Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

Amiről "olvastál valahol" az a benzinnyomás szabályzó szelep, és ha megütögeted crovakulccsal, valóban nő valamennyit a benyanyomás, de akkor viszont nincs mit csodálkozni az egyenetlen alapjáraton, mivel így a benzinnyomás nem állítható, és alapjáraton meg túl sok benyát kap

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Akkor ezek szerint visszacsere.

Következő problem:

Abefecskendezó szelepek elött lévö gumicsövek elöregedtek és jelentkezett némi benzin szivárgás.Ezeket a csöveket elvileg nem tudom cserélni,mert minha a befecskendezó szelepre rá lenne,ragasztva mert nem bilincsel van rögzítve,mint a felsö oldalon!

Megoldás-e az ha olyan tömítövel bekenem ezeket a csöveket, amit nem old benzin???

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
...nem nagyon tudok itt mihez hozzászólni :lol: :D

Csak azért, hogy legyen mihez hozzászólni (meg hátha itt olvassák oldszkónások)! :wink:

Keresek Ancsámhoz bal első ajtót, minél jobb állapotban. Sajnos ami rajta van, elgörbült... :)

Lehet moderálni! 8)

Link to comment
Megosztás:

Hogyan sikerült elgörbíteni ?
Szükség volt hozzá a legjobb barátomra is, meg arra, hogy teljesen vak legyen, és beletolasson! :evil:

Mentségére szóljon, hogy utána megsimogatta, és bocsánatot kért tőle!

nálam csak szépen lassan törnek le a zsanérok -hátul :) :D :lol:

Az oszlopról?

Az egyik hátsóajtóm meg volt picit ülve, gondoltam megemelem kicsit...

Aha, a negyven kilómmal úgy leszakítottam az egyik zsanért, mint a szél. :lol: Pedig tök hibátlan volt előtte.

Link to comment
Megosztás:

pontosan.az oszlopról...nálam is azzal kezdődött h "csak" lógott a bal hátsó..majd megemltem :)

megette az idő.... vagy tipushiba ?

emlékszem mikor meglátta egy bontós srác.szinte szakadt a röhögéstől :twisted:

megoldásnak marad az izomból történő becsukás...amig el nem hagyom :D

tényleg a kilincsekkel nálatok mi a helyzet ?

Link to comment
Megosztás:

pontosan.az oszlopról...nálam is azzal kezdődött h "csak" lógott a bal hátsó..majd megemltem :)

megette az idő.... vagy tipushiba ?

emlékszem mikor meglátta egy bontós srác.szinte szakadt a röhögéstől :twisted:

megoldásnak marad az izomból történő becsukás...amig el nem hagyom :D

tényleg a kilincsekkel nálatok mi a helyzet ?

Ajaj, látom az Ascimat, mikor bontják.. no inkább megcsináltatom :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

...megette az idő.... vagy tipushiba ?
Szerintem inkább típushiba, mert az enyém átlagon felüli állapotban van még most is, nemhogy akkor, mikor letéptem róla az ajtót...

...tényleg a kilincsekkel nálatok mi a helyzet ?

Hehe!

LG barátomnak adtam a hátsó kilincseim, mert az övéi el voltak törve, mondván, hogy nekem úgyis be lesz hegesztve a helye. Cserébe Ő tolatott bele Ancsába...

Amúgy a kilincstörést meg lehet előzni, csak ki kell venni a zárszerkezetet, alaposan át kell mosni, majd megkenni!

Link to comment
Megosztás:

Amúgy a kilincstörést meg lehet előzni, csak ki kell venni a zárszerkezetet, alaposan át kell mosni, majd megkenni!

nálam ez elmaradt. elöször a jobb első ment szét.nem törődtem vele-úgysem én használom :) majd rá pár hétre a bal első is megadta magát. :shock: vicces volt hátulról beszálni :D

darabját 2500 ért kaptam bontóban.tavasszal cserélem a hátsókat is.

Gpont nincsenek képek a gépedről ?

hogy a francba lehet normálisan berakni idézetet ???? :?:

Link to comment
Megosztás:

Látom nem nagyon érkeznek ide a problémák, ez valószinűleg azt jelenti hogy nincsenek is :roll:

Véleményem szerint kevés olyan új autó gördül le Opeléknél a futószalagról amivel kevesebb probléma lenne öreg korára, mint a jó öreg Asconával..

Csácsumi sportkormány..

jól beszélsz!!! :) :D

nekem a lényeg,h Opel legyen 8) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gpont !

gratulálok a gépedhez és a munkáidhoz.a Sikolyos gépről csak annyit tudok h még megy :)

szoktam látni az amcsi autó találkozókon.-nagyon szép munka az is.

a www.acch.hu vagy a www.v8cars.hu oldalakon lehet h utána tudsz nézni....

üdvözlet !

Link to comment
Megosztás:

gratulálok a gépedhez és a munkáidhoz
Jajjugyammá! :oops: :)

.a Sikolyos gépről csak annyit tudok h még megy :D

Ez jó hír! Hátha még sikerül egy normális képet csinálni róla. Én nem láttam a dunaföldvári találkozó óta (mondjuk nagyon nem sajnálom, mert nekem nem tetszett igazán). Az ACCH-n már régebben is néztem, eredménytelenül, a V8-at még nem próbáltam, de majd most! :idea:

Kösz szépen! :wink:

Link to comment
Megosztás:

asszem most itt van a 18.ker környékén.....a következő találkozó pedig április elején soroksáron.....

Érdekelne a véleményetek ! miért érdemes belépni a MOTE-ba ? (nem a "hivatalos" válasz érdekelne :) )

Mert akkor elmondhatod, hogy egy jó kis közösség tagja vagy és nem egy egyszerű opeles, aki nem tagja egy ilyen csapatnak. Egyébként meg nem erről szól , hogy be kell lépni, ha úgy érzed akkor majd belépsz magadtól is nem kell meggyőzni.

Komolyra fordítva: sokszor itt hamarabb jutsz olyan információhoz a kocsiddal kapcsolatban amiért esetleg rengeteget kellene fizetned, vagy utánajárnod.

Amúgy szerinted mi a hivatalos verzió?

Link to comment
Megosztás:

De ezen felül konkrét dologok is vannak (mivel segíteni mindenkinek segít a közösség - persze ha tud)

Az Opel Csergő szakboltban 15% kedvezmény a klubkártyára !

Kedvezményes részvétel a fizetős talikon

Rendszámkeret, matrica

Full hozzáférés a fórumhoz... vannak olyan részek, amiket csak a klubtagok látnak

Link to comment
Megosztás:

Arról nem tud valaki valamit, hogy hogy mivel lehetne egy picit lejjebb ültetni a paripát?

Nem akarok ültetőszettet, így is elég feszes a rugózás, de jó lenne vagy két centit lejjebb engedni elől-hátul, mert az égben van a kocsi. A Kadett rugója nem rövidebb? Annyit még a széria telók is kibírnának talán...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.