Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

47 perce, KMilán írta:

Ilyen kábel csatornát lehet valahol külön venni?

http://www.kepfeltoltes.eu/images/2018/12/789JPEG_20170414_181359_1.jpg

 

Ha jól nézem a kábelek csak bele vannak bújtatva, így a csere nem lenne nagy dolog, de sehol se találok ilyet. Lehet venni külön? Vagy ez csak kábelköteggel együtt jár?

Az Opel, ugy tunik, csak kabelkoteggel egyutt adja, de a celnak megfelelo, hasonlo dolgokat lehet azert kapni, pl.:

https://www.vilagitasok.hu/kabelosszekoto-spiral-10mm-fekete-t291428

Ha pont olyat akarsz, mint amilyen volt, akkor bonto. Persze a kabelkotegeket, foleg ujabb modellekhez, altalaban horror aron adjak, de a H Astra lassan olyan lesz, hogy boven tobb bontott kabelkoteg marad belole, mint amennyire kereslet van, igy nem kizart, hogy akar a burkolatot is hajlandok kulon adni.

Link to comment
Megosztás:

1 óra, csaba66 írta:

Az Opel, ugy tunik, csak kabelkoteggel egyutt adja, de a celnak megfelelo, hasonlo dolgokat lehet azert kapni, pl.:

https://www.vilagitasok.hu/kabelosszekoto-spiral-10mm-fekete-t291428

Ha pont olyat akarsz, mint amilyen volt, akkor bonto. Persze a kabelkotegeket, foleg ujabb modellekhez, altalaban horror aron adjak, de a H Astra lassan olyan lesz, hogy boven tobb bontott kabelkoteg marad belole, mint amennyire kereslet van, igy nem kizart, hogy akar a burkolatot is hajlandok kulon adni.

Köszönöm szépen, akkor ötletelek majd... igazából azért kérdeztem, mert a képen látható darabot megfogtam, éppen hozzáértem és mállik szét. Morzsolni lehet, mint a száraz kenyeret. Gondolom a felfelé érkező motorhő miatt elfárad, kiszárad ez a műanyag cső.  Reméltem, hogy lehet valahonnan szerezni, mert nem tűnik nagy dolognak, ráadásul utólag is ráhúzható a kábelre.

Link to comment
Megosztás:

30 perce, KMilán írta:

Köszönöm szépen, akkor ötletelek majd... igazából azért kérdeztem, mert a képen látható darabot megfogtam, éppen hozzáértem és mállik szét. Morzsolni lehet, mint a száraz kenyeret. Gondolom a felfelé érkező motorhő miatt elfárad, kiszárad ez a műanyag cső.  Reméltem, hogy lehet valahonnan szerezni, mert nem tűnik nagy dolognak, ráadásul utólag is ráhúzható a kábelre.

Webáruházakban lehet venni ( biztos van boltban is de felénk nincs) hasított gégecsövet. Pölö: http://gyujtokabel.unas.hu/spd/unas_910239/Hasitott-gegecso

A sima villanyszerelési gégecső nem jó, ha utólag felhasított, túl merev, nem lehet rátenni a kábelkorbácsra. Én is akartam rendelni, de aztán hamarabb kellett a kábelkorbács mint ahogy megrendeltem volna, így több régiből legóztam össze egy szinte használhatót, ahol már nagyon szétjött ott meg fekete szövetes ragasztószalaggal javítottam ideiglenesen. 

 

Link to comment
Megosztás:

22 órája, KMilán írta:

Köszönöm szépen, akkor ötletelek majd... igazából azért kérdeztem, mert a képen látható darabot megfogtam, éppen hozzáértem és mállik szét. Morzsolni lehet, mint a száraz kenyeret. Gondolom a felfelé érkező motorhő miatt elfárad, kiszárad ez a műanyag cső.  Reméltem, hogy lehet valahonnan szerezni, mert nem tűnik nagy dolognak, ráadásul utólag is ráhúzható a kábelre.

Üdv! Hasított műanyag gégecsőnek hívják. Bármelyik villamossági szaküzletben lehet kapni. Lehet kérni méretre is.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok,

 

Találkoztatok már olyan hibajelenséggel, hogy az autó hidegen mindig pöcröff majd mentek vele bemelegszik és leállítás után, ha újra akarjátok indítani, csak egy halk kattanó hangot hallat? 

Ha várok vele 15percet utána ismét pöcröff.. Ezt általában melegebb <8-10foknál magasabb hőmérsékleten rendszeresen eljátssza, míg ennél hidegebb időben, hetekig hónapokig nem.

Immobiliser hibára is gondoltam, de nem logikus.. computerben ilyen hibakódok lettek törölve. Akksi tökéletes.

Ki milyen úton indulva el? 

Kocsi: Kombi astra 1.3 CDTI '2006

 

Előre is köszi,

Attila

Link to comment
Megosztás:

6 perce, cruel8555 írta:

Találkoztatok már olyan hibajelenséggel, hogy az autó hidegen mindig pöcröff majd mentek vele bemelegszik és leállítás után, ha újra akarjátok indítani, csak egy halk kattanó hangot hallat? 

Ha várok vele 15percet utána ismét pöcröff.. Ezt általában melegebb <8-10foknál magasabb hőmérsékleten rendszeresen eljátssza, míg ennél hidegebb időben, hetekig hónapokig nem.

Immobiliser hibára is gondoltam, de nem logikus.. computerben ilyen hibakódok lettek törölve. Akksi tökéletes.

Ki milyen úton indulva el? 

Ha ki is irja, mi faj neki, akkor azert eleg logikus lenne elhinni :)

Siman lehet elektronikaknak homersekletfuggo hasfajasa. A transzponder a kulcsban van, a vevo resz a kulcsluk korul, es minden valoszinuseg szerint a CIM hozza meg a dontest.

Erdemes megprobalni, hatha a masik kulcsot jobban szereti, illetve a CIM-et megmozgatni, esetleg atforrasztani, ld.: http://opelmuhely.com/leiras-reszletei/193/cim_modul_javitas

Link to comment
Megosztás:

On 2019. 01. 23. at 12:02, cruel8555 írta:

Sziasztok,

 

Találkoztatok már olyan hibajelenséggel, hogy az autó hidegen mindig pöcröff majd mentek vele bemelegszik és leállítás után, ha újra akarjátok indítani, csak egy halk kattanó hangot hallat? 

Ha várok vele 15percet utána ismét pöcröff.. Ezt általában melegebb <8-10foknál magasabb hőmérsékleten rendszeresen eljátssza, míg ennél hidegebb időben, hetekig hónapokig nem.

Immobiliser hibára is gondoltam, de nem logikus.. computerben ilyen hibakódok lettek törölve. Akksi tökéletes.

Ki milyen úton indulva el? 

Kocsi: Kombi astra 1.3 CDTI '2006

 

Előre is köszi,

Attila

Nekem 1.4 benzines G astrával volt ilyen bajom, meleg motornál nem indult, csak kattant. Önindító felújítás lett a vége. De szerintem simán lehet elektronika is.

Link to comment
Megosztás:

Lenne egy kérdésem. Motorolaj....csak utántöltés miatt vettem egy 1L-es 5W-30 GM olajat, mert (gondolom én) ha már márkaszerviz cserélte az autóban, remélhetőleg azt töltöttek bele. Inkább legyen a szint közelebb a maximumhoz, mint a minimumhoz. Erre egy ilyen dobozosat adtak a szokásos kék matricás helyett: GM Dexos2 Longlife SAE 5W-30

Kérdeztem, hogy ez miért nem kék? Azt mondták nem tudják....biztos spórolnak a tintával. Jól átvágtak vele szerintetek?  Eddig megbízható boltnak gondoltam őket.... elvégre az egyik márkaszervizhez köthető a működésük.

Másik, kinek melyik olaj vált be? Tudom Dexos2 és nem lesz gond, de mégis melyiket érdemes megvenni, hanem a gyárit akarom beletölteni májusban?

Köszönöm.

Módosítva : KMilán
Link to comment
Megosztás:

31 perce, KMilán írta:

Lenne egy kérdésem. Motorolaj....csak utántöltés miatt vettem egy 1L-es 5W-30 GM olajat, mert (gondolom én) ha már márkaszerviz cserélte az autóban, remélhetőleg azt töltöttek bele. Inkább legyen a szint közelebb a maximumhoz, mint a minimumhoz. Erre egy ilyen dobozosat adtak a szokásos kék matricás helyett: GM Dexos2 Longlife SAE 5W-30

Kérdeztem, hogy ez miért nem kék? Azt mondták nem tudják....biztos spórolnak a tintával. Jól átvágtak vele szerintetek?  Eddig megbízható boltnak gondoltam őket.... elvégre az egyik márkaszervizhez köthető a működésük.

Másik, kinek melyik olaj vált be? Tudom Dexos2 és nem lesz gond, de mégis melyiket érdemes megvenni, hanem a gyárit akarom beletölteni májusban?

Köszönöm.

Lehet uj dizajn, vagy tobb csomagolas is futhat egyszerre, piactol fuggoen, stb. Ha megbizhato helyen vetted es rajta van a hologram, szerintem kar aggodni.

Nekem semmi gondom nem volt a gyari olajjal (1.7DTH), de erre mindenki mast fog mondani. Viszont a "csak ne gyari legyen" hozzaallast nem igazan ertem, mert ilyen erovel uj autot is kereshetnel "csak ne Opel legyen" jeligere. 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
On 2019. 01. 24. at 16:46, KMilán írta:

Nekem 1.4 benzines G astrával volt ilyen bajom, meleg motornál nem indult, csak kattant. Önindító felújítás lett a vége. De szerintem simán lehet elektronika is.

Sziasztok!

Köszi, sajnos megint előjött a hiba miután melegedett az idő :(

Alapvetően kb 15p pihentetés után újra indul a kocsi.. 

Amíg hidegek voltak, több száz km, leállás indítás minden pöcc röff.. aggasztó kicsit..

Próbáltam a pótkulccsal is , mert ajánlotta valaki, ha immo.. de a hibajelenség ua.

 

KMilán, nálad is hasonló hidegben ok, melegben nem indul story volt?

Kit ajánlanátok, aki eredményt el is érne..?

 

köszi,A

Link to comment
Megosztás:

On 2019. 02. 03. at 19:57, cruel8555 írta:

Sziasztok!

Köszi, sajnos megint előjött a hiba miután melegedett az idő :(

Alapvetően kb 15p pihentetés után újra indul a kocsi.. 

Amíg hidegek voltak, több száz km, leállás indítás minden pöcc röff.. aggasztó kicsit..

Próbáltam a pótkulccsal is , mert ajánlotta valaki, ha immo.. de a hibajelenség ua.

 

KMilán, nálad is hasonló hidegben ok, melegben nem indul story volt?

Kit ajánlanátok, aki eredményt el is érne..?

 

köszi,A

Nekem nyáron volt az önindító hiba, így hidegben nem tudtam kipróbálni. De először  úgy jelentkezett, hogy harmadik kulcsfordításra indult csak (zsúfolt parkolóban leállítottam, amíg, az éppen haza induló család bepakol és felszabadul egy hely) majd idővel (pár héttel később) már várnom kellett 5-10 percet hogy beinduljon. Ha önindító lesz a hiba forrása, sajnos egyre gyakoribb és rosszabb lesz.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Sziasztok!

Vettem egy Astra H (Hatchback)-et 2008-as évjáratút. A kérdésem az hogy hátsó ablaktörlő lapát van de vízfúvókának helyét nem találok... A pótféklámpa végén van egy lyuk de az kizárt hogy oda nyomná (ha az lenne). Az antenna csatlakozón se találok mint a legtöbb Astra-n.

Lehetséges hogy nincs is benne?

 

Link to comment
Megosztás:

On 2019. 03. 29. at 13:27, kszaby írta:

Sziasztok!

Vettem egy Astra H (Hatchback)-et 2008-as évjáratút. A kérdésem az hogy hátsó ablaktörlő lapát van de vízfúvókának helyét nem találok... A pótféklámpa végén van egy lyuk de az kizárt hogy oda nyomná (ha az lenne). Az antenna csatlakozón se találok mint a legtöbb Astra-n.

Lehetséges hogy nincs is benne?

 

pedig az lesz az. :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!
H Astra 5 ajtós. 

Bal első kárpitot le kellett szerelni, venni, mert hangszóró csere volt.
Viszont 1-2 boa, műanyagpatent letört. 
Szeretnék vásárolni, de nem tudom, hogy mi ennek a pontos neve, mérete, típusa.
Tudna valaki segíteni ? 
 

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Üdv! Veszprém - Győr - Székesfehérvár környékén van megbízható szerelő, aki vállalható áron dolgozik? Féktárcsa +betét csere kellene, plusz akkor már fékfolyadék csere is. (betét még jó lenne, de hát új tárcsához nem illik használt betétet tenni). Tudtok valakit ajánlani?

Link to comment
Megosztás:

20 órája, KMilán írta:

Üdv! Veszprém - Győr - Székesfehérvár környékén van megbízható szerelő, aki vállalható áron dolgozik? Féktárcsa +betét csere kellene, plusz akkor már fékfolyadék csere is. (betét még jó lenne, de hát új tárcsához nem illik használt betétet tenni). Tudtok valakit ajánlani?

Helló!

Én veszprémi vagyok, de nem hordom szerelőhöz az autót, viszont annyi tanácsot mondanék, hogy Opel-hoz el ne vidd. Szélhámosak és rosszul is dolgoznak. Szerintem ezt te is meg tudod magadnak csinálni, de persze ha nem érzel magadban affinitást és nem vagy magabiztos akkor nem szabad hozzányúlni, a fék nem játék. Üdv. G.

Link to comment
Megosztás:

On 2019. 08. 23. at 18:36, huggybear írta:

Helló!

Én veszprémi vagyok, de nem hordom szerelőhöz az autót, viszont annyi tanácsot mondanék, hogy Opel-hoz el ne vidd. Szélhámosak és rosszul is dolgoznak. Szerintem ezt te is meg tudod magadnak csinálni, de persze ha nem érzel magadban affinitást és nem vagy magabiztos akkor nem szabad hozzányúlni, a fék nem játék. Üdv. G.

Sajnos semmi célszerszámom a művelet elvégzéséhez. Egy csavarhúzó készlet ehhez kevés lesz.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Üdv mindenkinek :)
Haverom H Astrája miatt érdeklődnék.  Nem láttam külön váltó részt ezért ide írok.
2005-ös H Astrája van 1.4    16 szelepes elkezdett neki zakatolni a váltója morgós gözmozdony szerű hanggal.  A lényeg, hogy cserélni kell.
Az lenne a kérdésem, hogy milyen tipusú váltó van benne?  F16?
Továbbá 2001-es 1.6i 16 szelepes B Vectra váltója megegyezik-e vele (látszólag ugyanolyan) az is F16-os váltó?
Előre is köszönöm a segítséget

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.