Jump to content
uhuhu

Elektronikák, elektromos kérdések

Recommended Posts

Sziasztok!

CD30-as rádiót lehet-e /érdemes-e/ mindenféle változtatás nélkül CD70 navi-ra cserélni?

Elég a fejegység csere vagy a kijelzőt is kell rgb-re?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
7 órája, Laci73 írta:

Sziasztok!

CD30-as rádiót lehet-e /érdemes-e/ mindenféle változtatás nélkül CD70 navi-ra cserélni?

Lehet cserélni,de a régit le kell tanítani az újat fel kell tanítani.Ehhez Tech2 vagy OP-com kell és nem árt,ha megvan a carpass,mert a feltanításhoz kell a kód.Hangzásban is feljebb lépsz a CD70-nel a jobb végfokok miatt,de azért csodát ne várj. :) Amennyiben CD70-re váltasz,akkor viszont a kijelzőt is érdemes legalább GID-re cserélni (már csak a navigáció miatt is).

Módosítva : rotel

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Folyamatosan villog az elakadásjelzőm! Magától kapcsolt be, és nemtom kikapcsolni.... Ha a gyújtást ráadom és vissza leveszem, akkor néha leáll a villogás...de ha újra gyújtásra kapcsolom ismét villog.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
12 órája, Rascally81 írta:

Folyamatosan villog az elakadásjelzőm! Magától kapcsolt be, és nemtom kikapcsolni.... Ha a gyújtást ráadom és vissza leveszem, akkor néha leáll a villogás...de ha újra gyújtásra kapcsolom ismét villog.

Idézet a kézikönyvből:

A légzsákok mûködésbe lépése esetén
a vészvillogó automatikusan bekapcsol.

Lehet, hogy ez hülyült meg. Opcom kihoz valami hibát ?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
On 2018. 06. 18. at 6:34, Laci73 írta:

Sziasztok!

Egy dologra figyelj, a 3 soros GID kijelzők ha 8-as software van rajtuk (ez rá van írva a kijelzőre), akkor a cd70 navijával nem teljesen kompatibilis (néha egy üres képernyőt fog mutatni). Jobb a 2 soros GID, vagy régi szoftveres 3 soros GID vagy akármelyik CID.

Imre

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Van egy 2007-es 1.6, 116 le-s, benzines h Astram. Ahogy bejött a jó idő, és használni kezdtem a klímát, azt tapasztaltam, hogy már szinte rögtön, a hideg motor indítása után is azonnal bekaocsol a motor hűtőventillátor, de csak kb. 5 másodpercre. Aztán 5-6 másodpercre kikapcsol, aztán megint be. És et addig így megy amíg ki nem kapcsolom a klímát. 

Mi lehet a probléma, és mennyire költséges a javítás?

Valami elektromos vagy vezérléses dologra gondoltam, ezért írtam ide.

A válaszokat előre is köszönöm szépen.

Üdv.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
1 hour ago, tipego said:

... 2007-es 1.6, 116 le-s, benzines h Astram. Ahogy bejött a jó idő, és használni kezdtem a klímát, azt tapasztaltam, hogy már szinte rögtön, a hideg motor indítása után is azonnal bekaocsol a motor hűtőventillátor, de csak kb. 5 másodpercre. Aztán 5-6 másodpercre kikapcsol, aztán megint be. És et addig így megy amíg ki nem kapcsolom a klímát. 

Mi lehet a probléma, és mennyire költséges a javítás?

Szerintem ennek így kell működnie, nincs vele semmi baj. Tavaly nyáron másképp működött?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
9 perce, quad405 írta:

Szerintem ennek így kell működnie, nincs vele semmi baj. Tavaly nyáron másképp működött?

Azert eleg gyanus az 5 masodpercenkenti kapcsolgatas... Oszinten szolva en nem szoktam ilyesmit nezegetni, igy akar az enyem is csinalhatja, de erdekes, ha ilyen kell legyen. 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.