Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Van elfekvőben még C Ascona (1983) 1.3 S-hez vásáorlt első kerékagycsapágyam (jobb-bal). Eladtam az autót, mielőtt felhasználtam volna, talán még a számlája is megvan valahol. A csapágyak azóta a dobozukban csücsülnek. Ha esetleg érdekel valakit írjon a kis_bandi@freemail.hu email címre. BP-en a személyes átvétel megoldható, ha nagyon szeretné valaki, hogy feladjam postán vidékre, azt csak előre utalás ellenében vállalom.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...

Sziasztok!

Calibrás révén azért nézegetni szoktam más opelfórumokat is. Így itt is körülnéztem és mivel van a rokonságban egy 1.3 N motoros C-ascona, ami esetleg 1.3 S re "tuningol-odna", az lenne a kérdésem, hogy ez mennyibe lenne a tulajnak és nagyjából miket kellene neki cserélni vagy venni hozzá?

Motorcserére nem gondol...azt ne javasoljátok... kérlek! (bár tudom, hogy a 60 Le-n már csak az segítene 8) ..) Eddig majdnem minden gyári benne, csak a kerekei nem és a gyújtást cserélte ki a modernebb ascona verzióra.

Egyébként nagyon jó kis fórum....

Várom szakértő válaszaitokat..de addig is szép napokat !

Link to comment
Megosztás:

dugó, hengerfej, vezérműtengely, szívósor, karbi, köcölék, leömlő csere, és már kész is van. +tömítéskészlet, olaj, fagyálló, anyagköltség kb 50-80+szerelés.

jahh, ha a dugó marad, akkor nem kell csapágykészlet sem, de megfelelő kompresszió sem lesz.

Link to comment
Megosztás:

dugó, hengerfej, vezérműtengely, szívósor, karbi, köcölék, leömlő csere, és már kész is van. +tömítéskészlet, olaj, fagyálló, anyagköltség kb 50-80+szerelés.

jahh, ha a dugó marad, akkor nem kell csapágykészlet sem, de megfelelő kompresszió sem lesz.

Nagyon köszönöm a válaszodat!

Szóval nem nagyon érdemes belekezdeni így, talán mégiscsak a motorcsere, amihez viszont komplett féltengelycsere is kell neki az 1.3 N tengelye miatt, és talán az sem olcsóbb!

HI és szép napot!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.