Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Világitással kapcsolatos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Hát ezen így sosem gondolkoztam hogy mivel tud kevesebbet az utángyártott, inkább azt kell nézni szvsz hogy mennyivel jobb a gyári halogénnél.

Értem, köszi. Neki amúgy projektora van, de most rákattant a xenonra.

1 off kérdés: mi a frászt jelent az SZVSZ? Annyi helyen olvastam már, nagyjából következtetek is a jelentésére, de sírva kérem, valaki gyújtson fényt sötét elmémben, h tisztán lássak végre.

Hálásan köszönöm!

Peace

Link to comment
Megosztás:

Értem, köszi. Neki amúgy projektora van, de most rákattant a xenonra.

1 off kérdés: mi a frászt jelent az SZVSZ? Annyi helyen olvastam már, nagyjából következtetek is a jelentésére, de sírva kérem, valaki gyújtson fényt sötét elmémben, h tisztán lássak végre.

Hálásan köszönöm!

Peace

SZerény Véleményem SZerint

Link to comment
Megosztás:

Én is raktam xenont utólag projektoros lámpába, és szépen világít. de műszakin nem menne át, mert nincs autómata magasságszabályozó hozzá. És még a fényszórómosó berendezés is kötelező,de ez megoldható. A régifajta lámpába nem érdemes belerakni, mert összevissza világít, és nem lehet beállítani. Sok szerencsét.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

buék mindenkinek!

a múltkor olvastam hogy fel lehet políroztatni az első lámpákat.a mai nap ki is próbáltam 1400Ft-ért meg is csinálták.a figura még nem hallott ilyenről de mondtam neki hogy én sem de olvastam a neten.próba szerencse.egy fél óra múlva jövök és mondja nagy vigyorogva hogy nézzem meg.és tényleg leszedett egy csomó ráégett koszt amit nem lehet lemosni.

szóval tisztább lett.még éjszaka nem próbáltam de biztos jelent valamit

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok

én is hasonló problémával küzdök, a XVI.ker.újszász u. 47.- ben találtam 20e-ért bal oldali lámpát, de az üres. Hogyan tudnám pótolni a xenon-t + a trafót olcsón m az enyém eltört. ha vki tud bontottat az is érdekel.

köszi

Link to comment
Megosztás:

A teszveszen van fenn egy c omi xenon szett. két égő +két trafó.

szeva keresem de nem találom lehet béna vagyok,de nagyon .

jobbosat láttam balos fényképpel de az nem b2 v. mi a szösz. ha tudsz és nem teher segíts pls,pls HELP

kösze

Link to comment
Megosztás:

fölösleges beírni ide, meg PÜ-t is küldeni... elég az egyik.

egyébként nem lámpa, csak xenon szett (trafó+izzó)

bocs a kezdönél is kezdöbb vagyok

így mán meg tanátam !!!!!!!

nem sok ez enyiért?

voltam csepelen 100 ért kettö komplett lámpát adnának(ha jól értettem)

hi

Link to comment
Megosztás:

Hát ha 100-ért adnak két lámpát, xenon szettel, automata szintszabályzóval, akkor nem sok.

Egy univerzásli utángyártott xenon szett 40-100e Ft.

Egyébként mikor kérdezted csepelen? Már egy ideje kiköltöztek szszmiklósra.

a megálapításod helyes:a pontos cím Szszmi Cepeli ut 24

a mult héten vettem náluk több dolgot ha érdekel PÜ ben elküldöm mit mennyiért, sztem jój vásároltam.

Sajna nem volt minden, ami nekem kell de lassan ujra lehet tolni a vasat.

a xenonbol nekem csak 1 kell ha érdekel a jobbos szívesen átadom.

hi

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Hát megnéztem a projektoros lámpámat, meg a gyári xenont... Egy csomó műanyag bizbaszt meg kellett rendelni, hogy bele tudjuk tenni. Igaz, nekem még így is kétségeim vannak...

Szeva Dark !

Milyen "2ség" -eid vannak , eladod öket vagy tudok segíteni az eloszlatásukban?????

Én mán profi vagyok(???)

Ja vettem két xenon szettet amiböl az egyik eladó ha érdekel.

Link to comment
Megosztás:

Azt nem látom, hogy a H1 izzó nyílásába hogy fog belemenni a xenon izzó, de leginkább mi rögzíti majd.

Az EPC ábrája nem túl részletgazdag, hogy átlássam a dolgot.

Szeva Dark!

Én ugy tom hogy a H7 helyére szokták berakni a D2S -es izzókat mert annak jó a hossza és ua lefogatás.

Ha nem így van BOCS!

HI

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.