Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kijelző javítás


B.Gábor

Recommended Posts

Áhh faja ...nahh most akkor sehol semmi. Amúgy tudnék szerezni 1 csatisat(ami persze nem jó),meg talán 2 csatisat is,viszont az MV6 Omiból...valahogy át lehet őket állítani,de itt a környéken fogalmam sincs,h ki foglalkozhat ilyesmivel,vagy tudnak -e ilyet!?

Most meg vagyok lőve picit...

Link to comment
Megosztás:

Sztem be lehet tenni a GID-et is, azonban csak arra alkalmas magnóval. Talán az NCDR1100 viheti. De nem könnyű összeprogramozni, mert BUS rendszeren kommunikálnak egymással. Sokszor olvastam tanácsnak, hogy ilyeneknél szerencsésebb ha eleve együtt vesszük meg a rádiót-kijelzőt, amik működnek egymással. Esetleg keresd meg rracskait a Vaterán, mert ő árul ccd700-as magnót, ami szintén BUS rendszerű, ráadásul készített átalakítót 2 csatisról 1-esre. Vmikor nekem is megvolt a leírás, hogy kell csinálni, de sehol sem találom. Amúgy a MID nem egyenlő a GID-del.

Link to comment
Megosztás:

Áhh kössz emberek...ezek remek megoldások sorozatai,de én az egyszerű dolgok híve vagyok,nem bonyolítok,veszek majd egy beleillő kijelzőt :D ...sőt meg merem kockáztatni,hogy veszek egy pixelhibásat occsóér,mert sztem sikeres lett volna javításom,ha nem töröm el az üveget... de mossmár donorom is van, kettőből csak csinálok 1et :lol:

Azért kössz....

Link to comment
Megosztás:

Áhh kössz emberek...ezek remek megoldások sorozatai,de én az egyszerű dolgok híve vagyok,nem bonyolítok,veszek majd egy beleillő kijelzőt :D ...sőt meg merem kockáztatni,hogy veszek egy pixelhibásat occsóér,mert sztem sikeres lett volna javításom,ha nem töröm el az üveget... de mossmár donorom is van, kettőből csak csinálok 1et :lol:

Azért kössz....

Vaterán van egy srác,a kitől én vewttem anno a GID-et, sztem van neki kijelzője, folyamatosan hoz be cuccokat kintről... vagy ebay-t tom ajánlani...

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Hello kicsit visszaolvasgattam a témában ,és azt vettem le hogy valahol lehet kapni kijelző átvezető fóliát nekem VectraB-hez kellen csak nem tudom hogy hol? Vagy esetleg csinálni is lehet és ha igen azt hogy? :blush:

Köszönöm!

www.autocomputer.hu

itt javítják új fóliakábellel.

de elég drága, 15 körül van a javítás komplett emlékeim szerint :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok, Jó Napot!

Lehet lesz egy 2.5 V6 -os nagy kijelzőm, ha v.kit érdekelne csere 2.5Td-be illő 2 csatis,akkor összekavarhatnánk a kettőt, mielőtt szétszedem:P (mostanában helyezem majd vissza enyémbe,elhúzódott kicsit ez a pixelhiba javítás :blush:)

Kérem időben jelezni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

jaja,a kérés neked lett szegezve :D :huh:

Nem volt teljesen világos....picit értetlen vagyok,bocccss :)

Háááát leírni jobban nem tudom,mint Crime...sztem az úgy jó ahogy van.!

Viszont abban tudok segíteni,hogy összefutunk v.hol,hozom a szétszedett alkatrészemet és illusztrálni tudom neked,nektek a dolgot...ha megfelel!

Jelöljétek meg a helyet és az időt... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.