Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kijelző javítás


B.Gábor

Recommended Posts

nemigazán érdekel h van e TDI.

Nelem az van hátul rajra , hogy hogykerült oda azt nemtom a forgalmiban meg az van beleírva.Omega B Caravan 2.5.

Bár láttam sok cifra forgalmit ugyanis ZÖLDKÁRTYÁZOM!!

Amit a csajok az okmányirodában csinálnak az minden csak nem pontos munka.

Bár sokszor még énis belegabajodom a katalógusban való böngészésbe!

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Hölgyeim,

Holnap , vagyis vasárnap nekiesek a Display Javításnak . A minkafolyamatró késiítek maj fotókat , h minnél többen utánnam tudják csinálni.Remélem nem feleslegesen esek neki.

Remélem sikerül majd valamit , segíteni ezen a gondon mert 15-20 rongy egy sz..ros kijelző összefoltozásáért egy kicsit durva!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Remélem sikerül majd valamit , segíteni ezen a gondon mert 15-20 rongy egy sz..ros kijelző összefoltozásáért egy kicsit durva!!! :lol:

Szerintem max ideiglenes eredményt érhetsz el, de a legnagyobb esélyed arra van, hogy rosszabb lesz.

A http://www.autocomputer.hu 15-ért javítja, de nem "összefoltozza", hanem komplett cseréli a szalagkábelt

vadi újra, garanciával :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

95-ös B Omegámban elromlott a digit klíma kijelzője. Aláfutásos lett! Az érdekelne hogy hol tudnék szerezni és kb mennyiért. Lehet külön csak a kis kijelzőt kapni vagy az egész hőmérséklet állító egység kell bele?

Előre is kössz a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

Na akkor engem lehet hogy érdekelne a hőmérséklet állító egység kijelzője. Amúgy én szentkirályi vagyok, a hét második fele környékén tudnánk találkozni? Mi is gondolkozunk a villágítás cseréjén. Rájöttél már hogy pontosan mi miatt romlott el? Mert nem lenne túl gazdaságos 2 LED miatt egységet cserélni!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Na akkor engem lehet hogy érdekelne a hőmérséklet állító egység kijelzője. Amúgy én szentkirályi vagyok, a hét második fele környékén tudnánk találkozni? Mi is gondolkozunk a villágítás cseréjén. Rájöttél már hogy pontosan mi miatt romlott el? Mert nem lenne túl gazdaságos 2 LED miatt egységet cserélni!

Szia.

Nem jelentkeztél a kijelzó miatt. Ha kell, szolj és összefutunk valahol.

Üdv. Tiv.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Ilyen szalagkábelt nem lehet kapni, így gyártatni kell. Ez többezer forint kis tételben...

Azon kívül óradíja is van a cserének, nem 5 perces művelet :(

na jóó! :-D

Legyen 3rongy az óradij plussza a szalagkábel!

ha gyakorlott szaki a szalagkábel cseréje KB 15 perc. Tudom már szétkaptam!

Legyen az anyag 5pénz , ez akkoris rablás!

Még a vastag Omegásoknak is ,, :-DD

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ha nincs sok időd, ne is pazarold a kijelzőjavítás agyalására :(

Nekem elhiheted, 5féle típust kaptam már szét, ismerem őket :P

És amíg nem ismered a VALÓDI költségeit az eredményes javításnak, addig szerintem

ne szóld le. Vagy csináld meg kevesebből, itt az alkalom! :cry:

Sajátkezűleg otthonilag új kábel nélkül csak nagyon rövid idejű ideiglenes eredményt

lehet elérni, véglegest nem. Sajnos ez ilyen.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.