Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

dropel83

Recommended Posts

  • Hozzászólások 153
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Tessék Gelkoról példát venni, ő nem a hibákat keresi, hanem amik tetszenek neki! ;)

Kárpitban a hangszóró marad, a hűtőrács viszont kérdéses. Ha megnézed a nyitott csomiajtós képet, akkor láthatod hogy ott a csomitartó jobb szélében figyel egy másik hibátlan hűtőrács, amin csak GTE felirat van.

Mielőtt még kérdeznétek, nem, ma nem evvel megyek Lurdyba, hanem dzsieszájjal :) még a biztit meg kell kötni rá...

Link to comment
Megosztás:

Tessék Gelkoról példát venni, ő nem a hibákat keresi, hanem amik tetszenek neki! ;)

Kárpitban a hangszóró marad, a hűtőrács viszont kérdéses. Ha megnézed a nyitott csomiajtós képet, akkor láthatod hogy ott a csomitartó jobb szélében figyel egy másik hibátlan hűtőrács, amin csak GTE felirat van.

Mielőtt még kérdeznétek, nem, ma nem evvel megyek Lurdyba, hanem dzsieszájjal ;) még a biztit meg kell kötni rá...

sztem a rácson csak a jel a gáz azt kéne cserélni egy szebbre...

de maga a kocsi tecc....szép koceka alakú ;)

és a kormány közepe GTE feliratú ? olyat sem láttam még...nekem ilyen kormányom volt de sima opel jellel :D -ha vkinek van elfekvőbe olyan még át is venném asszem :)

Link to comment
Megosztás:

Hölgyek, Urak, Kadettfanok!

Csekk máj núú verda:

GTE Power!!!

Egy hatvanéves embertől vettem, nem hajtotta abszolút, irta még azt is hogy melyik km-nél mit csinált vele, kvázi szervizkönyves az autó. Valvoline és BP motorolajok váltogatták egymást benne. Nagyon vigyázott rá, és minden meg van a kocsihoz. Rohadás két helyen van rajta, jobbelső sárvédőn, és bal oldalt az ajtón.

Motorteréből enni lehetne, vezérlés, kipuffrendszer új rajta.

Ez a kemény nem a beton! Ha nem keres az ember autót, akkor talál!

Gratulálok az új autóhoz! Hihetetlenül jó állapotban van, eccer majd megnézem élőben - jó helye lett a felni árának :blink:

Link to comment
Megosztás:

Gratulálok az új autóhoz! Hihetetlenül jó állapotban van, eccer majd megnézem élőben - jó helye lett a felni árának :D

Köszi, pontosan az volt a zsebemben, igy tudtam lerakni az elöleget B) :D

Ma leszedtem a kerekeket egyesével, meg hátul a fékdobokat is, hát látszik hogy karban volt tartva, minden le van zsirozva ami le kell legyen. Disztárcsákat nem rakom vissza, gyönyörüen feketére vannak szinterezve a felnik. Aszonták lassan cserélni kell a fékbetéteket, de nem. Küszöb tök ép. Racce tess felajánlotta a hibátlan jobbelsö sárvédöjét arra az esetre ha összejönne a pénzem a telibe fújásra.

Ma mentem vele egy kört, 2 nap állás után is pöccre indult, de kb egy perc múlva leállt. De aztán ujrainditottam, adtam neki pici gázt, és onnantól faxa volt. Mondjuk picit alacsony az alapjárat hidegen szerintem.

Aztán egy hosszú bemelegitö kör után hazafelé megnyomtam neki, 3 és 4ezer között olyat húz hogy besz*rtam és be is h*gyoztam :blink: Tovább nem pörgettem, minek.

Nagyon király a gép

Link to comment
Megosztás:

teljesítményben milyen a gsi-hez képest ? mert ugye neked c20ne van és kb 3le a különbség a 2 gép közt...nem ?

és egy piszok kérdés : melyikhez húz jobban a szived ? :D

Elvileg nincs különbség, szerintem még 3 le sem. 115 LE vs 115 LE. 100000 km felett meg ugysem az számit hogy melyik volt 3 lóval több.

Hááá nemtomnemtom :blink: B) A GSi issszonyat jól néz ki. Meg újabb jóval. De viszont kategóriákkal jobb állapotban van a GTE, és pont ugyanúgy megy. Most úgy vagyok vele hogy a GSit kellene eladni, és akkor roppant sok lóvém lesz, kocsim meg lesz ugyanugy nagyonjó.

Mentünk egy kört Pólusba, kicsit rángat ha a sebességet tartva gurulok. Néha egész nagyokat bir rántani. Szakavatott kolléga aszonta ez injektortisztitás és kész. Remélem ez mexűnik gyorsan...

Link to comment
Megosztás:

Bejöttem ma melózni a paripával. Brutál milyen jól megy, nagyon fürge. Lesett is a G Astra hogy merem leelőzni amikor ő szédületes sebességgel vágtáz (60-nal)

Rángat elég csúnyán viszont főleg amikor motorfék után tartani szeretném a sebséget. És néha az alapjárat is játszik. Asszem most bújhatom az Opel könyveket, hogy mi hogy van ezen. Jó lenne zökkenőmentessé tenni a gépet.

Játszottunk ma a lámpákkal. Alul a ködlámpa csak helyzetjelzőn hajlandó világítani, ha húzom a refit akkor meg mind a négy lámpa világít fent. Így fényes nappal láttam a velem szemben állón hogy világítok izomból :blink: Azért nem mertem megjátszani hogy egyszerre a ködlámpa meg a fénykürt, azért 6 lámpa sok lenne neki B) Hátul viszont nincs ködlámpa, de úgyse ér senki sem utol :D

Szép idő van el ne kezdjen esni az eső mert morc leszek.

Hazafelé még szeretnék azzal foglalkozni hogy mi hogy van a kocsin, és nem azzal hogy hogy működik az ablaktörlő :D

Link to comment
Megosztás:

asszem hogy az új szabályok szerint bármely lámpával világíthat , csak kell róla vissza jelzés. mintha valakitől ezt hallottam vólna . de lehet téves a dolog. mondjuk ez engem is érdekelne.

A helyzetjelzőnél már kell világítania, a tompítottnál dettó (de ilyenkor is megy a helyzetjelző is) - viszont ha reflektor megy, akkor asszem le kell a ködlámpának kapcsolni. Szerintem :blink:

Link to comment
Megosztás:

A helyzetjelzőnél már kell világítania, a tompítottnál dettó (de ilyenkor is megy a helyzetjelző is) - viszont ha reflektor megy, akkor asszem le kell a ködlámpának kapcsolni. Szerintem B)

ja ja valamikor így vólt tényleg. ma már csak azt nézik,hogy van vissza jelző,és ennyi. (utolsó műszakin ígyvóltam a régi kadettemmel ) gondolom azóta nem változott. bár ki tudja ebben az országban :blink:

Link to comment
Megosztás:

Hekkeltem ma a vason.

Kicseréltem a csomiajtó telókat, és isszonyat pöpecül nyílik. Ezeket még Uhuhu haverjának D Kadettjáról mentettem :blink: Nem volt egyszerű a menet, mire rájöttem hogy lehet kétmozdulattal kicserélni addigra eltörtem az egyik fejét. Szerencsére lecsavarozható volt, igy ki tudtam cserélni egy másikra.

Meg nagynehezen kicseréltem a helyzetjelzőket is. Nem egyszerű hozzájuk férni, jól tele van pakolva a motortér minden jóval.

Opeltomi meg fog ölni de kapok a gépbe DLD hanxórót, amik most vannak azok tragédia milyen rosszak.

Jövő héten megy el a kertböl a törött E meg a régi D, és akkor nekiállhatok issszonyat ütös vasat csinálni ebböl. Telifény kell még rá és jobban fog mutatni mint J-LO B)

Link to comment
Megosztás:

Átirattam a vasat. E vizsga 15, Bizti 17 (lesz) átiratási dij 38925 ft. Jó sok, de cserébe az utak majd jól szétb****ák a kocsit.

Már meg van rendelve + ki van fizetve bele a fej thx 2 BudaiTomi, mélyláda van már benne thx 2 Racce, erőlkődő is van hozzá hála kollégámnak, és BMW-s havertól már meg van bele a DLD 16-os tányér, valamint lesz bele magas is kérve hangváltóval tőle. Kábelek meg minden megvan indulhat a zeneprojekt.

Toronyszilent kivan a jobb oldalon, az eredetviszgás srác hivta fel rá a figyelmem. GSIbmw.Tomi megpróbál szerezni nekem olyat, remélem sikerül mert már nem 1szerű.

Május 10-én lejár a vizsgája de nem lehet vele gond, átmegy még a mozaikban is. B)

GTE Poweer :blink:

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Kis parkolópálya után GTE újra előkerült. Hifi install kicsit megállt pár dolog hiányában, de nagynagynagynagy hála Raccenak és öcsémnek tegnap este (majdnem teljesen) készen lett a dolog. Issszszszszonyat nagyot mörren a cucc, de azért apróságok még vannak vele.

Sajna tegnap lejárt a műszaki is, de remélem ezt hamar újitom.

Köszönet Hicnek az első szettért, és bikmek menüt akkor állom ahogy megbeszéltük :)

Ugyanakkor sajnálom hogy Kojaknak má nincs meg a GTE :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.