Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérések adminokhoz


forumadmin

Recommended Posts

Hali,

Beléptem az új Fórumba, s ez az üzi fogadott:

"E-mail Figyelmeztetés

Az E-mail címed megváltozott mivel egy másik felhasználó már használja. Ez az jelenti hogy a levelek nem a megfelelő helyre fognak érkezni - beleértve a jelszó emlékeztetőket is, stb.

Kérjük azonnal változtasd meg az E-mail címedet."

Meg tudnátok mondani, hogy mit jelent?

Üdv.:

Artid

Link to comment
Megosztás:

Hali,

Beléptem az új Fórumba, s ez az üzi fogadott:

"E-mail Figyelmeztetés

Az E-mail címed megváltozott mivel egy másik felhasználó már használja. Ez az jelenti hogy a levelek nem a megfelelő helyre fognak érkezni - beleértve a jelszó emlékeztetőket is, stb.

Kérjük azonnal változtasd meg az E-mail címedet."

Meg tudnátok mondani, hogy mit jelent?

Üdv.:

Artid

Több mint valószinű, hogy már regeltél más névvel , de u.a az emailcímmel. A régi fórumban ez nem volt gond most viszont igen. Ha megtudnád adni milyen nevekkel regeltél ugyan erről az emailről segíthetnél nekünk gyomlálni:)

Egyébként te magad is megváltoztathatos az emailcímed a "Beállítások" menüpontban

Link to comment
Megosztás:

Hello,

Köszke az infót.

Az az igazság, hogy kb 2 hete tudok a fórumról, s tudtommal csak egy néven regisztráltam.

Max az lehetséges, hogy valaki beregisztrálta az emílemet.

Én nem szeretném megváltoztatni.

Egyéb ötlet?

Üdv.:

Artid

Oké! Nem kell most már foglalkoznod vele. Maradt a gmail.com emailcímed. Használd a fórumot nyugodtan.

Ha valami nem OK mégsem, jelezd majd kérlek.

Üdv, hemi

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ezt írja ki minden belépéskor, mint Artidnak. Szerintem én is csak 1x regeltem anno.

Elképzeéhető, hogy nem volt tökéletes az át importálás az előző fórummotorból.

Próbáljuk meg a következőket:

1. Beállítások menüpont

2. Majd válaszd az Opciók részben az Emailcím cseréjét

3. Add meg ugyanazt az emailcímet amit eddig is használtál.

4. Jelenkez ki majd újra be a fórumba.

Ha fenn áll a próbléma továbbra is utána fogok nézni mi a csacskaság ez.

Link to comment
Megosztás:

Elképzeéhető, hogy nem volt tökéletes az át importálás az előző fórummotorból.

Próbáljuk meg a következőket:

1. Beállítások menüpont

2. Majd válaszd az Opciók részben az Emailcím cseréjét

3. Add meg ugyanazt az emailcímet amit eddig is használtál.

4. Jelenkez ki majd újra be a fórumba.

Ha fenn áll a próbléma továbbra is utána fogok nézni mi a csacskaság ez.

Hali,

Sajna maradt a probléma. Megpróbáltam a fenti lépéseket is, de az sem segített.

Nem nagyon zavar, de rosszul mutat a kezdő képernyőn.

Üdv.:

Artid

Hali,

Más kérdés:

Nemrég vettem át a Corsám, s azt mondták, hogy jár hozzá 1 év Opel Klub tagság is.

Ezt honnan tudom kideríteni, hogy tényleg tag vagyok-e, s hogy az mire jó?

Üdv.:

Artid

Link to comment
Megosztás:

Hali,

Sajna maradt a probléma. Megpróbáltam a fenti lépéseket is, de az sem segített.

Nem nagyon zavar, de rosszul mutat a kezdő képernyőn.

Üdv.:

Artid

Hali,

Más kérdés:

Nemrég vettem át a Corsám, s azt mondták, hogy jár hozzá 1 év Opel Klub tagság is.

Ezt honnan tudom kideríteni, hogy tényleg tag vagyok-e, s hogy az mire jó?

Üdv.:

Artid

1. Az email dolgonak utána nézek, ha másnak is jelentkezik ez a hiba szóljon kérem!

2. Magyar Opel Tulajdonosok Egyesülete (sajnos) még nem szerződött le egyetlen Opel kereskedővel sem tagságiügyben. Sem az Opel Southeast Europe -al.

Kérdezz rá ott ahol vásároltad az autód miylen Opel Klubra gondoltak:)? Mert vannak a cégeknek ilyen saját klubrendszerük is pl Trade Club , talán a Gombosnál is van valami klub féle....

Link to comment
Megosztás:

Hello,

Az jár, azt tudom, de mintha azt is mondták volna, hogy jár hozzá tagsági is.

Az OPEL Magyarország az egy teljesen külön cég a Klubtól.

Sajnos téged félretájékoztattak. :lol:

Egy év klubtagság csak a tagságidíj ellenében jár.

Nézz körül olvasgasd a fórumot és meglátod jó lesz neked itt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
sziasztok a Debrecen régió, Élménybezámolók topicjába beillesztettem egy képet, kicsit nagyra sikeredett, megtennétek, hogy lekicsinyítitek, úgy hogy kép maradjon.

Köszi

Azt hiszem megoldottam, de ha nagy, akkor moderáljatok, köszi!

Csökkentettem a méretét így maradhatott a kép. :blink:

Link to comment
Megosztás:

"E-mail Figyelmeztetés

Az E-mail címed megváltozott mivel egy másik felhasználó már használja. Ez az jelenti hogy a levelek nem a megfelelő helyre fognak érkezni - beleértve a jelszó emlékeztetőket is, stb.

Kérjük azonnal változtasd meg az E-mail címedet."

Mindkettő én vagyok, legyetek szívesek törölni a másik regisztrációt, mert elfelejtettem közben milyen néven regisztráltam először. Köszi!

Link to comment
Megosztás:

"E-mail Figyelmeztetés

Az E-mail címed megváltozott mivel egy másik felhasználó már használja. Ez az jelenti hogy a levelek nem a megfelelő helyre fognak érkezni - beleértve a jelszó emlékeztetőket is, stb.

Kérjük azonnal változtasd meg az E-mail címedet."

Mindkettő én vagyok, legyetek szívesek törölni a másik regisztrációt, mert elfelejtettem közben milyen néven regisztráltam először. Köszi!

"BalazsC" volt a másik nick.

Üzenet kapcsán itt lelhetsz infót: http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=946&st=240

Link to comment
Megosztás:

Kedves Adminok, Vezetőség, Moderátorok, és Mindenki, akit kifelejtettem! :blink:

Böngészve a német opelfórumokat egy nagyon-nagyon klassz / ötletes / jópofa dolgot találtam!!!

Van egy olyan TOPIC, hogy "EURE AUTO's" vagy hasonló. Azon belül minden regisztrált fórumlakó nyithat egy-egy "Témá"-t v. "altopicot" a saját autójának.

Ebben az altopic-ban a legelső hozzászólásban a tulaj leír mindent, amit tudni kell az autóról.

Évjárat, motor, tuning, stb. és felrak mellé képeket.

Ha történik valami frissítés, módosítás, ide beírja, frissíti a képeket stb.

Aztán a többiek pedig lekommentelik, hogy "ez király", vagy "ez szar" stb.

Ők az aláírásukba beraknak egy linket erre a topic-ra, ahol bármikor bárki megnézheti az autójukat.

Nálunk ez annyiszor hiányzik. Olyan sokszor lennék én is kíváncsi valaki autójára és max 1 v. 2 képet találok (többnyire annyit sem, mert jelenleg nincs erre hely, lehetőség).

Másrészről pedig ezt a TOPIC-ot használják arra is 1-1 altopic-ot v. témát nyitva, hogy mindenki bemutatkozzon és megmutassa az autóját (új emberek esetében is).

(A struktúra megnevezését nem ismerve írtam így: Legfelül TOPIC, alatta (azon belül) altopic, vagy téma, nem tudom melyik a helyes megnevezés).

Nem lehetne, hogy mi is csináljunk egy ilyen TOPIC-ot?

És Mindenki - aki szeretne - csinálhatna 1-1 témát saját magának ill. az autójának!

Ez szerintem egy praktikusabb dolog, mint amilyen a Galéria volt régen, ráadásul itt a többiek véleménye is látható.

ÉS! és legfőképp - ami talán Nektek fontos - ezáltal nem lesznek oda nem való képekkel "szét OFF-olva" más Topic-ok!

Hm? Mit gondoltok???

Köszi, hogy elolvastátok! :)

U.I.: Ha akarjátok, adok szivesen linket is, hogy megnézzétek, hogy ez hogyan is működik a németeknél.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Nem tudom jó topicba irom-e,de Morgo nevű új fórumtagunk a kecskeméti szexció tagja,Mote klubtag(Molnár Csaba),csak eddig nem sikerült neki fórumközelbe jutnia,ma este segítettem a problémán és végre jelen van a fórumon is,msn-en is!

Kérem a modikat,hogy a státuszát helyezzék át mote tagá,had élvezee a teljeskörü tagságot! :D

Ha off lett volna ez az irásom itt sorry érte! :)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom jó topicba irom-e,de Morgo nevű új fórumtagunk a kecskeméti szexció tagja,Mote klubtag(Molnár Csaba),csak eddig nem sikerült neki fórumközelbe jutnia,ma este segítettem a problémán és végre jelen van a fórumon is,msn-en is!

Kérem a modikat,hogy a státuszát helyezzék át mote tagá,had élvezee a teljeskörü tagságot! :D

Ha off lett volna ez az irásom itt sorry érte! :)

OK!!

jön minnyá a Pííísta, és átteszi a klubtagok közé....

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.