Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Az első tali végetért.... De lesz folytatás!!!

mindnekinek tanácsolom, aki vágyik egy kicsit arra, hogy legyen helyi klubélet, vagy csak akár opeles, akkor vegyenek részt az ilyen talikon, aztán úgyis rájön, hogy be kell fizetni azt a szerény tagdíjat.

Kérdésem...mikor lesz a következő?

Link to comment
Megosztás:

Szeretnénk egy kicsit fellendíteni a helyi OPELes életet. Ezért javaslatokat várnánk az alábbi dolgokban.

1. Ki milyen gyakran tudna időt szakítani egy kis csevegésre, személyesen?

2. Milyen időpontok felelnének meg erre?

3. Helyszín?

4. Láttok-e esélyt arra, hogy nyárra egy szép, rendezett társaság esetleg meghívja az ország többi OPELesét a környékre?

Várom a válaszokat. Előre is THX!

Link to comment
Megosztás:

Mackósajt, én mindenképpen szeretnék elugrani hozzátok, viszont kocsim jelenlegi állapota, és a távolság nem nagyon teszi lehetővé. Viszont jövőre legalább két, itt leegyeztetett talira el szeretnék gurulni (majd sasolok folyamatosan).

Mindenképpen számítunk majd rád.

Remélem Nyuszifül nem haragszik meg, hogy kicsit szervezkedek... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mackósajt, én mindenképpen szeretnék elugrani hozzátok, viszont kocsim jelenlegi állapota, és a távolság nem nagyon teszi lehetővé. Viszont jövőre legalább két, itt leegyeztetett talira el szeretnék gurulni (majd sasolok folyamatosan).

De jó!!!!! Örülök!!!

Remélem Nyuszifül nem haragszik meg, hogy kicsit szervezkedek... :lol:

Miért is haragudnék????Örülök, ha valaki aktív :lol:

Link to comment
Megosztás:

Áááá! Úgy veszem észre, nem az a fajta :lol: Az életet meg tényleg fel kellene kicsit lendíteni, mert két emberrel még baráti körről sem nagyon lehet beszélni, nemhogy Klubbról... Ezért aztán bárminemű szervezkedés pozitív elbírálással bír. Szerintem. (A TSZ gének kiütnek rajtam, úgy látom. Egy marha egyszerű mondatot is szarrácifrázok :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Sajnálom, hogy én nem tudtam elmenni, de tegnapig volt egy melóm, aminek nem lehetett nemet mondani (jön a karácsony, kell a pénz). Amúgy nálam a november-január időszak elég labilis, mert sok a melóm (mivel PC-kkel foglalkozok). Ma este 2 gépet kellene összerakni és feléleszteni...

Ez azt jelenti, hogy ma este sem lesz fórumozás :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tsz gén? Az egész családom traktoros volt a Tsz-ben (még én is egy kicsit), és ott valahogy sikk volt cifrán beszélni, tele idegen szavakkal, ami majdhogynem értelmetlennek hangzik (persze ezt csak unalom ellen használtuk, és jót röhögtünk egymáson). De hogy ne offoljak, csak hajrá hajrá, irány a klub, mozgás talira!:lol: Én is gondolkodom rajta, hogy a MOMC mellett belépjek a MOTE-ba is. Nem rossz kis társaság ez sem, sőt, egyre jobban érzem magam itt a fórumon. Alig várom a talikat jövőre.

Link to comment
Megosztás:

Ezt a hétvégét már úgy betábláztam, hogy ki sem látszom alóla. Jövő hét péntek du-tól szervezhetjük a talit. Addigra be is lépek. :lol:

Akkor hamarabb teljesíted az ígéretedet annak a titokzatos valakinek :lol:

Szóval nekem a szombat este tutira kilőve, de persze a délután, kora délután még jó lehet.Bár ha az első tali hosszúságából indulunk ki, akkor asszem 2 programot nem jó egymás utánra szervezni :lol: Ugye mackósajt???? :D

péntek pedig akkor nem jó, ha megyek Szolnokra koncertre, és meglátogatom pjocot ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.