöttem, kötelezőben is maradok a régiben, de legalább 90 paripa lesz a 75-ből. Elég az. Szerintem :)

Semmi gond a gsi miatt, nem haragudtam meg. De tényleg jól ment :D

Nekem annó árban is nagy ugrás lett volna az 1.6-os: kb 5-600-al több lett volna ugyanazzal a felszereltséggel, mivel az nem volt akciós.

Link to comment
Megosztás:

Na gyerekek, jól megszereltem az első sárfogóm... az első 2 km-es út során (kőbányától városligetig) elvesztettem a csavart, amivel a tartószegecset pótoltam. Pedig sokat kerestem ám megfelelő vastagságú csavart. Na mindegy, ennyit a hozzáértésemről és ügyességemről... :oops:

Link to comment
Megosztás:

Na gyerekek, jól megszereltem az első sárfogóm... az első 2 km-es út során (kőbányától városligetig) elvesztettem a csavart, amivel a tartószegecset pótoltam. Pedig sokat kerestem ám megfelelő vastagságú csavart. Na mindegy, ennyit a hozzáértésemről és ügyességemről... :oops:

Sebaj :wink: Igazán értékelendő, hogy leírtad :)

ui: másik szegecset nem lehet valahogy belegyártani ?

Link to comment
Megosztás:

Hali

Nekem nem szegeccsel van fel téve hanem csavarral, pedig gyári gumik, és szettbe kaptam. A levágásról holnap teszek fel képet. Szerintem meg kell csinálni, mert addig állandóan leesett a járdára fel-le álásnál. azóta semmi gond.

Link to comment
Megosztás:

Hali

Nekem nem szegeccsel van fel téve hanem csavarral, pedig gyári gumik, és szettbe kaptam. A levágásról holnap teszek fel képet. Szerintem meg kell csinálni, mert addig állandóan leesett a járdára fel-le álásnál. azóta semmi gond.

Hmmm, felettébb érdekes, hogy neked csavaros. Már nagyon kíváncsi vagyok a képekre. Nekem nemcsak hogy szegeccsel vannak feltéve, de elég gányul is, mivel mindkét oldalon kb 0.5 cm-el lejjebb vannak, mint ahogy eredetileg kéne lenniük (ahogy a karosszéria vonalához illeszkednének). Próbáltam feljebb mozdítani a jobb oldalit (amiben már nincs szegecs), de nem akarta az igazságot a két db kis fémsatu miatt, amik szerencsére még elég jól tartják így szegecs híján (gyak. ezek adják a tartást eredetileg is, a szegecs inkább csak a lifegést akadályozza). Rövid idő alatt feladtam a próbálkozást a hideg miatt. Egyszer meg kéne csinálni rendesen őket... majd tavasszal. Már csak azért is, mert a rendellenes helyzet miatt az első sárfogók éles műanyag felső élei, kis helyen mindkét oldalon belekarcoltak a kerékívek fényezésébe. Ezt is majd javítani kell.

Link to comment
Megosztás:

Bocs van itt aki az ASTRA G-t tavaly óta várja, de csak ígéreteket kap. Most már kezd nagyon idegesíteni a dolog, mert az új autómat december 7-ike óta nézem a kerítésen keresztül. Jobban mondva már két hete fűtött helyen "őrzik". Ugyan olyan szempontból korrektek voltak, hogy a régi autót átvették még tavaly, hogy ne az én lelkemet(adómat:)) nyomja és azóta egy teszt ASTRA G-vel járok, de már idegesít, hogy a második részletet nyomom + 910.000 HUF befizetést, de autó sehol, ill. náluk. Ráadásul, már jobb felszereltséget kínálnak olcsóbban. :)

Link to comment
Megosztás:

Bocs van itt aki az ASTRA G-t tavaly óta várja, de csak ígéreteket kap. Most már kezd nagyon idegesíteni a dolog, mert az új autómat december 7-ike óta nézem a kerítésen keresztül. Jobban mondva már két hete fűtött helyen "őrzik". Ugyan olyan szempontból korrektek voltak, hogy a régi autót átvették még tavaly, hogy ne az én lelkemet(adómat:)) nyomja és azóta egy teszt ASTRA G-vel járok, de már idegesít, hogy a második részletet nyomom + 910.000 HUF befizetést, de autó sehol, ill. náluk. Ráadásul, már jobb felszereltséget kínálnak olcsóbban. :)

Most magamat idéztem,de annyit tudok, hogy a regisztrációs dij körül megy a hercehurca, csak ebben abszolut nem látok tisztán, mert ha velem fizettetik ki, az nem lenne fair, ugye, mert nekem azt ígérték tavaly megkapom a kocsit, de persze a szerződés erről szépen ködösít. Ők is ezen vannak kiakadva, hogy a tavaly telephelyre került autokra miért fizessenek csak hopp egy intézkedés miatt többet. Mondjuk ennek az autónak, amit adtak ingyen bérbe a bérleti díja bőven több lenne bárminél, de ez legyen az ő gondjuk, nem én akartam így.Egyébként az ASTRA kellemes autó benyomását kelti. Ez egy 2002-es kiadás, szervo kormány ill. egyéb a vezetést nem befolyásoló dolog. Jól pörög ha kell, és élvezet vezetni, de már jó lenne a sajátomat nevelgetni, mert akinek már volt új autója az tudja, mi a különbség. :D

Link to comment
Megosztás:

Összességében rendes tőlük, hogy megpróbálják rendezni az regadó körül felmerült kalamajkákat, plusz, hogy a saját autód helyett ingyen adtak egy másikat, amit koptathatsz, míg a tiéd sorsa el nem dől...

Ezt én is értékelem, csak így az a helyzet, hogy később és drágábban kapom meg, mintha az idén rendeltem volna. :)

Link to comment
Megosztás:

Bocsi srácok, hogy kicsit eltérek az eddigi fonaltól, de muszáj vhol kipufognom magam...

Ma ismét Dobogókőn jártam (igen, nagyon rászoktam :wink: ), ezúttal már szánkóval és a szüleimmel. Jól éreztem magam, de nem is ez a lényeg. Visszafele jövet az egyik kanyarban, ahol az út szélén autók is szoktak parkolni, egy Mazdás hirtelen elkezdett kifele tolatni a parkolóból, amikor épp mellette mentem el. Tudni kell rólam, hogy nem vagyok az a nagy dudálós típus és rikán jövök ki a sodromból, de most rádudáltam a Mazdára, már csak azért is, mert nem akartam megint részese lenni egy balesetnek, ahol oldalról húzzák meg az autót, amiben ülök (egyszer már történt velem ilyen, amikor kollégám Focusával mentünk a Budafoki úton és jobb oldalról egy mellékutcából egy fiatal suhanc belénk jött kemény kis sport Puntójával). Főleg, hogy most az én autómról volt szó, nem igazán akartam átélni megint ezt az élményt. A lényeg, hogy szerencsére sikerült elkerülni az ütközést (még szerencse, hogy nem jött senki a szembe sávban), majd ahogy megyek tovább és kezdenék lenyugodni, nem telik bele 1 perc, azt látom a visszapillantóban, hogy mint egy őrült előz mögöttem a Mazdás a záróvonalnál több autót egyszerre, majd mikor mellém ér elkezd dudálni. Egyszerűen nem hittem el. Mit gondol az ilyen? Még neki állt feljebb... grrrrrrrrrrrrrrrr Aztán én is visszadudáltam hogy ideje lenne visszatérni a sávba, mert jön a kanyar. Rövid időn belül eltűnt a szemem elől szabálytalanul előzgetve az előttem lévő kocsisort.

Szóval ilyenek is vannak. Bocsi, hogy itt írom ki magamból...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.