Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kijelző javítás


B.Gábor

Recommended Posts

És a forrasztást hogy oldod meg?

Vagy csak simán rászorítja a műanyag klipsz, és annyi elég?

Írja, hogy nem kell hozzá semmi szerszám vagy ilyesmi, így érdekes viszont a dolog! <_<

Ja, és LÓÓÓÓL

vajon milyen nemzetiségű lehet?

Contacts:

Skype ID: uszkosfityma1391

Jelenthet ez valamit, a szép óangol nyelven!? :D

Bár asszem ez a téma már felreppent egyszer, talán Indexfórumon.

Link to comment
Megosztás:

És a forrasztást hogy oldod meg?

Vagy csak simán rászorítja a műanyag klipsz, és annyi elég?

Írja, hogy nem kell hozzá semmi szerszám vagy ilyesmi, így érdekes viszont a dolog! <_<

Ja, és LÓÓÓÓL

vajon milyen nemzetiségű lehet?

Contacts:

Skype ID: uszkosfityma1391

Jelenthet ez valamit, a szép óangol nyelven!? :D

Bár asszem ez a téma már felreppent egyszer, talán Indexfórumon.

Az angol forumon olvastam erről , általában oxidálás miatt lesz pixeles a kijelző , azért gondolj bele hányszor mozog a szalagkábel ,ez nem egy magnó,szét kell szedni megpuccolni azt kész ,aztán visszarakni, volt egy linkem ott képröl képre ment a dolog de sajnos már nem mükszik (holland weboldal),de szerintem a szalagkábel cserénél nem kell forrasztani .Üdv

Link to comment
Megosztás:

Az angol forumon olvastam erről , általában oxidálás miatt lesz pixeles a kijelző , azért gondolj bele hányszor mozog a szalagkábel ,ez nem egy magnó,szét kell szedni megpuccolni azt kész ,aztán visszarakni, volt egy linkem ott képröl képre ment a dolog de sajnos már nem mükszik (holland weboldal),de szerintem a szalagkábel cserénél nem kell forrasztani .Üdv

Láttad te ezt a szalagkábelt (ami valójában flex-kábel)?

Szedtél szét ilyet?

És azt is tudod, hogy gyárilag forrasztva (esetleg valami spéci ragasztással rögzítve) van, mind a folyadékkristály üvegfelületére, mind a nyákra ?

És amúgy nem az oxidálás a probléma, hanem hogy a forrasztás elenged (nem bírja a hőtágulást).

Pár évvel ezelőtt dolgoztam ilyesmivel, ott Nokia autós kihangosítókat forrasztottak a leányok, egy spéci forrasztóállomással.

Iszonyat kényes eljárás, precíz beállításokat igényel, nyomás, hőfok, idő terén, pluszban kényes például a lejárt szavatosságú folyatószerre is (aminek 20ml-es tubusa valami 8-10e ft). Próbálkoztunk ragasztással, de túl nagy volt a rövidzárlat esélye, mikrosebészi pontossággal kellett volna adagolni a szintén brutálisan drága ragasztót.

Szóval nem olyan evidens azért ez. Ezért is kérdeztem, hogy hogyan működik ez a csere? Mert 25?-ért nem drága. Persze ha működik.

Sajnos nem az a fajta 'megnyomom-és-kiugrik' fólia kábel. Pedig jó lenne (nameg azzal igazából soha nem lenne para).

Link to comment
Megosztás:

Láttad te ezt a szalagkábelt (ami valójában flex-kábel)?

Szedtél szét ilyet?

És azt is tudod, hogy gyárilag forrasztva van?

És amúgy nem az oxidálás a probléma, hanem hogy a forrasztás elenged (nem bírja a hőtágulást).

Pár évvel ezelőtt dolgoztam ilyesmivel, ott Nokia autós kihangosítókat forrasztottak a leányok, egy spéci forrasztóállomással.

Iszonyat kényes eljárás, precíz beállításokat igényel, nyomás, hőfok, idő terén, pluszban kényes például a lejárt szavatosságú folyatószerre is (aminek 20ml-es tubusa valami 8-10e ft).

Szóval nem olyan evidens azért ez. Ezért is kérdeztem, hogy hogyan működik ez a csere? Mert 25€-ért nem drága. Persze ha működik.

Sajnos nem az a fajta 'megnyomom-és-kiugrik' fólia kábel. Pedig jó lenne (nameg azzal igazából soha nem lenne para).

Még nem szedtem szét , de biztosan igazad van több a tapasztalatod , de ami késik nem múlik úgyis kezd pixeles lenni a kijelzőm

Link to comment
Megosztás:

Még nem szedtem szét , de biztosan igazad van több a tapasztalatod , de ami késik nem múlik úgyis kezd pixeles lenni a kijelzőm

Az a baj, hogyha szétszeded, nincs visszaút.

Nekem ráadásul kapásból eltörtek a klipszek, úgyhogy esélytelen volt a javítás.

Így csere lett belőle. De a csere is szarakodik.

Úgyhogy bekaphatja az a kedves mérnök jó mélyen, aki megtervezte! <_<

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogyha szétszeded, nincs visszaút.

Nekem ráadásul kapásból eltörtek a klipszek, úgyhogy esélytelen volt a javítás.

Így csere lett belőle. De a csere is szarakodik.

Úgyhogy bekaphatja az a kedves mérnök jó mélyen, aki megtervezte! <_<

Azóta tuti az Airbusnál van, találtam egy valag fos megoldást :D :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor Airbussal sem repülök többet! :D

Sok variaciod nincs... az uj Boeingek meg az Airbust masoljak... :) <_<

Miért, a repülőgép az a jármű, amelyikből egyik sem marad fent örökre. Előbb utóbb leesik...

Igy van! Csak a leesesi szog ami valtozo :D

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Hali mindenki!

Nemtom él-e még a topic, de van egy gyors kérdésem. Egy 93-as Opel Omega Caravan 2.0 B kocsin lévő kijelző szart be. Azaz működik, látni az adatokat ha úgy esik rá a fény, a rádio frekvenciát, a hőmérsékletet, az időt, és persze mindig mindből az aktuálisat, de nincs megvilágítás. Ergo: semmi sem látszik belőle, csak az alsó részén a kézifék jelzés. A felső tök rész tök kuka. Ezt mi okozhatja? Valami egyszerű a megoldás, vagy cserés a dolog?

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenki!

Nemtom él-e még a topic, de van egy gyors kérdésem. Egy 93-as Opel Omega Caravan 2.0 B kocsin lévő kijelző szart be. Azaz működik, látni az adatokat ha úgy esik rá a fény, a rádio frekvenciát, a hőmérsékletet, az időt, és persze mindig mindből az aktuálisat, de nincs megvilágítás. Ergo: semmi sem látszik belőle, csak az alsó részén a kézifék jelzés. A felső tök rész tök kuka. Ezt mi okozhatja? Valami egyszerű a megoldás, vagy cserés a dolog?

93-ban még A Omega volt.

Nézd meg az izzókat a hátulján, hátha csak kiégett, és amiatt nem látod.

Link to comment
Megosztás:

93-ban még A Omega volt.

Nézd meg az izzókat a hátulján, hátha csak kiégett, és amiatt nem látod.

igaz ezt elütöttem:/ szaros laptop bill...sose szokom meg. 95 az évjárat.

Ok arra majd ráhesszelek. De jó is lenne, ha ennyivel megusznám:)

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenki!

Nemtom él-e még a topic, de van egy gyors kérdésem. Egy 93-as Opel Omega Caravan 2.0 B kocsin lévő kijelző szart be. Azaz működik, látni az adatokat ha úgy esik rá a fény, a rádio frekvenciát, a hőmérsékletet, az időt, és persze mindig mindből az aktuálisat, de nincs megvilágítás. Ergo: semmi sem látszik belőle, csak az alsó részén a kézifék jelzés. A felső tök rész tök kuka. Ezt mi okozhatja? Valami egyszerű a megoldás, vagy cserés a dolog?

Sztem a kézifék a műszercsoportban jelez vissza. De sztem is az égők égtek ki.

Link to comment
Megosztás:

Hát... Velem még nem sok jött szembe (persze ez nem azt jelenti, hogy nincs B) ).

Ahogy emlékszem, mindenhol 94 van megjelölve gyártás kezdetének, és hogy az A Omega futott még 93-ban.

Valószínűleg '93 dec 31.-n leállították az A Omega gyártását, és '94 jan 1.-n megkezdték a B gyártását. Így történhetett...

Emlékeim szerint '93 szeptemberétől lehetett kapni B Omegát....

TD-t meg áthúzom a rádiós neten keresztül wazzee

Link to comment
Megosztás:

Valószínűleg '93 dec 31.-n leállították az A Omega gyártását, és '94 jan 1.-n megkezdték a B gyártását. Így történhetett...

Emlékeim szerint '93 szeptemberétől lehetett kapni B Omegát....

TD-t meg áthúzom a rádiós neten keresztül wazzee

Akárhol olvasom, 94-et írnak.

És tudtommal az ilyen termékváltások úgy működnek, hogy egy ideig párhuzamosan megy a gyártás, leállítják az öregebb modellt, azalatt az új modellt gyártják. Feltöltik a raktárakat, disztribútorokat az új modellel, és közben kifuttatják a régi modellt.

Legalábbis nálunk így megy. Igaz, nem autókat gyártunk B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.