Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

kormánybőrözés és tsai


warwolf

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Hozzászólások 145
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

:D

Nemrég hallottam egy kutatás eredményét: az autók kormányának egy négyzetcentiméterén több kórokozó található, mint egy nyilvános wc ülőkéjén!

Úgyhogy van mitől sötétednie! :D

Szóval azt mondod ez csak egy telibeszart omega? :) B) :D

Link to comment
Megosztás:

No de na! :D Ilyet soha nem mondanék.

Viszont kollégám megvilágosodott a hír hallatán: már érti, hogy miért vezetnek a versenyeken kesztyűben! :D

És azon nem töprengett, hogy a kesztyű belseje milyen lehet???

Ez olyan, mint az a kérdés, hogy ha azért fürdünk, hogy tiszták legyünk, akkor miért kell kimosni a törülközőt?

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...

Üdv Mindenknek!

A dudagombnál kezdi megadni magát a légzsák borítása. Nézelődtem a neten és találtam megoldásokat,de nekem egyik sem nyerte el a tetszésem. Az ebay-en találtam viszont ezt:

http://www.ebay.co.uk/itm/Vauxhall-Opel-ASTRA-G-Mk4-ZAFIRA-98-04-Drivers-Airbag-Steering-Wheel-New-/221004597931?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&fits=Model%3AAstra&hash=item3374e68aab

Erről mi a véleményetek? Egyáltalán le lehet szedni a gyári légzsákról ezt a borítást és ez mennyire kockázatos?

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
  • 3 months later...

Ez iszonyat ronda... ilyen volt ez enyém is, már hánytam tőle. Végül megcsináltam az egy hozzászólással alatta levő módszer szerint, de eBay-en komplett légzsákburkolatot is ki lehet fogni kürtgombokkal együtt, nagyjából 7-8000Ft-ért. Csak az gumiból van, ha a kormányod meg bőrözve van akkor elüt...

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok. Most kaptam meg a kormányburkolatot tomi023 fórumtársunktól. Ha nem a javítást választjátok akkor bizalommal forduljatok hozzá. Kérdésem az, hogy lehet leszedni a rajta lévőt? Amit kaptam úgy látom pattintós, de nem merek nekiállni feszítgetni mint bolondgyermek a meséskönyvet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Most kaptam meg a kormányburkolatot tomi023 fórumtársunktól. Ha nem a javítást választjátok akkor bizalommal forduljatok hozzá. Kérdésem az, hogy lehet leszedni a rajta lévőt? Amit kaptam úgy látom pattintós, de nem merek nekiállni feszítgetni mint bolondgyermek a meséskönyvet.

Hátulról torx csavaros.

Link to comment
Megosztás:

Hátulról torx csavaros.

A légzsák maga.

De aztán ha lejött a komplett légzsák (ha lehúztad az elektromos csatit a hátuljáról akkor vigyázz, amíg vissza nincs rakva addig szigorúan tilos ráadni a gyújtást, különben légzsák hibakódot fog eltárolni amit csak Tech2-vel lehet töröltetni szakszervizben), akkor arról a légzsák burkolata (amit effektíve cserélni akarsz) már ha jól emlékszem az oldalsó kis fülek kihajtogatásával jön le.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 years later...

Sziasztok! Adott egy a képen is látható fajta, gumis borítású Kadett E GSi kormány. Egyik ismerősöm említette, hogy a gumis kormányokat nem bőrözik be, mert csúszni fog állandóan a bevont anyag. A kérdésem az lenne, hogy valakinek van tapasztalata hasonló kormány bebőröztetésével kapcsolatban? Előre is köszönöm a válaszokat! 
Üdv!


opel_kadett_gsi_3.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.