Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Ühhüm...ésez mit befolyásol?? Mert a nyomtávot elméletileg nem.....szerintem...

Szerintem meg igen.

Az ET49-nek 12 mm-rel keskenyebb a nyomtávja ugyanannál a tengelynél, mint az ET43-nak.

Ha jól értelmezem....

Szerk: Bazs gyorsabb voltál :smt038

Link to comment
Megosztás:

Nem a toszba ne mán! Hiszen ha jól látok minél nagyobb az ET szám, annál közelebb esik a felni középvonala a kocsi hosszanti tengelyéhez, tehát csökken a nyomtáv, sőt adott esetben belelóghat a kerék a kaszniba! Van olyan extrém kiképzésű alufelni (mert nyilván lemezfelnik esetén ez nem kardinális kérdés) amelynek az ET száma akkora, hogy nem fér be egy adott típus alá? Gondolom a gyártók praktikusan, minél nagyobb egy felni annál kisebb ET számmal dolgoznak. ....hogy beférjen.

Pl. Az én Astrámon ugyi 15" -os felni van gyárilag...ha én feltennék rája 17" -osat..akkor már illő lenne gondolom az ET számot is figyelni, viszont 15" -nál ez nem jelenthet gondot...

Link to comment
Megosztás:

Én értettem eddig is, de azért a sört megiszom Fóton alkohollal is! :D De annyit hozzátennék, javítsatok ki, ha nem így van, az ET érték azért a futómű terhelésébe is beleszól, mivel arrébb kerül a kerék tömegközéppontja és ez megváltoztatja a terhelési viszonyokat. Ha jól emlékszem, ezért tört ki annak idején annyi szélesített Zsiga futómű is.

Link to comment
Megosztás:

Hát azért az számít, hogy egy gyár mondjuk megtervez egy futóművet ET39-re és kb.5Jx14 collra. Erre aztán feltesznek ET49-t meg szélesítőt és 8x16 coll-t. Ez nagyon megváltoztatja a csapágyon ébredő forgatónyomatékokat, mivel mind a forgó tömeg, mind az erőkar változik. Keményebb csillapítások, szerintem egy alap, gyári futómű nem tolerálja ezeket.

Link to comment
Megosztás:

az alap gyári futómű elég sokmindent elbír, ha nincs szétrohadva (régi zsigák)

ismerek embert, aki a gyári 6x15, ET49 helyett 8,5x17, ET20-szal jár és full gyári a futómű

csak hamarabb használódik

a nem ennyire extrém felnik esetében (bár ez sem olyan nagyon az) annyit veszel észre, hogy 200.000 km helyett csak 180.000-et mész el vele :wink:

Link to comment
Megosztás:

pffffff...Nekem mikor Ladám volt..(1500-piros'77, 1500S-fehér'81, 2105-fosbarna87') bacottul örültem, ha jófajta használt gumit tudtam rá tenni, meg a gömbfejeket, talpasokat cserélni...féket már szóba se hozom... :shock: :D

Nna ebben az érában sokalltam be a naon öreg, naon szar, naon magam szerelős ótóktól! ..és utánna vettünk OPELT!

Link to comment
Megosztás:

Nekem a rekordon ET49 helyett ET13 van rajta, még jó hogy olcsó a karékcsapágy, bár eddig egy garnitúra elsőt és egy db hátsót nyírt ki, de azok még gyáriak voltak. :D  De kárpótol az autó terpesztése és az útfogása. 8)

Ha bírod pénzzel? :wink: Nem akarok okoskodni, de most mégis megteszem. A kocsi súlya hatalmas és itt egy kis erőkar növelés borzasztó nagy terhelést jelent, még akkor is ha a tervező mérnökök hagytak egy kis pluszt.

Link to comment
Megosztás:

Azt elfelejtettem mondani, hogy ennyi csapágyat 170 e km alatt evett meg, és gondolom amikor hozzánk került már akkor is volt benne bőven.

Bocs, akkor ez dícséretes! Remélem az enyém is ilyen jó anyagból készült. :wink:

Megtudhatom, most milyen csapágyakat kapott?

Link to comment
Megosztás:

bazs írta:

Hagalex írta:

Abból tok jó sokat inni! Igyunk, hogy legyen hugyunk!

nekem asszonytól függ úgyis a sör...

bár felírtam, de még nem tudja, hogy jön

Őket is fell kell írni? Én a lányomat szeretném rávenni, hogy legalább Szilasligetig vigye el az autót! A buli meddig szokott tartani?

Ha nnaná, hogy lehet hozni!

Ahogy a kiírást láttam 10:00 -től lesz, gondolom amíg, és ahogy érezzük! :D :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.