Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

tehát azér mer tré az a moci amit beraktál

Is...sajnos az mindig tré volt, de kb így is kimegy a világból ;) Mondjuk néha eszembe jut h mivan ha mondjuk autópálya tempónál kijön belőle valami ;)

Most meg már fontosabbnak érzem h legál legyen mint hogy erős :D jah és gyárival könnyebb eladni :)

Link to comment
Megosztás:

Nem mintha a tarcsi C20NE eladó lenne, de Neked TALÁN! segítek, ha kellene vmi...

Is...sajnos az mindig tré volt, de kb így is kimegy a világból ;) Mondjuk néha eszembe jut h mivan ha mondjuk autópálya tempónál kijön belőle valami ;)

Most meg már fontosabbnak érzem h legál legyen mint hogy erős :D jah és gyárival könnyebb eladni :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Az eladás is tervnek számít :lol:

Az a baj h az nagyon hosszú távú terv :devlish: :lol: :lol:

Közben gondolkoztam h egyáltalán nem éri meg megvenni a 2 kabriót :lol: 500 a vétel plussz hozd haza és alig tudsz felhasználni valamit. Ennyiért meg ki lehet pofozni.

Link to comment
Megosztás:

...

Közben gondolkoztam h egyáltalán nem éri meg megvenni a 2 kabriót :lol: 500 a vétel plussz hozd haza és alig tudsz felhasználni valamit. Ennyiért meg ki lehet pofozni.

Viszont a kaland, hogy külföldről kell hazahozni 2 kabriót :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Az az autó önmagában elég nagy kaland, csak bele kéne végre vágni, úgy igazán.... :lol: :devlish: :lol:

Télleg, mikor szerelünk szimszonyot, Gelko?

Itt a jó idő, talán 2-3 hét múlva lesz szabad vasárnapom, akkor neki lehetne állni..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az az autó önmagában elég nagy kaland, csak bele kéne végre vágni, úgy igazán.... :lol: :devlish: :lol:

Télleg, mikor szerelünk szimszonyot, Gelko?

Itt a jó idő, talán 2-3 hét múlva lesz szabad vasárnapom, akkor neki lehetne állni..... :lol:

Amikor ráérsz :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Megjárta az autó, de csak 3 henger van alapjárton, egyfolytában köhög meg durrog és állítólag 2500-3000 fölé nem megy. A check meg ég....ki kéne villogtatni csak még nem tudom hogyan mert nem tudom hova raktuk a csatit...vagy van e benne egyáltalán :D

Link to comment
Megosztás:

Átnéztem. Az injektorra menő harmonika cső nem volt rajta rendesen. Meghúztam, mentem vele..tök jó volt kb 10kmig, utána kezdett durrogn meg kihagyni a motor. Egyszer nem is ment 1500 fölé az alapjárat. Ha lefogom a léptetőmotorra menő csövet akkor nem áll le hanem sípol. Kicseréltem az egyik csövet, motor kitisztít,de nem lett jobb....visszarakom a garázsba :D

Link to comment
Megosztás:

Átnéztem. Az injektorra menő harmonika cső nem volt rajta rendesen. Meghúztam, mentem vele..tök jó volt kb 10kmig, utána kezdett durrogn meg kihagyni a motor. Egyszer nem is ment 1500 fölé az alapjárat. Ha lefogom a léptetőmotorra menő csövet akkor nem áll le hanem sípol. Kicseréltem az egyik csövet, motor kitisztít,de nem lett jobb....visszarakom a garázsba ;)

Ki rakta be azt a motort és honnan van?

Egyszer nem is ment 1500 fölé az alapjárat.

:D ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

Ki rakta be azt a motort és honnan van?

^_^ :P ;)

Nem opelos,de már vagy 4 éve benne van és a kopogást leszámítva hibátlan volt eddig. Érdekes dolgokat produkál...durrog, röfög 3 hengerezik....sztem túl sok benzint kap....

Az már csak hab a tortán h elvileg el van adva a motor belőle ;)

közben megtaláltam a kivillogtatós csatit :D

közben nem azt találtam meg :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.