Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

Szia Dio!

Hát sajna nekem nem működik ez a funkció. Hiába nyomom én bármeddig a gombot, nem történik semmi. Azaz a gomb nyomására bezáródik az ajtó, de hiába tartom bármeddig lenyomva egy árva hang nemsok, annyit nem ad ki, és persze a funkció sem működik. Mikor 6e Km-nél lecseréltettem az olajat, kértem a szervízben, hogy nézzék meg ezt a funkciót, hogy miért nem működik? Leráztak azzal, hogy ez extra és az enyémben nincs benne valami, emiatt ezt nem tudja. Persz azt, hogy mi kell hozzá, azt nem mondták. Aztán kaptam múlt negyedévi opeles újságot, amiben benne volt, hogy ez alap, ill. uhuhu is megerősítette. Most 1 évesen megint új olajat rakatok bele, akkor megmondom, hogy csinálják meg.

üdv. g.

Hi grep

Azért ne csüggedj. Legfeljebb bezárod a középső konzolon... :(

Attól még ez igaz Rád: grep! Ön jól választott :wink: :D

Link to comment
Megosztás:

Szia uhuhu!

Érdekes amit írsz. Az autó most 1 éves, tehát az elsők között rendeltem meg, a bevezetéskor. A kézikönyvben ez a funkció nincs megcsillagozva, ebből arra következtettem, hogy alapfelszereltség. A múlt negyedévi opel-es újság is, mint Astra H alapfelszereltségét említi, így ebben megerősitett.

De most, amit írsz, az alapján már teljesen bizonytalan vagyok, már nem értek semmit! :?

És megnéztem a TIS-t is. Az is valami olyasmit ír, hogy ez egyetlen olyan funkció, amit az autós maga tud programozni (mármint, hogy gyújtáskulcs kihúzása után is megjegyzi).

üdv. g.

Link to comment
Megosztás:

Hi grep!

Az enyém 2004. májusi... sztem az is az elsők között jött...

akkor sem sípol ha előre bezárod a közép konzolon lévő gombbal és a következő mozdulat lesz a hosszan nyomva tartás????

(persze mostmár csak agyalok, hogy én milyen esetekben próbáltam ki...)

Link to comment
Megosztás:

Szia Dio!

Én azt hiszem már minden lehetséges kombinációt kipróbáltam. Próbáltam úgy, hogy van rajta gyújtás, úgy hogy nincs, hogy a kulcs a gyújtáskulcs helyén van, úgy, hogy nincs, bezárás közben nyomom hosszan vagy kinyitás közben, az eredmény mindig ugyanaz, azaz nem működik.

Ha benyomom a középkonzol gombot bezáródik az ajtó, és nyomva tartom, semmi. Ha röviden nyomom meg bezáródik, ha utána megnyomom és nyomva tartom, akkor kinyitódik, de ekkor sem jön semmilyen sípolás, és persze nem is működik. Szóval úgy gondolom, nem én cseszek el valamit.

Amúgy én májusban rendeltem meg, és októberben kaptam meg. Jó sokat kellett rá várnom.

üdv. g.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Egy boldog új GTC tulajdonos vagyok!

Egyenlőre csak köszönni akartam, de innen már remélem jogosult lehetek a forum figyelésére is.

Egy kicsit homályos a kép, de azért elküldöm.

Üdv

Teki

Szia !

Széphhhhhh :(

Legyen benne sok örömed :D

Jogosuuuuuuuuuuuuuult ?

Tessék megírni minnél többet :wink:

Link to comment
Megosztás:

Hahó!

Én is megnéztem ám!

ISTEN KIRÁLY A GÉP!

ha jól látom legalább a színe egyezik az én kis eccerű astráméval :smt041

Balesetmentes közlekedést és sok sok örömet kívánok hozzá.

Nyilván a következő nekem is ilyen lesz!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új vagyok itt tagként, de már régóta olvasom a fórumot. Van egy Astra H-m. Nem olyan szép, mint a Tekié, de az enyém. Remélem, sok új dolgot meg fogok tudni tőletek!

Szia !

Amíg nem tudjuk, hogy milyen te kocsid, addig nem tudunk érdemben nyilatkozni arról, hogy Teki kocsija szebb-e :(

Link to comment
Megosztás:

Képet csak néhány nap múlva tudok betenni, de az autóról mesélek.

Egy 11 éves Astra G-t akartunk lecserélni (amivel meg voltam elégedve, csak kezdett öregedni). A H tip. előszőr nem tetszett, túl új volt. Aztán a kereskedő rábeszélt egy próbaútra. Hát ez lett a vesztem!

A bemutató hetében rendeltük meg 2004. áprilisban, de csak szept. 17-én jött meg.

Konkrétan: ASTRA H ötajtós enjoy királykék színű. Motorja 1.4 Twinport. Előszőr csak egy-két extrát kértem bele, de a várakozás alatt mindig kicsit megtoldottam, egészen szept. 2-ig, amikor elkezdték gyártani.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, nagyon nagy minőségi változást csinált az OPEL.

Igazából nem tudom, mire vagytok kiváncsiak? Mindent megírok Róla!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.