Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Hol rakták fel? Illetve honnan szerezted?

Kollegám széttörte felőle az autót, tőle vettem Aterin keresztül (akkor még az volt).

Ott adtak is valami papírfélét, de ez még az előző astrámmal volt.

Aztán kicseréltem az autót, de a dob maradt.

Évek óta így járok, még sosem szóltak.

Valami félhivatalos megoldás kellene.

De lehet lesz*rom, mint eddig,

oszt majd ha egyszer tényleg megbüntetnek betojok és visszarakom a gyárit. :)

Link to comment
Megosztás:

Én nem vettem észre, hogy akkora keletje lenne.

1 embert ismerek, aki használja. Ez ugyebár nem sok.

Egyáltalán hány helyen lehet tankolni?( nyilván a környékre gondolok)

Amióta fater telepítette józsán a tüzépen, állandóan használatban van az etanolkút, neked bittos nincsenek szegény ismerőseid :-)) Mondjuk én nem csak az ára miatt szerettem, hanem az illata miatt is.

Link to comment
Megosztás:

Szio!

Mizujság Endlos eltüntél mint szürke opel a ködben:)

Készül az az opelod?

Így néz ki most, mindig van rajta mit csinálni, de legalább egyre nehezebben hiszik el róla, hogy veterán autó.

ives.jpg

otobugac.jpg

Remélem, teccik, mert nekem igen. Az alvázat küszöböket nagyon meg kellene már csinálni, de minden egyes fillérért foggal körömmel küzdök, hogyhogy ez megint nagyon szépen ki fogja várni a sorát.

Link to comment
Megosztás:

Én első körben megmérném a vízhőfok jeladó ellenállását üzem meleg motornál!

Ha szemben állsz a motorral, akkor a bal oldalán van a vezérlést fedő műanyag mellett, egy két vezetékes csatlakozóval ellátott gomba.

Üzem melegen 300-350 Ohmnak kell lennie(hidegen 2500-3500 Ohm) . Ha ettől eltér, főleg ha sokkal nagyobb, akkor túlfogyasztást okoz!

Egy multiméterrel ingyen ki lehet mérni és ha rossz, akkor pár ezresből ki lehet cserélni!

220 Ohm-ot mértem melegen. Az most akkor jó vagy rossz? Többnek nem több az általad írtnál. :)

Link to comment
Megosztás:

SOS segítséget kérek: nem vagyok ide valósi, de most 1-2 hetig Nyíregyházán vagyok. A kocsim (H car. 2006 1.8) viszont csak hétfőig, amikor kölcsön kell adnom. 01345E hibakódot ír ki. Sűrgősen kellene valaki, aki tech ii-velk ki tudja olvasni a hibakódhoz tartozó részleteket (- valószínűleg lambda szonda gond van).

Köszönöm!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok érdeklődnek,hogy mikor szerveztek Debrecenbe Opel találkozót?Mert szeretnék menni.Szeretnék belépni hozzátok a Clubba.Ha van tagfelvétel:)

Szia!

Kifejezetten Debrecenben nem lesz szerintem tali mostanában szerintem,de a találkozók topikban

utána tudsz nézni mikor és hol vannak találkozók!

Belépés roppant egyszerű itt fenn középen van ,hogy tagság 3500 ft-ért vagy 5000 ft.ért,rákattintassz

és mindent megtudsz!

Link to comment
Megosztás:

SOS segítséget kérek: nem vagyok ide valósi, de most 1-2 hetig Nyíregyházán vagyok. A kocsim (H car. 2006 1.8) viszont csak hétfőig, amikor kölcsön kell adnom. 01345E hibakódot ír ki. Sűrgősen kellene valaki, aki tech ii-velk ki tudja olvasni a hibakódhoz tartozó részleteket (- valószínűleg lambda szonda gond van).

Köszönöm!!!

Debrecenbe vagy Nyíregyen?Szerintem bármelyik Opelszervízben kiolvassák!

P1345 inkább vezérműtengely vagy főtengely jeladó,nem? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.