Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok! Három hete vettem egy 1,8-as Astra H kombit. Többször eljátszotta már, hogy első kísérletre nem indít, a másodikra igen. Ma egyszer beindítás után meglepetésszerűen leállt, majd este útközben pillanatra minden elsötétült aztán visszajött a világítás. Ez is CIM?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A minap kaptam meg az újabb motorvezérlő egységet az autómhoz, mert a régi modul már nem volt megbízható, ezért egy autóvillamossági szaküzletben egy újabb egységre klónozták a régi adatait.

Beszereltem a helyére (kábeleket felcsatlakoztattam és visszacsavaroztam az egységet), azonban a szervizlámpa folyamatosan jelez, még gyújtást követően is. Barátom kiolvasta az egységet, hibakódok után kutatva, de nem jelzett neki a telefon semmit. A kérdés, hogy szerintetek így kell reagáljon a rendszer?

Esetleg valakinek volt már köztetek tapasztalata ilyen ügyben?

Köszi,

Ádám

Link to comment
Megosztás:

7 perce, Sulooman írta:

A minap kaptam meg az újabb motorvezérlő egységet az autómhoz, mert a régi modul már nem volt megbízható, ezért egy autóvillamossági szaküzletben egy újabb egységre klónozták a régi adatait.

Beszereltem a helyére (kábeleket felcsatlakoztattam és visszacsavaroztam az egységet), azonban a szervizlámpa folyamatosan jelez, még gyújtást követően is. Barátom kiolvasta az egységet, hibakódok után kutatva, de nem jelzett neki a telefon semmit. A kérdés, hogy szerintetek így kell reagáljon a rendszer?

Ha klonoztak, akkor a regiben levo hibakodokat is atmasoltak, viszont ha nem ismetlodnek, akkor egy ido utan majd torlodnek.

A korrekt megoldas az OpCommal, vagy mas, Opel specifikus kutyuvel valo kiolvasas es torles, aztan majd kiderul, mi jon vissza, es mi nem.

Link to comment
Megosztás:

Üdv. Valaki tudna segíteni ELEKTROMOS ABLAK RAKONCÁTLANKODIK. 

 
Gyújtás ráadáskor ráhúz a bal oldali ablakra(teljesen felhúzott ablaknál is). Nem foglalkoztam vele, mígnem az előbb leengedtem de vissza mar nem jön a gomb felhúzásával. Kulcs kivesz, majd újra gyújtást adok akkor felhúzza. Valaki valami okosat tud mondani? Köszönöm Astra H caravan 1.9.cdti 2008
Link to comment
Megosztás:

22 perce, 8x57js írta:

Üdv. Valaki tudna segíteni ELEKTROMOS ABLAK RAKONCÁTLANKODIK. 

 
Gyújtás ráadáskor ráhúz a bal oldali ablakra(teljesen felhúzott ablaknál is). Nem foglalkoztam vele, mígnem az előbb leengedtem de vissza mar nem jön a gomb felhúzásával. Kulcs kivesz, majd újra gyújtást adok akkor felhúzza. Valaki valami okosat tud mondani? Köszönöm Astra H caravan 1.9.cdti 2008

Elso korben akku le egy fel orara, attol elvileg nullazodnak az ablakkal kapcsolatos dolgok. Ha ez nem segit, akkor lesz kinosabb az ugy...

Link to comment
Megosztás:

1 óra, 8x57js írta:

Hmm... no majd megnézzük... És amúgy a fél órás áramszünettől a BC1 BC2 is nullázódik? BC2 15000km óta számlál :)

 

Igen, a BC értékek is nullázódnak (csak a BC2 átlagfogyasztás marad, de hogy miért azt nem tudom).

Link to comment
Megosztás:

27 perce, koco írta:

Igen, a BC értékek is nullázódnak (csak a BC2 átlagfogyasztás marad, de hogy miért azt nem tudom).

Vegulis nem okvetlenul kell az akkut lekotni; eleg kiszedni a megfelelo biztositekokat. Ahogy nezem, a REC-ben levo 1. biztositek tartozik az elso ablakokhoz, de  nem biztos, hogy ez eleg, mert valahogy a kozponti zarral is kapcsolatban van, amit az UEC visz, igy annak is el kene venni a tapjat...

Szoval ha nagyon meg akarod orizni a BC ertekekeket, akkor behatoan kell tanulmanyozni a kapcsolasi rajzot :) 

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

2 órája, Caruss írta:

Sziasztok!

Segítséget kérnék abban, hogy hogyan tudnám kikapcsolnám a menetstabilizátort.
Nincs "SPORT" gomb és "settings" gomb sem a műszerfalon.
Opel Astra 1.6 H benzines
Köszönöm!

 

Kicsit olvasd el itt a hozzászólásokat, pont erről van szó: https://www.opelforum.hu/topic/1022-elektronikák-elektromos-kérdések/?page=124 ( kb az oldal közepén van)

Link to comment
Megosztás:

Szia,

2004-es Astra H kombi utólagos első ködlámpa beszereléssel van egy kis gondom. Az autó vásárlásakor kérdeztem, hogy lehet-e utólag első ködlámpákat beszerelni eladó mondta persze, kell lámpa, burkolat, világítás kapcsoló csere, vezeték a lökhárító mögött gyárilag ki van építve. Nos, meg vettem mindent, beépítés lett volna ma de, vezetéket nem találtam sehol. Ebben kérném a segítségeteket van valami plusz kábel amivel meg tudom oldani vagy autóvillamosság szerelőt keressek?Köszönöm. 

Link to comment
Megosztás:

2 órája, csaba81 írta:

2004-es Astra H kombi utólagos első ködlámpa beszereléssel van egy kis gondom. Az autó vásárlásakor kérdeztem, hogy lehet-e utólag első ködlámpákat beszerelni eladó mondta persze, kell lámpa, burkolat, világítás kapcsoló csere, vezeték a lökhárító mögött gyárilag ki van építve. Nos, meg vettem mindent, beépítés lett volna ma de, vezetéket nem találtam sehol. Ebben kérném a segítségeteket van valami plusz kábel amivel meg tudom oldani vagy autóvillamosság szerelőt keressek?Köszönöm. 

Nem kizart, hogy ott a vezetek, csak a lokharitora nincs lehuzva, hanem valahol fent parkol egy nagyobb kotegre rogzitve. 

Egyebkent kell egy rele is, megpedig a K4-es. Elso korben meg kell nezni, hogy a kapcsolo benyomasakor ez a rele behuz-e. 

Ha megsincs kabel, akkor a rele 87-es labarol megy a pozitiv, test pedig csak akad valahol, szoval nem okvetlenul kell szerelo, de ezt nem tudjuk helyetted eldonteni.

Amugy en meg sosem lattam jobban bekapcsolt kodlampa mellett, de arra azert jo, hogy a szembol jovo inkabb eszrevesz.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Üdv!

Adott egy H Asra kombi. Sikerült hozzá jutnom egy multidiag prohoz és kiolvastattam a hibákat vele kettő programmal. Mindkettőnél ugyan azok a hibák jönnek elő törlés után, de a műszerfalon semmi nyomuk nincs. Ezek a kódok: U2100,U2113,U2116,U2117,U2140,U2141. Valahol a fórumon olvastam hogy ezek a hibák nem is biztos, hogy hibák, de akkor is kissé tanácstalan vagyok velük kapcsolatban. Valakinek valami ötlete erre? Például a 2116- ra az a magyarázat hogy kommunikáció a műszerfal csoporttal-szakadt. Egyszer a kocsi egyik gyújtás trafója meghalt-kigyulladt a check engine lámpa, csere után a hibajelzés megszűnt. Az olajcsere ciklusokat is mutatja. A kormánykeréken viszont a rádió vezérlő gombok eléggé érdekesen üzemelnek, össze vissza, kivéve a hangerő szabályzó. Kicsit most tanácstalan vagyok a dologban. Az autóban van két mozgásérzékelő is az utastérben, de nem tudom mi a funkciója. Nekem riasztót még soha nem sikerült beüzemelni.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok,

Megosztok egy érdekes sztorit hátha másnak is hasznos lesz.
Nmrég Astra H autómon (Z16XEP), kigyulladt a check engine lámpa, és beállt pár DTC.

P0141 és a P0443
DTC-k álltak be melyek rendre O2 Sensor Heater Circuit Bank 1 és EVAP System Purge Control "A" circuit

A hiba mint utólag kiderült a 26-os számú biztosíték elolvadása miatt lépett fel. (Motortér jobb felső részében lévő biztosíték tábla 26 -os biztosíték)
A fent említett DTC-k egyike sem utalt a valós hibára, ugyanis ezen a 26-os biztosíték körön több eszköz is fel van fűzve (amelyet a 26-os biztosíték véd), mint tankszellőztető légtömegmérő szenzor elemei, Lambda szondák, Termosztát előmelegítő áramköre. Mivel mindent kicserélni nem lehetett ki kellett nyomozni mi is volt a tényleges hiba.
Nyomozás után kiderült, hogy a gyári termosztátban lévő előmelegítő áramkör (egy stekker ami a termosztát házra van rádugva) volt zárlatos.
Kicserélve gyárira a teljes termosztátházat és a biztosítékot a hiba megszűnt és minden megoldódott.
Érdekességnek írtam, hogy a fenti DTC-k egyike sem utalt a tényleges hibára, ha kimegy egy biztosíték mindig meg kell nézni az áramkörön csücsülő összes eszközt melyik is a zárlatos.

-Zsolt

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretném az autót multikormányossá tenni (2007-es évjárat.) A baj csak az, hogy nincsenek benne a kormányban a kezelőszervek kábelei. Látom a helyét, ahol át kellene vezetni, a takarólemez alatt is szerintem elég hely lenne. Lehetséges, hogy a kormányban lévő alaplapon meg van a kábelek helye? Vagy ilyenkor 100% hogy azt is cserélni kell?

Módosítva : TomH
Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Üdvözlök mindenkit.Új vagyok az oldalon!Opel f astra 2000 évjáratú 1.6-os
A motorja túlpörög indításkor,alapjáratra nem megy vissza.
Új olajjal lett feltöltve,alapjárati motor jó,vákumcső helyén,folytó szelepház teljesen kitakarítva,folytószelepház tömítése kicserélve.Ki is lett villogtatva,a hibakódot nem találom.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olvasgattam a fórumot, azonban nem találtam ilyen kérdést. (vagy átsiklottam felette) Adott egy 2006-os Opel Astra H GTC. Op-commal van lehetőség a ködlámpákat kanyarkövető fényszóróként használni? Mivel nem xenonos az autóm, így gondolom a síma halogén esetében a foncsort nem képes forgatni, de van-e ennél a típusnál lehetőség valamilyen kanyarkövetés utólagos beállítására? Amennyiben vezetéket kell kötni, azt is szívesen meghallgatom.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Az utóbbi időben nem tudtam bezárni a hátsó ajtokat, illetve ha jobb hatsora ranyitottam kinyitotta az összes ajtót? Tudja esetleg valaki hogy melyik biztosíték tartozik hozza? Hatha nem kell kompletten a central zárat cserélni.

koszonom 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.