Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Üdv!
A check kontroll nem figyelmeztet alacsony ablakmosó és hűtőfolyadék esetén, izzókra viszont igen. Az érzékelők biztosan jók, egyszerre szűnt meg mindkettő. A hűtővízre félévenként kell rátölteni másfél decit. Múlt héten még kiírta, akartam is rátölteni hétvégén, de észrevettem, hogy nem irogatja10 percenként ahogy szokta. Ablakmosót hagytam közben kifogyni, és nem jelzett.
Hiba kód nincs. Autó: 2005 Astra H Xep16. Autóvill. szerelő telefonba hirtelen nem tudott mit mondani. Mi lehet a gond? Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

 

Hétvégén bal hátsó izzót cseréltem és azt vettem észre,hogy van egy kis doboz amin betűk vannak (A,B,C,D) és az A betűből ki van húzva a csati, az mi lehet? vagy miért hoztak ki?

Biztos én vagyok a béna, de képet nem sikerült csatolnom...

Opel astra H 2011es

Köszi

Link to comment
Megosztás:

16 perce, freemailpeter írta:

Hétvégén bal hátsó izzót cseréltem és azt vettem észre,hogy van egy kis doboz amin betűk vannak (A,B,C,D) és az A betűből ki van húzva a csati, az mi lehet? vagy miért hoztak ki?

Biztos én vagyok a béna, de képet nem sikerült csatolnom...

Tedd fel barhova, es masold be a linket, mert ennyibol eleg nehez lesz kitalalni... 

A beszuras nekem sem megy egyebkent.

Link to comment
Megosztás:

4 perce, freemailpeter írta:

csak ide tudtam feltölteni

Pirossal bekarikáztam.

https://www.sportmotor.hu/forum/adas-vetel-csere-bere

Ezt a reszt az izzocserehez nem kell kinyitni :)

A felso, nagy ize a REC, olyan kis doboz pedig nalam nincs. Latom, kozben valaki irta, hogy egy utolagos radar egyseg, vagy lehet esetleg riaszto is.

Barmelyik is, nyilvan azert huztak ki, mert valami fals jelzest adott. Dugd vissza, aztan kiderul.

 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Egy olyan problémám lenne hogy Lassan egy éve hozattam kintről egy Opel H gtc 1.4 est. A kocsi Sajnos azóta is áll mert itthon derült ki hogy kicsit csattog a motorja. Három szerelőnek is mutattam egyből Rávágta típushiba motorcsere satöbbi. Aztán valaki elvállaltam szétszedte kiderült hogy apróság csak 2 szelep van eltörve. Erre az apróságra kifizettem már 250000 Ft ot. A szerelő végzett vele de a hangját azóta se hallottam mert azóta meg nem indul el. És szét tették a kezüket hogy tönkrement az immobilizer biztos. Hívtam villamosság szerelőt aki végig kimért mindent áramot mindenhol és azt mondta motorvezérlő elektronika fosta el magát. Nem tudom ennek mondjuk Mekkora a valószínűsége hogy szerelés után épp ott szétmegy az elektronika.!?!A villamosság is nem tudott vele semmit csinálni mert egyszerűen a számítógép nem kommunikál a vezérlővel. Rendeltem másikat ugyanilyet hozzá sajnos ugyanaz a szitu. Egyszerűen nincs kommunikáció a motorvezérlővel. Járt már esetleg így valaki közületek?Mi a valószínűsége hogy a rendelt vezérlő is rossz? Köszönök minden segítséget

Link to comment
Megosztás:

19 órája, Kati87 írta:

Sziasztok Egy olyan problémám lenne hogy Lassan egy éve hozattam kintről egy Opel H gtc 1.4 est. A kocsi Sajnos azóta is áll mert itthon derült ki hogy kicsit csattog a motorja. Három szerelőnek is mutattam egyből Rávágta típushiba motorcsere satöbbi. Aztán valaki elvállaltam szétszedte kiderült hogy apróság csak 2 szelep van eltörve. Erre az apróságra kifizettem már 250000 Ft ot. A szerelő végzett vele de a hangját azóta se hallottam mert azóta meg nem indul el. És szét tették a kezüket hogy tönkrement az immobilizer biztos. Hívtam villamosság szerelőt aki végig kimért mindent áramot mindenhol és azt mondta motorvezérlő elektronika fosta el magát. Nem tudom ennek mondjuk Mekkora a valószínűsége hogy szerelés után épp ott szétmegy az elektronika.!?!A villamosság is nem tudott vele semmit csinálni mert egyszerűen a számítógép nem kommunikál a vezérlővel. Rendeltem másikat ugyanilyet hozzá sajnos ugyanaz a szitu. Egyszerűen nincs kommunikáció a motorvezérlővel. Járt már esetleg így valaki közületek?Mi a valószínűsége hogy a rendelt vezérlő is rossz? Köszönök minden segítséget

Ha a szelepek szerelese kozben romlott el, es foleg, ha egy masik vezerlovel sem indul, akkor szinte biztos, hogy valamit szethuztak, elkotottek, stb. Elso korben azt kell megnezni, hogy a vezerlo kap-e tapfeszultseget es a CAN busz osszekottetes rendben van-e a diagnosztikai csatlakozoig. Ha igen, akkor kell legyen kommunikacio a vezerlovel, ha rajta van a gyujtas. Lehet akar biztositek is.

Az, hogy egy eve huzodik a dolog, azert igencsak meglepo...

Módosítva : csaba66
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mostanában azt vettem észre, hogy a kulcsommal nem tudom lezárni, kinyitni az autót, többszöri nyomkodás után történik csak meg.

Tudok benne elemet cserélni?  Vagy valami ? Én arra gondoltam, h az merülhetett le és azért nem jó teljesen.

Elem csere? után nem kell újra tanítani ?

 

Link to comment
Megosztás:

15 perce, Devis írta:

Sziasztok!

Mostanában azt vettem észre, hogy a kulcsommal nem tudom lezárni, kinyitni az autót, többszöri nyomkodás után történik csak meg.

Tudok benne elemet cserélni?  Vagy valami ? Én arra gondoltam, h az merülhetett le és azért nem jó teljesen.

Elem csere? után nem kell újra tanítani ?

Korommel, vagy csavarhuzoval szet lehet pattintani, siman cserelheto, nem kell tanitani.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

 

Nekem 2005-ös 1,6 benzines (Twinport) Opel Astra H-ám van, és a műszerfalon folyamatosan fénylik a szervíz- vagy a motorhiba lámpa. Már voltam vele szervízben, és 110e ft ot költöttem rá, és még mindig...

Átesett nagyszervízen miután megvettük(február), azóta volt, hogy megállt és nem lehetett begyújtani. Akkor aksijelző lámpa is égett, illetve a motorjelző. Új aksit kapott, majd lambda csere, gyertya csere, valamint a benzinpumpa is cserélve lett, mert hátulról kattogás hallatszódott...

Ott tartunk, hogy nem tudják mi baja. Az autó jön-megy, de magasabb a fogyasztása és kicsit lomhább is néha.

Van ezeknek az autóknak valamilyen specialitása, amit nem tudtam?

Vagy szerintetek mi baja lehet?

 

Várom válaszotokat!

 

 

Módosítva : Arpad1987
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,
Remélem jó helyen teszem fel a kérdésemet. 2006-os H Astra-m van és pár napja nem szól a gyári rádió/cd. Ki/bekapcsolni tudom, váltani is a csatornákat csak éppen hangja nincs. Mi lehet a probléma? Létezik, hogy a gangerőszabályzó ment tönkre vagy ez már hiba lesz?

Link to comment
Megosztás:

14 órája, settenke7 írta:

Sziasztok,
Remélem jó helyen teszem fel a kérdésemet. 2006-os H Astra-m van és pár napja nem szól a gyári rádió/cd. Ki/bekapcsolni tudom, váltani is a csatornákat csak éppen hangja nincs. Mi lehet a probléma? Létezik, hogy a gangerőszabályzó ment tönkre vagy ez már hiba lesz?

Szia!

Nekem a hátsó ajtó átvezetőben eltört a vezeték és az miatt nem szólt a rádió. próbáld meg a hangot csak az első hangszórókra tenni

Link to comment
Megosztás:

21 órája, ImI888 írta:

Sziasztok!

Sajnos elhagytam a kulcsomat és szeretnék egy gyári kulcsot rendelni. Hol a legolcsóbb? Sajnos van árdiferencia az Opel kereskedések között. Tudnátok ajánlani kereskedést?

Köszönöm!

Nekem maszek kulcsos intézte az új bicskakulcsot féláron mint a szerviz, nézz utána van-e valaki felétek.

Link to comment
Megosztás:

15 órája, Arpad1987 írta:

Sziasztok,

 

Nekem 2005-ös 1,6 benzines (Twinport) Opel Astra H-ám van, és a műszerfalon folyamatosan fénylik a szervíz- vagy a motorhiba lámpa. Már voltam vele szervízben, és 110e ft ot költöttem rá, és még mindig...

Átesett nagyszervízen miután megvettük(február), azóta volt, hogy megállt és nem lehetett begyújtani. Akkor aksijelző lámpa is égett, illetve a motorjelző. Új aksit kapott, majd lambda csere, gyertya csere, valamint a benzinpumpa is cserélve lett, mert hátulról kattogás hallatszódott...

Ott tartunk, hogy nem tudják mi baja. Az autó jön-megy, de magasabb a fogyasztása és kicsit lomhább is néha.

Van ezeknek az autóknak valamilyen specialitása, amit nem tudtam?

Vagy szerintetek mi baja lehet?

 

Várom válaszotokat!

 

 

hibakód, kódok?

Link to comment
Megosztás:

Helo,

ma vettem észre hogy az autó zárásakor (Astra H 2007 Z16XER 85kW) a benzintank sapkájánál az ajtó nem zárodik be,ki lehet nyitni,megnéztem és egy kicsi "puca" kell kijöjjön záráskor ami nálam nem müködik! Mi a teendő,házilag orvosolható ? Válaszotokat köszönöm !

Link to comment
Megosztás:

On 2019. 05. 28. at 18:06, Arpad1987 írta:

Sziasztok,

 

Nekem 2005-ös 1,6 benzines (Twinport) Opel Astra H-ám van, és a műszerfalon folyamatosan fénylik a szervíz- vagy a motorhiba lámpa. Már voltam vele szervízben, és 110e ft ot költöttem rá, és még mindig...

Átesett nagyszervízen miután megvettük(február), azóta volt, hogy megállt és nem lehetett begyújtani. Akkor aksijelző lámpa is égett, illetve a motorjelző. Új aksit kapott, majd lambda csere, gyertya csere, valamint a benzinpumpa is cserélve lett, mert hátulról kattogás hallatszódott...

Ott tartunk, hogy nem tudják mi baja. Az autó jön-megy, de magasabb a fogyasztása és kicsit lomhább is néha.

Van ezeknek az autóknak valamilyen specialitása, amit nem tudtam?

Vagy szerintetek mi baja lehet?

 

Várom válaszotokat!

 

 

Szia

 

nekem ugyan ilyen autom van, és ugyan ezt játsza,

 saját tapasztalatom

Nagyon nem mindegy milyen lambda szonda megy bele és mindkettőt cserélni kell egyszerre

Az olajat nem fogyassza gyorsabban ? mert van ilyen betegsége is és ezért a szelepfedélben levő vákumszabályzó gumisapka felel és sajna eltud szakadni és ott kiszivja az olajat és ez kihatással van a katalizátorra és a benne levő lambdaszondára is és ez miatt is kigyujtja a lámpát

39253421_518999081857366_653327322008938

én ép tegnap cseréltem ki (1/3 szakadt volt már), mert már 1000km alatt 1 liter olajat fogyasztott el , autópályás átlag 130km-s sebesség mellet

A szakadás jellemző tünete , az autó picit rángat főleg gyorsitásnál, sebváltásnál,fogy az olaj, olajbeöntösapkát nehezebben lehet levenni a szelepfedélről, mert a vákum visszafele szivja, picivel nagyobb morgós orrhangja van gyorsitáskor (rallis),az 1-s lambdaszondára hivatkozik a hibakód

kicseréltem és teljesen megváltozott az autó vezethetősége,simább , csendesebb lett az autó, aztán kiderül hogy ez volt-e a baj, mert még egy baja lehet maga a katalizátor ment tönkre és cserélni kell, de remélem nem 

Módosítva : rstwingo
Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segiteni, mert nem boldogulok egy egyszerű rendszamtábla világitással. Ez egy vicc! A hiba hogy nem világit, az opcom jelzi is hogy hiba van, de mi és hol?

A dolog előzménye, hogy elromlott a kombi csomagtarto kinyitó kapcsolo, ezért szétszedtem, megjavitottam, összeraktam de azóta viszont nem világit. Az egyszem csatlakozót ellenőriztem, azt nem lehet forditva összedugni. A foglalaton mértem ellenállást 3 ohm

HELP!

Link to comment
Megosztás:

On 2019. 06. 05. at 21:08, Zsombor97 írta:

Helo,

ma vettem észre hogy az autó zárásakor (Astra H 2007 Z16XER 85kW) a benzintank sapkájánál az ajtó nem zárodik be,ki lehet nyitni,megnéztem és egy kicsi "puca" kell kijöjjön záráskor ami nálam nem müködik! Mi a teendő,házilag orvosolható ? Válaszotokat köszönöm !

Probàld meg a pöcköt wd40-nel befujni, hátha csak beragadt

Link to comment
Megosztás:

6 órája, Zsolti25 írta:

Tudna nekem valaki segiteni, mert nem boldogulok egy egyszerű rendszamtábla világitással. Ez egy vicc! A hiba hogy nem világit, az opcom jelzi is hogy hiba van, de mi és hol?

A dolog előzménye, hogy elromlott a kombi csomagtarto kinyitó kapcsolo, ezért szétszedtem, megjavitottam, összeraktam de azóta viszont nem világit. Az egyszem csatlakozót ellenőriztem, azt nem lehet forditva összedugni. A foglalaton mértem ellenállást 3 ohm

Nem is olyan egyszeru az... :) 

A lampat a REC vezerli (ha van, kulonben egyutt megy az utasterrel). 

Nem csak a nyito kapcsolon van, hanem van egy kapcsolo a zarszerkezetben is; ennek az allapotabol tudja a REC, hogy nyitva van-e a csomagter ajto. Tehat valoszinuleg ennek a kapcsolonak a jele nem jut el a REC-hez, igy nem tudja, hogy nyitva az ajto, es nem kapcsolja a lampat. 

Link to comment
Megosztás:

16 órája, csaba66 írta:

Nem is olyan egyszeru az... :) 

A lampat a REC vezerli (ha van, kulonben egyutt megy az utasterrel). 

Nem csak a nyito kapcsolon van, hanem van egy kapcsolo a zarszerkezetben is; ennek az allapotabol tudja a REC, hogy nyitva van-e a csomagter ajto. Tehat valoszinuleg ennek a kapcsolonak a jele nem jut el a REC-hez, igy nem tudja, hogy nyitva az ajto, es nem kapcsolja a lampat. 

Aj aj. De hogy tudom tesztelni, hogy az égők össze vannak e kötve a REC -el vagy valahol szakadás van ? Az ajtóátvezetrő kábel nem szakadt. 

Az opcom-os tesztnél BE kapcsolom, de rögtön KI kapcsolja magát. 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.