Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Küldjetek képeket!!!


dea191

Recommended Posts

  • Hozzászólások 330
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Népszerű hozzászólások

straega

de igen. az övé volt.

Én nemtom, de ebbe a borbetbe az az érdekes, hogy hátul 9x16os, elöl 7,5x16. Ilyet nemigen sikerüllt lőnünk vagy négy éven keresztül :) szerintem Sörös barátunknak nem ez a méret van, ahogy így elnézem. :)

Link to comment
Megosztás:

szep a jargany :) az enyem tesoja :P a kipufogot is meg akarod tartani?"manta"

a kipufogó nem eladó. Túl szép hangja van. Meg neked nem is lenne jó, mert ez a hat hengerből 2x3ba jön le, és így találkozik a dobban. Szóval ezért nem.

Van viszont egy dupla dtm eladó. Az most van felújításon, a hangját még nem hallottam.

Nem, az enyém 9*17. Széép nagy! :D

:) ha! :( sokkot kaptam vazze, sokkot kaptam ;) ügyes vagy!

Link to comment
Megosztás:

Szerencséd, hogy fehérvári vagy.

A Budapestre ajanlott méret az FKFV szerint 13".

Sportosabb vagányoknak 14".

Az igazan bátraknak 15".

16"-csak saját felelősségre, a biztositóval szemben nem léphetsz fel kárigénnyel.

17" és felette - az intezkedő rendőr elmeorvosi szekertő bevonását kezdeményezheti. Költségek a felnitulajdonost terhelik.

Ezt az FKFV adatbazisából néztem ki, itt a cim : www.fkfv.demszky.katyu.hu

:)

Módosítva : 2.4-16v
Link to comment
Megosztás:

Itt épp útfelújítás folyik (nem csak kátyútlanítás, komplett új útszakaszokat húznak a foltosak helyett), úgyhogy no para. Ha meg nagyobb városban is szeretnék autókázi, akkor trailer, és irány Győr, ahol tényleg mindent felújítanak! :) Viccet félretéve, bízom a szerencsében, a kátyúmentes utakban, és más, kézzel nem fogható, emberek képzeletében élő dolgokban.

Link to comment
Megosztás:

Itt épp útfelújítás folyik (nem csak kátyútlanítás, komplett új útszakaszokat húznak a foltosak helyett), úgyhogy no para. Ha meg nagyobb városban is szeretnék autókázi, akkor trailer, és irány Győr, ahol tényleg mindent felújítanak! :) Viccet félretéve, bízom a szerencsében, a kátyúmentes utakban, és más, kézzel nem fogható, emberek képzeletében élő dolgokban.

es mi a helyzet a mikulassal? :( amugy aki mer az nyer, es addig elvezd ki az eletet amig lehet. de azert a katyukat keruld el jo messzire :)

Link to comment
Megosztás:

es mi a helyzet a mikulassal? :D amugy aki mer az nyer, es addig elvezd ki az eletet amig lehet. de azert a katyukat keruld el jo messzire :)

Mikulásnak mázlija van, hogy a szánon nincs kerék, különben sikítva menekülne a magyar utakról.... :( Nem is tudom, mi lenne a magyar gyerekekkel... ;) :) :P

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Ahogy elnézem, sűrűn jár magyar Manta talikra. :huh: No, az enyém ilyesmi lesz, csak tetővel, és ugyanilyen felnivel. Ha ilyet szeretnél, akkor a szélesítést és a lökösöket vedd elintézettnek, jó árban hozzá tudlak juttatni, egy nagyon jó barátom gyártja. De a tetőtelenítés már gázabb. Nem hiszem, hogy Magyarországon engedélyeztetni lehetne. Ha meg igen, akkor iszonyat pénz és meló, mert az engedély, műszaki rajz, meg effélék nem olcsók, és ráadásul a kasztnit is iszonyatosan meg kellene erősíteni. Egyszóval nagy bátorság kell ahhoz, hogy belevágj.

Nekem amúgy most ez az etalon, a legjobban erre fog hasonlítani, csak másabb lesz az első lökös, mert az enyém pályaautóról került le, és máshogy illeszkedik a kasztnira (kopp olyan, mint kicsit feljebb a ralli autón, csak az enyémben nincs még az indexnek helye). De az ikerkocka és a szélesítés stimmel. A hátsó szárnyat még meg kell álmodni, de a hátsó lökös a kis keskeny fajta lesz, amiben benne van a rendszám is. Továbbá szeretnék kopoltyús és "VIVA" felíratos mocitetőt, de azzal úgy vagyok, hogy néha tetszik, néha meg giccsesnek találom (elvégre nem versenyautó lesz). Nagyjából ez a terv. Aztán ki tudja, mi lesz a vége???

27_24_20_web__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.