Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Akkor összefoglalva, mi 14:00-ra tudunk ott lenni a Tesco parkolóban az EW előtt.

Fixálhatom az időpontot?

Majd én. :lol:

December 11. 14.00 óra, Tesco-EW parkoló EW felőli oldal.

2. Opel Club, Debrecen Találkozó

eddig:

1. Nyuszifül

2. Szabot

3. Mackosajt

4. ...

5. ...

stb.

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem mondom biztosra,hogy le tudok menni (nem szoktam felelőtlenül igérgetni) elég szoros az időnk,még a gyerkőcért is haza kell érnünk az oviba,minden esetre csörgök ha belefér az időbe. :lol: szia,mentem ,letelt a meló. :lol:

Nos, ez összejött. Csak Nyuszifülre nem jutott idő...Majd legközelebb!

Majd ha kérdeznek, mesélünk...Oké?

Link to comment
Megosztás:

Nos, az otthonlétem rövidre fog sikerülni karácsonykor. 24.-e délelőtt még, 26.-a éjszakáján már dolgozom. Úgyhogy én csak 25.-én tudlak titeket meglátogatni. Tudom, hogy mindenkinek ünnep az ünnep, ezért ha gondoljátok, ne csináljunk ilyen összegyűlős talit, majd a szekérbe pattanok, és mindenkit meglátogatok legfeljebb otthon. Vagy ahogy nektek jó. Vagy ha nemjó, majd megyek legközelebb.

Link to comment
Megosztás:

Na ja, a fűtött hely jó lenne, mert csak nagykabát fűtés van a kocsimban. :lol: Node mit találsz nyitva karácsony vasárnap? Egyébként a pontos időt és a helyet teljesen rátok bízom, de lehet, hogy egy telefonszámot kérek valakitől, és jó lenne, ha valaki lenne a felvezetőautóm, mert Debrecent nem nagyon ismerem. (De ami késik..) Ja, és ne feledjétek, amit ígértem, és azt se, hogy a Tesco és az Elektrworld sem lesz nyitva, és ott az a hatalmas parkoló, szóval Mantapower!:lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.