Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

1 perc, Astra555 írta:

Ha a térképre gondoltál, akkor igen, van. Ha a fejegység szoftverére, akkor tudomásom szerint az az utolsó.

Terkepbol 2014-est talaltam. A 2016-ost mar nem adjak csak ugy. Bar amugy sem jol hasznalhato a gyari navi, ha orszaghataron at, konkret utvonalat szeretnek valasztani.Szoval ilyen celra marad az androidos verzio odabiggyesztve valahova. De persze ha majd talalok frisebb verziot, akkor hasznalni fogom. Varoson belul jo a cd70 is. 

Link to comment
Megosztás:

4 órája, Stofl írta:

Szia! 5-os kezi valto van hozza. Cd70 navi. 2005-os szoftvert frissitettem 2007.10.10-re. Van ujabb is? Erdemes vele foglalkozni?

Nekem tavaly lett feltöltve 2015 térkép magyar+europa meg magyar nyelvü lett az egész(menü+beszéd)

A szoftverem 2007 es

Módosítva : csicsó
Link to comment
Megosztás:

2 órája, Stofl írta:

Terkepbol 2014-est talaltam. A 2016-ost mar nem adjak csak ugy. Bar amugy sem jol hasznalhato a gyari navi, ha orszaghataron at, konkret utvonalat szeretnek valasztani.Szoval ilyen celra marad az androidos verzio odabiggyesztve valahova. De persze ha majd talalok frisebb verziot, akkor hasznalni fogom. Varoson belul jo a cd70 is. 

Itthon nekem jol navigál(cd70) bárhova megyek 2015 ös térképpel,külföldön még nem voltam vele

Módosítva : csicsó
Link to comment
Megosztás:

1 óra, csicsó írta:

Itthon nekem jol navigál(cd70) bárhova megyek 2015 ös térképpel,külföldön még nem voltam vele

CD70-re 2015-ös az utolsó térkép-CD, én is így tudom. Nekem sincs bajom a navigálásával. 2004-es fejlesztés, ezt tudja, fapadosabb mint a mai navigációk, ezt el kell fogadni, de attól még használható. Külföldön én se voltam még vele.

Link to comment
Megosztás:

21 perce, Cserenkov írta:

CD70-re 2015-ös az utolsó térkép-CD, én is így tudom. Nekem sincs bajom a navigálásával. 2004-es fejlesztés, ezt tudja, fapadosabb mint a mai navigációk, ezt el kell fogadni, de attól még használható. Külföldön én se voltam még vele.

Viszon jo lenne egy szines kijelzö,de sokér mérik amit találtam

Link to comment
Megosztás:

12 órája, csicsó írta:

Viszon jo lenne egy szines kijelzö,de sokér mérik amit találtam

Ja, hát igen, aki GID-del használja és csak nyilakat lát, annál tényleg még korlátozottabb a használhatósága. A CID is azért ma már "vicces". Nem egy fullHD ISP panel, közel sem. De persze a GID-nél, pláne a semminél jobb. Azért az új 600.000Ft-os ára elég röhejes... bontottan se ér szerintem 80-100e-t. Csak kihasználják a bontósok, hogy viszonylag ritka és sokan ácsingóznak rá. 

Link to comment
Megosztás:

11 órája, Cserenkov írta:

Ja, hát igen, aki GID-del használja és csak nyilakat lát, annál tényleg még korlátozottabb a használhatósága. A CID is azért ma már "vicces". Nem egy fullHD ISP panel, közel sem. De persze a GID-nél, pláne a semminél jobb. Azért az új 600.000Ft-os ára elég röhejes... bontottan se ér szerintem 80-100e-t. Csak kihasználják a bontósok, hogy viszonylag ritka és sokan ácsingóznak rá. 

Annyit nem használom a navit,hogy 80-at megérjen nekem:(

Ha feléért kinálnák esetleg,de olyan meg nem lesz...vagy ha igen akkor pár óra alatt elkel

 

Link to comment
Megosztás:

14 órája, csicsó írta:

Annyit nem használom a navit,hogy 80-at megérjen nekem:(

Ha feléért kinálnák esetleg,de olyan meg nem lesz...vagy ha igen akkor pár óra alatt elkel

 

Bele kell faragni egy tabletet, és kész. :-) Ha az enyémben nem lenne gyárilag, én sem költöttem volna rá.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
19 perce, bazs7 írta:

sziasztok! valaki tudja hogy milyen meretu a hatso oldali ablak?

astra h caravannal?

sehol, sem talalom es nem vagyok otthon, hogy lemerjem az ablakot :D

Jo kerdes, mivel igen erdekes alakja van...

Nagyjabol 64 centi szeles, a magassaga kb.40 es 35 centi kozott valtozik, es nincs benne egy derekszog sem :)

Link to comment
Megosztás:

5 minutes ago, csaba66 said:

Jo kerdes, mivel igen erdekes alakja van...

Nagyjabol 64 centi szeles, a magassaga kb.40 es 35 centi kozott valtozik, es nincs benne egy derekszog sem :)

koszonom szepen! :D:DD

gyerekeknek kell keresnem napellenzot es ahhoz kell a meret... van valakinek valami jo tippje?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
44 perce, pjotr írta:

A PSA csoport megvette az Opel-t. Sztetek mi várható? 1-2 éven belül Peugeot motor lesz az Opel-ban?

A futo modelleknel biztos nem, legfeljebb az ujaknal johet ilyesmi szoba. A PSA dizelek egyebkent jok, a motoroknal raadasul eddig is kulonfele forrasok voltak, ugyhogy alapvetoen semmi extra nem fog tortenni. Amugy pedig minimum hibrid, de inkabb tiszta villany a jovo :)

Link to comment
Megosztás:

53 perce, pjotr írta:

A PSA csoport megvette az Opel-t. Sztetek mi várható? 1-2 éven belül Peugeot motor lesz az Opel-ban?

Szerintem: Nagyon úgy nézz ki, hogy az utolsó GM Opelek --> Zafira, Meriva, Insignia, Ampera. OPC-k sem várhatóak a jövőben. Kérdés persze még az is, hogy az Astra K-ból és az Insigniából még lesz egyáltalán OPC.  Az új modellek mind PSA alapúak lesznek nem csak a motor. A jelenlegi GM modellek ki lesznek vezetve 2-3 éven belül. Egyterűek szinte biztos megszűnnek, jönnek a divatos CrossOverek  új névvel PSA alapokon. Corsa, Astra elképzelhető, mint név marad. Konszernen belül "Seat" lesz az Opel. Ha GM maradt volna  5 éven belül ment volna a SAAB márka után... :( 

Mondhatjuk divatosan Európai autó márka lesz, nem német vagy francia.

Link to comment
Megosztás:

2 órája, csaba66 írta:

A futo modelleknel biztos nem, legfeljebb az ujaknal johet ilyesmi szoba. A PSA dizelek egyebkent jok, a motoroknal raadasul eddig is kulonfele forrasok voltak, ugyhogy alapvetoen semmi extra nem fog tortenni. Amugy pedig minimum hibrid, de inkabb tiszta villany a jovo :)

Már van amelyikben PSA motor van (talán a Crossland X kapta meg), múltkor posztolta valaki.

A villany a jövő, de a hatótáv most még kicsi, a töltés sokáig tart, és csak kevés helyen megoldható. Ha majd egy töltéssel mennek 1000 km-t, vagy 3 perc alatt feltöltöm max-ra és minden 20 km-en belül lesz töltőpont, akkor el kell gondolkodni rajta.

Link to comment
Megosztás:

5 órája, Astra555 írta:

A villany a jövő, de a hatótáv most még kicsi, a töltés sokáig tart, és csak kevés helyen megoldható. Ha majd egy töltéssel mennek 1000 km-t, vagy 3 perc alatt feltöltöm max-ra és minden 20 km-en belül lesz töltőpont, akkor el kell gondolkodni rajta.

A 3 perc es 1000 km azert meg messze van... De nekem pl. boven eleg lenne 300 km, es toltes a garazsban, ilyenek pedig mar most is siman vannak.

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 07. 20. at 19:08, csaba66 írta:

A 3 perc es 1000 km azert meg messze van... De nekem pl. boven eleg lenne 300 km, es toltes a garazsban, ilyenek pedig mar most is siman vannak.

Mondjuk azt nem értem, hogy pl. az Ampera miért nem tud olyat, hogy benzinüzemben elkezdi visszatölteni az akkukat. Mert így már gyakorlatilag verhetetlen lenne. A Toyota hibridjeivel az a gondom, hogy 50-ig mennek csak akkuval, és utána kapcsol be a benzinmotor. Az Ampera meg 120-ig árammal megy, és ez felett, vagy csak a teljes lemerüléskor kapcsol be a motor. A kettőből elég jó autót lehetne összegyúrni.

Link to comment
Megosztás:

On 21/07/2017 at 20:55, Astra555 írta:

Mondjuk azt nem értem, hogy pl. az Ampera miért nem tud olyat, hogy benzinüzemben elkezdi visszatölteni az akkukat. Mert így már gyakorlatilag verhetetlen lenne. A Toyota hibridjeivel az a gondom, hogy 50-ig mennek csak akkuval, és utána kapcsol be a benzinmotor. Az Ampera meg 120-ig árammal megy, és ez felett, vagy csak a teljes lemerüléskor kapcsol be a motor. A kettőből elég jó autót lehetne összegyúrni.

Sztem nem véletlen, hogy senki nem alkalmazz azt, hogy a benzin motor töltse az akkukat, ugyanis a benzin drágább, mint az erőművi áram, másrészt a mechanikai energia villamos energiává történő alakítása 100%-os hatásfoknál kisebb, ami azt jelenti, hogy ugyanannyi benzin ráfordítással benzin üzemmódban messzebb elmegy az autó, mint ezen benzin mennyiség által generált töltéssel eletromos üzemmódban.

Link to comment
Megosztás:

8 perce, pjotr írta:

Sztem nem véletlen, hogy senki nem alkalmazz azt, hogy a benzin motor töltse az akkukat, ugyanis a benzin drágább, mint az erőművi áram, másrészt a mechanikai energia villamos energiává történő alakítása 100%-os hatásfoknál kisebb, ami azt jelenti, hogy ugyanannyi benzin ráfordítással benzin üzemmódban messzebb elmegy az autó, mint ezen benzin mennyiség által generált töltéssel eletromos üzemmódban.

Oké, de lassításkor, vagy lejtőn guruláskor volna rá lehetőség. Nem arra gondoltam, hogy sík úton töltse, hanem pl. a Prius féle megoldásra.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.