Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Ez a felnim ami a képen van! 17-s /40-s gumival nos azt mondták hogy szétverem az egész autót vele a kocsin 5 éve rajta van!!! Én most vettem (a kocsit) vigyázok a kátyúra Ja és Sport (piros) rugók vannak ugye a gyári helyet! Szerintetek is nagyon gáz a 17-s kerék????????

Köszi :oops:

Link to comment
Megosztás:

Szia Dremu!

Szerintem önmagában a 17" -os kerék nem gáz hanem szép!! :wink:

Együtt egy felkeményített futóművel viszont már nem tartom annyira okos választásnak! Főleg ha pesti vagyol, vagy ha sokat jársz vele xar utakon! Szóval én arra biztatnálak, csak télleg jó utakon menjél vele százzal - gázzal! A kátyukat, meg a nagy döccöket meg kerüld!

...bár nekem, a kombi Astrámra se ajánlotta senki igazából, hogy a 195, 15" gumiban nagyon pereset(50) vegyek! .(

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Köszi a választ! Nem vagyok Pesti (békés megye) de itt is van luk!!! (nálatok is?) Érdekes! Nagyjábol tudom kerülni a lukakat! De az autó érzi a rossz utat meg persze én is rendesen! Már megszoktam csak mások mondták hogy a gömb támaszt meg a felfüggesztést szétevrem vele! (szerintem ha gyári kerékkel megyek bele egy 20 cm-es lukba azt is szétvégja meg a 17-est is)

Hi :D

Link to comment
Megosztás:

Ha odamenyek hozzád, és kajakra nyomítok egyet az orcádba???

Az ugyanaz mntha odamenyek orcádra teszem a kezem, és meglöklek tiszta erőbül??? :D :P :D

vágod?? :smt048 ...nem vagyok ám verekedős ha engem nem bántanak!! ..csak vicc volt, meg a példa kedvéért.... :oops: :wink:

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Köszi a választ! Nem vagyok Pesti (békés megye) de itt is van luk!!! (nálatok is?) Érdekes! Nagyjábol tudom kerülni a lukakat! De az autó érzi a rossz utat meg persze én is rendesen! Már megszoktam csak mások mondták hogy a gömb támaszt meg a felfüggesztést szétevrem vele! (szerintem ha gyári kerékkel megyek bele egy 20 cm-es lukba azt is szétvégja meg a 17-est is)

Hi :D

Hidd el, hogy nem ugyanaz. Ezeket nem a magyar utakra, hanem mondjuk a német (nyugat) régióra tervezték....

Link to comment
Megosztás:

Gyüjtsél pénzet..a futómű felújításra! Amúgy annyira vészesen nem következik be az a tönkremenés.. :roll: (jajj de cépen magyarosan fogalmazok!)

Ha neked szép, meg jó így használni, élvezed, hogy ilyen a járgányod hát puff neki! Szarjad le!! :D

Ha tudatosan óvatosabban mész..akkor azért így is sokáig fogja az sztem húzni! ...és még veseköved se lesz! :P

Link to comment
Megosztás:

:D:D.......:P:D :D:D.......:D:D :D:D.......:D:D :lol::D.......:lol::D :lol::D.......:lol::D

:D:D.......:D:D :lol::D.......:lol::D :lol::D.......:lol::D :lol::D.......:lol::D :lol::D.......:):D

:D:D.......:D:D :D:D:D:D:D:D :D:D.......:D:D :D:D:D:D:D:D :D:D.......;):D

;):D:D:D:D:D ;):D.......;):D ;):D:D:D:D:D ;):D.......;):D ;):D:D:D:D:D

;):D:D:D:D:D ;):D.......;):D ;):D:D:D:D:D ;):D.......;):D ;):D:D:D:D:D

Link to comment
Megosztás:

Lehet egy jpeg! :D :P :D :D :D

Teló te mit mondAsz a felnire he? Mehet Disznót vágni a haveromék vagy mennyek biciglivel? :oops:

Nem csalás, nem ámítás :wink:

Felni kérdéshez bevallom őszintén nem nagyon értek, meg nincs nagyon tapasztalatom. Nekem gyáriak a nyáriak... :wink: és a téliek is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.