Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Vectra tuning


Zorro_16V

Recommended Posts

sztem nagyon ######a kis gép lett, csak itt is a tulaj sztem komoly túlzásokba esett :) :) :)

olyan csilli lett tőle a kocsi... minek kell karácsonyfát csinálni az autóból ezt nem értem. miért nem állt meg :?: pedig láccik,h nem 2 forint van a vasba ölve...

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, vannak olyan kocsik amik már kívülről, túlzás ahogy kinéznek. De vannak olyanok, akiknek pont ez jön be. Kíváncsi voltam, nektek mi a véleményetek róla. :wink: :)

Link to comment
Megosztás:

  • 9 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
Jöhet minden ötlet a Vectra tuningolásával kapcsolatban ! :huh:

Kedvcsinálónak íme egy szép (?) példány :

19.3tunn_082.jpg

Meló volt vele, az biztos, az esztétikai értékét mindenki döntse el maga ... 8)

Sziasztok !

Én is tudok mutatni képet csak nemtom még hogy kell felrakni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Én is tudok mutatni képet csak nemtom még hogy kell felrakni.

Új hozzászólás írásakor ezen ikonra kattintasz >>>> rte-image-button.png

Majd a feugró ablakba bemásolod a kép elérhetőségét.

Ha általad készített képet szeretnél a gépedről mutatni, akkor azt elsőként fel kell töltened valahova a webre.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
Hallottam olyan tuning lehetőségről hogy c20ne blokkról cserélik a hengerfejet c18ne-re.Valaki hallott már erről?

Szeretnék több infót gyűjteni róla, mert van pluszban egy c20ne blokkom, ha lenne több infó lehet

kipróbálnám. :huh:

C18NZ, 18SE, illetve 18SEH van.

Az központi injektoros C18NZ hengerfejét tuti nem tudod használni erre a célra, mert egészen mások a csatornák formái.

A 18SE és SEH-ét viszont lehet. még nem csináltam ilyent, de állítólag nagyobbak a csatornái, nagyobbak a szelepei és nagyobb vezérműtengely van benne. Viszont azt nem tudom, hogy melyik szívósort, illetve elektronikát szokták használni hozzá.

Ha marad a C20NE szívósor és elektronika, akkor hozzá kell igazítani a szívósort az 1.8-as hengerfej nagyobb csatornáihoz, illetve fel kell programoztatni az ECU-t, hogy igazán érjen is valamit a dolog.

Az 1.8-as elektronikát is hozzá kellene igazítani a nagyobb lökettérfogathoz és a nagyobb sűrítési viszonyhoz, de az már sokkal elavultabb, mint a C20NE Motronic 1.5 vezérlője.

Link to comment
Megosztás:

C18NZ, 18SE, illetve 18SEH van.

Az központi injektoros C18NZ hengerfejét tuti nem tudod használni erre a célra, mert egészen mások a csatornák formái.

A 18SE és SEH-ét viszont lehet. még nem csináltam ilyent, de állítólag nagyobbak a csatornái, nagyobbak a szelepei és nagyobb vezérműtengely van benne. Viszont azt nem tudom, hogy melyik szívósort, illetve elektronikát szokták használni hozzá.

Ha marad a C20NE szívósor és elektronika, akkor hozzá kell igazítani a szívósort az 1.8-as hengerfej nagyobb csatornáihoz, illetve fel kell programoztatni az ECU-t, hogy igazán érjen is valamit a dolog.

Az 1.8-as elektronikát is hozzá kellene igazítani a nagyobb lökettérfogathoz és a nagyobb sűrítési viszonyhoz, de az már sokkal elavultabb, mint a C20NE Motronic 1.5 vezérlője.

Igazából azért is írtam így, mert én is így hallottam, azaz amikor kerestem egy ilyen kisebb beszámolót találtam róla(#367).

A szívósort is az elektronikán keresztül lehet gondolom hozzá igazítani. Ez a c18ne akkor elírás lenne? Elképzelhető, mert ebben a formában nem is találtam róla sok mindent.

Link to comment
Megosztás:

Subi nem szokott hibázni, de nem C18NE lesz az. :huh:

A dugóolvadás meg szerintem a nagy kompresszió és a kevés benzin miatt volt.

Ezért kell átprogramozni a computert valakivel, aki ért is hozzá.

Gondolom nagy a kavarás a 18E és a c18se között. Állítólag 18E kell. Lehet Subitól megkérdem pontosan

hogy is működik ez. :)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Sziasztok!

Van egy 98-as vectra b autóm és éppen motor generál alatt állok.Az lenne a kérdésem hogy egy 2.0 16V x20xe motort fel lehet fúrni 2.2-ig úgy,hogy marad minden?(hengerfej,szelep,főtengely)

Ha nagyon gázos, inkább tegyél bele v. másik XEV blokkot, vagy pedig egy komplett Z22SE-t.Szvsz. egyszerűbb projekt, mert nem elég csak felfúrni a blokkot.

Link to comment
Megosztás:

  • 11 months later...

Sziasztok. Egy marha nagy problémám van és a segítségetekre lenne szükségem. van egy 98as 2.5 ös tuningolt b vectrám aminek nagyon de nagyon szét van a váltója. jelenleg kint élek angliában de nemsokára megyek haza és innen vinnék váltót. már sok b vectrában láttam 6os váltót de azt hiszem mind f28as volt. az lenne a kérdésem, hogy csak az f28ast lehet összehozni ezzel a motorral vagy van más újabb 6os váltó is ami passszol ehhez a motorhoz? idekint van minden f40es m32 meg ezer más. valakinek ötlete vagy tapasztalata, hogy mondjuk igen a 2004es 1.9 cdti váltó jó vagy a 2003as 2.0 turbósé szuper vagy valami hasonló. a jelenlegi kuplungom olajos nem bowdenes a váltóm pedig rudazatos de ezt lehet cserélni. előre is köszönöm a segítséget. Zsolt

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Szvsz nem.

Mégpedig több okból sem, egyrészt egy autó gyári jellemzőin (jelen esetben környezetvédelmi) tudtommal tilos rontani, azonkívül a C Vectra CAN-buszos vezérlésű, ezt pedig nem fogod tudni összehozni a C20LET Motronic vezérlésével. Vagy ha mégis bele tudod mókolni, akkor meg az életben nem fogsz rendszámot kapni rá.

Ha már turbót akarsz akkor Z20NET, az volt gyárilag is Vectra C-ben.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.