Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lámpasötétítés


manta

Recommended Posts

MOMC: Nekem is olyan Motip-pel lett fújva a hátsó lámpabúra és nagyon jó lett. (Lásd: http://flowa.freeweb.hu/flo07-074.jpg ) Csak ajánlani tudom mindenkinek. Hozzátéve, hogy nekem technikásan nem a flakonból, hanem fényezőpisztollyal lett fújva, hogy a lehető legegyenletesebb eloszlása legyen.

Szép fényes és egyenletes lett. Jól sikerült.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 158
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

jah amit mondani akartam (előugrik az 5 év graffitizés) nehogy a gyári kupakkal csináljátok!

Az ezen is mint minden terméken egy rakat fos! szemetel, csepeg,stb... vegyetek hozzá pl fatcap-et ez komolyabb sávban szórja és egyenletesen!

csak ilyen kupakokkal lehet normálisan festeni :)

Te Aztec bácsi, nem tod véletlenül, ki csinálta a Pillangó utcai metró megállóban az a katonabácsit? Van vagy 10000 éve, hogy piros alapon ott virított, viszint k*ra jól nézett ki. Szal felnyomhatna ide a házfalra egy olyat... Nekem :oops:

Link to comment
Megosztás:

MOMC: Nekem is olyan Motip-pel lett fújva a hátsó lámpabúra és nagyon jó lett. (Lásd: http://flowa.freeweb.hu/flo07-074.jpg ) Csak ajánlani tudom mindenkinek. Hozzátéve, hogy nekem technikásan nem a flakonból, hanem fényezőpisztollyal lett fújva, hogy a lehető legegyenletesebb eloszlása legyen.
Hali Fowa!

Ezt kivülről vagy belülről fújtátok?

Kissé láma vagyok a kérdésben.

Link to comment
Megosztás:

Természetesen kívülröl. Belülröl nehéz lenne hozzáférni.

Ha normálisan csinálod a sötétítést - lásd flowa - akkor nem szólnak, vagy ha igazoltatáskor nézik akkor megmutatod, hogy minden látszik. Persze mindent lehet eszetlenül csinálni. A találkozókon látni nem 1 autót aminek nappal nem is látod a féklámpáját.

A fóliázás is jó, van egy nagy elönye: ha megunod egy mozdulattal lerántod és kész. Nekem a suzukimon volt egy ideig fólia a hátsó lámpán.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Végig olvastam az összes hozzászólást s a következöket tudom nektek elmondani segitségként:A TESCO-s festék is jó!2 hete voltam müszakín az astraval !Elöször egy sima vizsgajoggal ellátott szervizben ahol nem szoltak a teliben pirosra(!) fújt buráért!Kis hiba,javítás,köv.idöpont.Nem jött össze!Irány a K.F. vizsga!Minden jó,lámpa vizsgálat,tolatás jelzö kérés-hol a fehér fény?-mondat volta nagyon rossz érzést keltő!Lemosni!-megeggyeztünk,hogy nem kell az egésszet,mert a piros elmegy,de másért szólna!(A lemosás sajnos lakkbenzinnel csak halványitás volt mint lemosás,de elfogadta!Aceton mentes körömlakk lemosóval lett igazán jó!)A fehér kell!(KI KELL RAGASZTANI FESTÉSNÉL!)Igy nem szólnak semmi gyárilag színezett, E-s,TÜV-s lámpáért !Mindenkinek igy a piros festéket ajánlom a fehér rész kiragasztásával ill. a E-s kristálylámpalA fóliázásért is szólnak,de ez legalább 1 perces munka az eltávolítása!S még pár gondolat:Csak engedélyes ,mübizonylatos terméket fogad el a lámpáknál,gondolok itt a lámpa maszkokra,píllákra!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.