Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nos akkor kedves debreceni és környékbeli társaim, a nagy érdeklődésre való tekintettel azt hiszem itt lenne az ideje a tettek mezejére lépni. Azaz megbeszélni egy időpontot az első hivatalos találkozásra.

Várom a helyre és időre vonatkozó javaslatokat.

Aztán ha működik a dolog nyitunk rá egy új topicot, a könnyebb eligazodás miatt. :P

Link to comment
Megosztás:

I_S, Mackósajt, Dolington, Ember2: ők már biztosan(I-S és Ember2 már MOTE tag)

Benzingőz még nem jelzett, de ő már tag, szóval szerintem nem kérdés, sőt, korábban már azt hiszem vele beszéltünk is róla.

Corsika is környékbeli, de ő sem jelzett még, de szerintem rábeszélhető :D

Szabot: válaszra várok.

Egyelőre ennyi, egyelőre :P

Hali!

A válasz határozott IGEN! Megjegyzem, hogy egy 2500 fős cégnél dolgozom, hétfőn elkezdem a "beszervezéseket"!

Hajrá Opelesek!!!

Link to comment
Megosztás:

Nos akkor kedves debreceni és környékbeli társaim, a nagy érdeklődésre való tekintettel azt hiszem itt lenne az ideje a tettek mezejére lépni. Azaz megbeszélni egy időpontot az első hivatalos találkozásra.

Várom a helyre és időre vonatkozó javaslatokat.

Aztán ha működik a dolog nyitunk rá egy új topicot, a könnyebb eligazodás miatt. :D

Meló miatt nálam a hétköznap kilőve. Max itt a fórumban :D A hétvégéim általában szabaddá tehetők, bár jön a karácsony, és ilyenkor nálam nincs egy nyugodt perc sem. Persze a tali miatt lesz :P

Link to comment
Megosztás:

Hali!

A válasz határozott IGEN! Megjegyzem, hogy egy 2500 fős cégnél dolgozom, hétfőn elkezdem a "beszervezéseket"!

Hajrá Opelesek!!!

:D :D :P

Üdv, örülünk, hogy itt vagy. 2500 fő???????Nem is tudtam, hogy létezik errefelé ilyen :P

Nyuszifül! Pedig ahol én dolgozok, az is majdnem ekkora létszámú.

Időpont... Nekem most a délutánok lesznek jók, jövőhéten meg bármikor, kivéve éjjel... Akkor fogok dolgozni.

Ja, este 6-7-ig jó nekem a du., mert este gyerekfektetés.

Majd szóljatok.

Link to comment
Megosztás:

Pedig ahol én dolgozok, az is majdnem ekkora létszámú.

:P Tényleg.

Időpont... Nekem most a délutánok lesznek jók, jövőhéten meg bármikor, kivéve éjjel... Akkor fogok dolgozni.

Ja, este 6-7-ig jó nekem a du., mert este gyerekfektetés.

Majd szóljatok.

Rendben, szólunk, megvárjuk mit mondanak a többiek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.